Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 paź 2011, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Batim to już chyba pod wszystkim większymi spedycjami lata DHL, DSV, Dascher, Schenker itd. Latają na lini dlatego norma tam jest 4 tyg w trasie a potem np 5 zjazdowy itd. Często widać ich na Batticach-B ale z tymi co ja gadałem nieraz na weekendzie to nie zadowoleni a głównie męczy tak długie przesiadywanie w aucie. :wink:

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 20 lis 2011, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2007, 19:14
Posty: 73

W Batimie "za biurkiem" dobrze zarabiają a kierowcy jak siedzie 5tyg na Unii to tez zarobi. Najlepsze jest to ze co trasę innym autem jedziesz bo twoje gdzieś na UE ktoś inny jeździ. Mozę kiedyś się trafi z powrotem na swoje auto?


Post Wysłano: 02 gru 2011, 1:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2008, 9:31
Posty: 24
GG: 133586

Opisze ktos jak na dzien dzisiejszy wyglada praca w batimie warto sie tam zatrudnic ? Jakie zarobki ile w trasie jak ze zjazdami busem i przesiadki ? ogolnie plusy i minusy


Post Wysłano: 12 gru 2011, 13:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2011, 23:08
Posty: 66
Samochód: Volvo FH 500 EEV
Lokalizacja: Tarnów

Jak wygląda płaca w tej firmie ? Słyszałem że 1500 za tydzień i minimum 4 tyg na zachodzie .
Jest jeszcze podstawa ?
Dobrze że umowa o prace i nie trzeba się bawić z działalnością .

_________________
[B+E][C][C+E][KW][KK]
This signature was removed by ACTA


Post Wysłano: 06 sty 2012, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34
Posty: 14
GG: 1986609
Lokalizacja: Nowy Sącz

Premiera :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Fot. Mojego autorstwa.


Post Wysłano: 07 mar 2012, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2011, 23:08
Posty: 66
Samochód: Volvo FH 500 EEV
Lokalizacja: Tarnów

Cytuj:
Firma Batim odebrała 250 ciągnik marki Scania

W pierwszych dniach lutego 2012 roku w siedzibie Scania w Södertälje miała miejsce ceremonia dostarczenia 250 ciągnika Scania dla firmy Batim. Kluczyki do pojazdu przekazał osobiście na ręce Prezes Barbary Edelmüller-Generaux, Prezydent i Dyrektor Generalny Scania CV AB Leif Östling.

Obrazek
Pojazd Scania serii R o mocy 440 KM z kabiną TopLine, silnikiem XPI, Opticruise, Scania Retarder, wyposażony w system do zarządzania flotą Scania Fleet Management dołączy do floty liczącej już blisko 300 samochodów użytkowanych przez firmę Batim.

Batim Transport jest polską firmą działającą od 1995 roku świadczącą usługi transportowe na rynku europejskim, byłych republik radzieckich oraz Rosji.

Od początku swojego istnienia firma Batim współpracuje ze Scania – pierwszym zakupionym pojazdem była Scania 113 - od tego czasu firma Batim zakupiła 276 ciągników Scania.

„17 lat współpracy ze Scania począwszy od zakupu pierwszej Scanii, jako pierwszego pojazdu dla firmy Batim do 250 ciągnika, świadczy o tym, że Scania rozumie filozofię firmy Batim i jest naszym silnym Partnerem. Nasza współpraca opiera się nie tylko na zakupie pojazdów, ale również na pełnym ich serwisowaniu, szkoleniu kierowców, jak również kontrolowaniu poziomu emisji spalin oraz efektywnego wykorzystywania eksploatowanych pojazdów. Scania oddaje do dyspozycji firmy Batim osobę dedykowaną do obsługi floty, która pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami i kierowcami Batim. Współpracujemy ze sobą na wielu płaszczyznach” – mówi Prezes Barbara Edelmüller-Generaux - Członek Zarządu firmy Batim.

Przekazany pojazd jest jednym z 54 pojazdów zakontraktowanych podczas ostatniej transakcji. Wszystkie zakupione pojazdy objęte są Umowami Obsługowymi Scania.
Źródło : scania.pl

Widac że robota się kręci .

_________________
[B+E][C][C+E][KW][KK]
This signature was removed by ACTA


Post Wysłano: 10 mar 2012, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

5 nowych Actrosów, dokładnie takich jak na zdjęciu Milo mijałem na niemieckiej A2. Same ciągniki, więc pewnie po nowe naczepy.


Post Wysłano: 10 mar 2012, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34
Posty: 14
GG: 1986609
Lokalizacja: Nowy Sącz

Cytuj:
5 nowych Actrosów, dokładnie takich jak na zdjęciu Milo mijałem na niemieckiej A2. Same ciągniki, więc pewnie po nowe naczepy.
Orientuje się ktoś ile Batim posiada nowych mercedesów ?


Post Wysłano: 11 mar 2012, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Taka eRka ode mnie, złapana na Bielanach.

Obrazek


Post Wysłano: 13 mar 2012, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lis 2007, 23:12
Posty: 29
Lokalizacja: Manchester UK

Batim regularnie jezdzi na wyspę . Ładują się na DSV vis a vis mojego depotu w Manchester . Kiedyś było od nich tutaj czerwono :lol: , na weekend nie wolno nikomu parkować na terenie spedycji [ nie może żadna obca osoba przebywać na terenie firmy - auto tak ale nie ludzie ] . Parkują na drodze albo odpinają sam ciągnik i ... wyjazd .


Post Wysłano: 18 mar 2012, 13:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

Kierowcy z tej firmy to jakieś dzikusy.Stałem kiedyś z nimi weekenda w Basel na przejsciu i przez 3 dni żaden z kierowców nie wyszedł z kabiny. Większośc drierów wyjdzie pogadac ale nie oni. Jacyś tacy śmieszni ale to moje zdanie, mogę się mylić.


Post Wysłano: 18 mar 2012, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Niektórzy po prostu nie mają ochoty gadać z każdym na parkingu - to równie dziwne jak chodzenie od kabiny do kabiny..

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 18 mar 2012, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

Cytuj:
Niektórzy po prostu nie mają ochoty gadać z każdym na parkingu - to równie dziwne jak chodzenie od kabiny do kabiny..

Człowieku ty nie wiesz o czym ja pisze więc się nie wypowiadaj


Post Wysłano: 18 mar 2012, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Człowieku ty nie wiesz o czym ja pisze więc się nie wypowiadaj
To oświeć nas ułomnych. :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 18 mar 2012, 15:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Kierowcy z tej firmy to jakieś dzikusy.Stałem kiedyś z nimi weekenda w Basel na przejsciu i przez 3 dni żaden z kierowców nie wyszedł z kabiny. Większośc drierów wyjdzie pogadac ale nie oni. Jacyś tacy śmieszni ale to moje zdanie, mogę się mylić.

Możliwe, że mają ciekawsze zajęcia, niż włóczenie się po parkingu lub organizowanie zbiorowych libacji alkoholowych.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 03 lip 2012, 14:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2009, 19:52
Posty: 132
GG: 4725365
Samochód: Mercedes Actros
Lokalizacja: Kielce [TK]

Witam. Ma ktoś aktualne info co do sytuacji w firmie?
Może ktoś u nich jeździ?
Mam możliwość pracować w tej firmie i ciągle się waham.
Powiedzieli mi na początek, około 4500/5000zł za miesiąc, no i norma, min. 5 tygodni w trasie.

_________________
Jazda to powołanie...ktore chce realizowac w zyciu


Post Wysłano: 03 lip 2012, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2011, 17:54
Posty: 125
GG: 0
Samochód: R440
Lokalizacja: [SG]--[SGL]

Cytuj:
Witam. Ma ktoś aktualne info co do sytuacji w firmie?
Może ktoś u nich jeździ?
Mam możliwość pracować w tej firmie i ciągle się waham.
Powiedzieli mi na początek, około 4500/5000zł za miesiąc, no i norma, min. 5 tygodni w trasie.
Wal taka robotę za takie pieniądze jeszcze :lol: w LINKU masz 2tys podstawy i wszystko płacone a na dodatek jesteś co 2weekend w domu. Z początku będziesz jeździł kogoś autem ale jak wszystko będzie w porządku to dostaniesz swoja fure a nie tak jak w BATIMIE co trasa inne auto

_________________
Sprzedam :
http://tablica.pl/oferta/diesel-skydd-1 ... 2GMvd.html
http://tablica.pl/oferta/spiralny-przew ... 2GLWD.html


Post Wysłano: 03 lip 2012, 15:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2009, 19:52
Posty: 132
GG: 4725365
Samochód: Mercedes Actros
Lokalizacja: Kielce [TK]

Jest jeszcze taka opcja, że ja dopiero zaczynam. Startuje bez doświadczenia i nie wszędzie mnie przyjmią..

_________________
Jazda to powołanie...ktore chce realizowac w zyciu


Post Wysłano: 03 lip 2012, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

A do BAtima nie patrza na doświadczenie?
Dobra strona byłaby taka jakbyś miał starego kierowce obok to chocbys nawet jedyne pięć tygodniu u nich robił to cos sie nauczysz. Ale za taka robote to mogliby dac drugie tyle przynajmniej...;/


Post Wysłano: 03 lip 2012, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2009, 19:52
Posty: 132
GG: 4725365
Samochód: Mercedes Actros
Lokalizacja: Kielce [TK]

Cytuj:
A do BAtima nie patrza na doświadczenie?
Dobra strona byłaby taka jakbyś miał starego kierowce obok to chocbys nawet jedyne pięć tygodniu u nich robił to cos sie nauczysz. Ale za taka robote to mogliby dac drugie tyle przynajmniej...;/
Podobno patrzą, ale u mnie to idzie przez znajomego. I to prawdopodobnie z Nim pojechałbym w pierwsze kółko.

_________________
Jazda to powołanie...ktore chce realizowac w zyciu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: