Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 6 [ Posty: 113 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sty 2007, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2006, 11:56
Posty: 34

BATIM ® TRANSPORT jest polską firmą działającą od roku 1995 oferującą usługi transportowe na rynku europejskim, byłych republik radzieckich oraz Rosji.

Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo towarów, terminowość oraz rzetelność jednym słowem pełny profesjonalizm.

Nasza firma otrzymała nagrodę "Service Excellence Award 2002" za najlepsze wykonanie transportów towarów dla firmy GILLETTE.

W styczniu 2006 roku uzyskaliśmy certyfikat na zgodność z europejską normą jakości EN ISO 9001- 2000 wydany przez TÜV CERT w zakresie realizacji usług transportowych, spedycyjno-logistycznych na terenie Europy i Azji oraz rezerwacji usług promowych.
Jesteśmy firmą cieszącą się uznaniem u naszych klientów, ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie i terminowo. Jesteśmy też znani z tego, że bezpiecznie przewozimy ładunki o wysokiej wartości.

Wszystkie ładunki posiadają ubezpieczenie w wysokości 500,000 /EURO/

Lista krajów, do których wysyłamy nasze samochody:

* Wielka Brytania,
* Włochy,
* Niemcy,
* Belgia,
* Holandia,
* Francja,
* Hiszpania,
* Grecja,
* Rosja,
* Ukraina,
* Białoruś,
* Litwa,
* Łotwa,
* Estonia.

Ciągniki SCANIA, które posiadamy spełniają wymogi ekologiczne, posiadają naczepy na poduszkach powietrznych o długości 13,60 metra i ładowności 24 ton. Wszystkie samochody wyposażone są w telefony komórkowe, co zabezpiecza bezpośredni kontakt z kierowcą oraz są przystosowane do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR. Dodatkowo samochody zostały wyposażone w system nawigacji satelitarnej GPS.

Łącznie do wszystkich miejsc przeznaczenia wymienionych powyżej wysyłamy tygodniowo około 350 samochodów.

BATIM - Transport Międzynarodowy i Spedycja - Spółka Jawna,
33-340 Stary Sącz, ul. Bazielicha 35
http://www.batim.eu http://www.batim.com.pl

Źródło: etransport.pl
Chciał bym się dowiedzieć coś o tej firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sty 2007, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Firme znam bardzo dobrze, wielu kierowcow z OLMY tam odeszło, nawet tata zastanawiał sie nad tym. Firma oferuje tylko Scanie, obecnie przychodza R Topline z klimami na dachu (wczesniej byly to Highline). Auta jezdza po 6-7 tygodni na przerzutach Anglia-Włochy-Anglia, nastepnie zjazd do domu na tydzien.

Pieniadze przelewane sa po zjezdzie do domu, czyli albo co 6 albo co 7 tygodni. Chodziły plotki ze wypłata to 5-6tys zł, ale jak sie niedawno okazało (na spotkaniu firmowym BATIMU) wyplaty wynosza mniej (Jeden z dyrektorow firmy powiedział do jednego kieorwcy zeby przestał kłamać ze tyle zarabia bo potem to on musi sie tłumaczyc ze wypłaty sa mniejsze niz od mowi).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2007, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2007, 17:11
Posty: 4
Lokalizacja: Kraków

Witam !!!

Igorek#031
"Firme znam bardzo dobrze"

Otóż nie znasz tej Firmy bardzo dobrze, a śmiem twierdzić w ogóle.
Zarobki od 6-7,5 tys zł i nie w zależności od jazdy (wszyscy dymamy tak samo) lecz od stażu.

P.S. przyjdź a przekonasz się, co do OLMA, pytałem o zatrudnienie w THN , zarobki dobre ale organizacja chora. 7-8 tygodni poza krajem i trzeba prosić się o zjazd. Opieram się na wypowiedzi dwóch kierowców z THN. Wszędzie dobrze gdzie nas niema.
Przynajmniej piszmy prawdę , jeżeli nie znam firmy a słyszałem ze słyszenia to zaznaczmy to, a nie wypisujmy głupot.


Z pozdrowieniami


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2007, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Dobrze, idź tam jeździć, zobaczymy ile wytrzymasz. Ja nic w tej sprawie więcej do powiedzenia nie mam

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2007, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2007, 17:11
Posty: 4
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Dobrze, idź tam jeździć, zobaczymy ile wytrzymasz. Ja nic w tej sprawie więcej do powiedzenia nie mam
Właśnie tam jeżdżę, ja osobiście (nie mój ojciec,brat, kuzyn,znajomy, itd, itp) dlatego napisałam co napisałem :D
I proszę mi nie opowiadać bzdur, myślałem i w dalszym ciągu myślę że jest to poważne forum, i niech tak pozostanie.

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2007, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Hmm, wiesz, druga sprawa, jednemu odpowiada A, drugiemu B. Jeśli jazda po Uni przez miesiąc (a dobrze wiesz że w Batimie jeździ się więcej) i zarobki rzędu 6-7tys to jest NIC. Co z tego że na konto wpłynie taka kwota skoro polowe (a czesto wiecej) wydaje się na zycie w Uni.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2007, 11:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

Cytuj:
Hmm, wiesz, druga sprawa, jednemu odpowiada A, drugiemu B. Jeśli jazda po Uni przez miesiąc (a dobrze wiesz że w Batimie jeździ się więcej) i zarobki rzędu 6-7tys to jest NIC. Co z tego że na konto wpłynie taka kwota skoro polowe (a czesto wiecej) wydaje się na zycie w Uni.
zdecydowanie popieram twoje zdanie!
kierowcy mogą nawet zarabiać po 11-12tys ale coz tego jak cały czas są poza domem? A rodzine to pewnie widza tylko na zdjęciach.
Mi taki tryb pracy na 100% by nie odpowiadał! No ale jak ktoś jest pazeny i szybko chce się nachapac to juz inna sprawa. Aha prosze nie mysleć że to do was "pije" po prostu tak mysle.

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 07 wrz 2007, 12:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

no jak widac zdarzaja sie przypadki pazernosci wsrod uzytkownikow :roll: kolega Apted moze i zna sie na rzeczy ale niech nie zapomina ze nie jest sam na tym swiecie :wink: kazdy ma swoje zdanie :roll: a wracajac do tematu... mimo iz lubie jazde to faktycznie stan kiedy w kraju pozostawiasz swoich najblizszych i zyjesz w kabinie kilka tyg (ot chocby np. BATIM - sprawdzone :!: ) nie odpowiada mi za bardzo :? pozdr. :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2007, 1:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2007, 17:11
Posty: 4
Lokalizacja: Kraków

Igorek#031

Nie interesuje mnie Twoje A czy też B
Odniosłem się do tego:
Cytuj:
Firme znam bardzo dobrze... Chodziły plotki ze wypłata to...
i tylko do tego, nic po za tym.
P.S w kraju żyje się powietrzem :D

MAGNUM-DXi12

W czym masz problem :?:
Zmień zawód jak Ci nie pasuje.
Ja również pragną bym pracować 8 godz i do domciu, za przyzwoitą pensję.
Masz coś na oku :D Co do pazerności... patrz niżej.


sukerr

Znasz mnie :?,: nie :?: , to proszę powstrzymać się z pazernością :!:
Jeżeli lubisz pracować charytatywnie to:
Cytuj:
kazdy ma swoje zdanie...
i nie odbieram je Tobie jak i nikomu a zarazem szanuję.
Pracowałem na "krajówce" wyjazd w niedzielę (bez wyjątku) przyjazd w piątek do godz 20 to był luksus, bo zdążyłem się załadować jeżeli nie to załadunek w sobotę i w niedzielę wyjazd. Jeżeli chodzi Ci o te parę godzin wolnego z rodziną, to jest praca dla Ciebie. Ja wolę mieć raz na cztery tygodnie jeden cały tydzień dla rodziny (moje zdanie, ale nie jestem sam na tym świecie)
A może ja żony nie kocham :wink:

=======================

Z pozdrowieniami i bez urazy :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2007, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Ja wolę mieć raz na cztery tygodnie jeden cały tydzień dla rodziny (moje zdanie, ale nie jestem sam na tym świecie)
A może ja żony nie kocham

co do pierwszej czesci wypowiedzi to juz nawet mi sie nie chce komentowac twoich slow i mysle ze na tym zakonczymy... jezeli chodzi o czesc druga to uczucia jakie kierujesz do malzonki wyraz moze na innym forum, wyslij kwiaty przez poczte :P


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2007, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lip 2007, 22:48
Posty: 22
Lokalizacja: Bytom

A ja co do tej pierwszej części wypowiedzi zgadzam się z Apted'em. Może i jestem w domu codziennie bo jeżdżę po swoim województwie, ale co z tego jak podróż do i z pracy zajmuje mi 3 h. Do tego dodajmy 10-11 godzin w pracy i jak na tym wychodzę? Tak że i tak z życia domowego nic nie mam !!!
W weekend odsypiam cały tydzień.

A co do 2 części wypowiedzi to ja swoją dziewczynę kocham ale i tak częściej niż raz na 2 tygodnie się nie widzimy.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 wrz 2007, 19:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lut 2006, 15:58
Posty: 107

Cytuj:

W czym masz problem :?:
Zmień zawód jak Ci nie pasuje.
Ja również pragną bym pracować 8 godz i do domciu, za przyzwoitą pensję.
Masz coś na oku :D Co do pazerności... patrz niżej.
A po co mam zmieniać zawód jak jeżdzę autem ciężarowym i jestem "prawie" codziennie w domu!
Robię to co lubię i do tego wolny czas spędzam w domu z rodziną i znajomymi a nie siedze w kabinie gdzieś tam daleko od domu w krajach ue...
Nie mam zamiaru dalej ciągnąć tego tematu bo po twoich wypowiedziach widze że nie masz zbyt duzo kultury.
Do widzenia.

_________________
RENAULT Magnum RULES !!! !!! !!!

Polecam główną strone RENAULT Magnum: http://www.newmagnum.com/magnum_pl.htm
http://www.renault-trucks.pl/magnum-veg ... ml?lang=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 06 paź 2007, 1:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2007, 17:11
Posty: 4
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
jezeli chodzi o czesc druga to uczucia jakie kierujesz do malzonki wyraz moze na innym forum...
Oczywiście emotikony nie zauważyłeś ? a szkoda bo byś się domyślił że było to w formie żartu.

MAGNUM-DXi12

Wskaż mi łaskawie w którym miejscu kogoś obraziłem, że wytykasz mi brak kultury ? Jeżeli odpowiadanie na posty i wyrażanie swojej opinii uważasz za brak taktu to gratuluję. W przeciwieństwie do Ciebie jak i sukerr'a nikomu nie ubliżam od pazerachów. Robisz to co uważasz za stosowne tak i ja robię to co dla mnie odpowiedniejsze. Czytaj ze zrozumieniem a nie wychylaj się w sformułowaniach że kultury komuś brak.

Również nie mam zamiaru ciągnąć tego dalej.
Z pozdrowieniami


Tytuł:
Post Wysłano: 06 paź 2007, 11:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:38
Posty: 74
Lokalizacja: -->Wrocław<--

w batimie jeździ taty kumpel zwolnił sie od nas i poszedł tam śmiga 124L Topline wiec chyba samych R-ek nie mają

_________________
Jest biednie.
Kodak M753-Digital IS ISO1250


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 17:41
Posty: 7
Lokalizacja: Nowy Sącz

Ja sie zgadzam z tobą kolego MAGNUM-DXi12 zarabiają dobre pieniądze ale i nie ma ich w domach parę długich tygodni i rodzinę widzą najczęściej na zdjęciach :/
Ale ostatnio coś się pomieszało i zarobki spadły (a czy to prawda nie mam pojęcia)
Życzę szybkich powrotów do domu Kierowcą ciężarówek i spędzanie dużo czasu z rodziną <jako syn kierowcy ciężarówki wiem jak to jest spędzać wolny czas bez taty>


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2007, 3:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lis 2007, 23:12
Posty: 29
Lokalizacja: Manchester UK

Batim "poderwał"..chyba robotę w UK ... widziałem ich "R-ki"... TopLine..które ciągną naczepy ...Davis Turner .... [ jechali goście w podwójnej obsadzie ] ... widziałem ich dwa dni temu na obwodnicy Manchester [ M60 ]...

Z tego co wiem to D.T. specjalizuje sie w [ min. ] w transporcie "wschodnim" w ich mniemaniu tzn. Rumunia,Bułgaria i Rosja....


Robert Mc'r

_________________
Robert Mc'r


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 04 cze 2008, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lis 2007, 23:12
Posty: 29
Lokalizacja: Manchester UK

A dzisiaj widziałem na M56 odcinek Runcorn - Manchester dwa "Batim-y" , które ciągnęły dwuosiowe naczepy DHL .... jechałem w przeciwnym kierunku i nie widziałem rejestracji tych naczep ,ale moim zdaniem były one Brytyjskie ...

R.

_________________
Robert Mc'r


Post Wysłano: 24 lis 2008, 23:33

widzisz buraku ja mam w dupie ortografie bo nie jestem polonista tylko kierowca tu opisuje jak to firma wyglada i jak sie tam na prawde dzieje a to czy napisze sz czy rz to niema znaczenia :lol: :/ ale podejrzewam ze jestes jednym z batimowskich kolesi :> :mrgreen:


Post Wysłano: 09 gru 2008, 18:25

Cytuj:
widzisz buraku ja mam w dupie ortografie bo nie jestem polonista tylko kierowca tu opisuje jak to firma wyglada i jak sie tam na prawde dzieje a to czy napisze sz czy rz to niema znaczenia :lol: :/ ale podejrzewam ze jestes jednym z batimowskich kolesi :> :mrgreen:
Ja dobrze wiem jak wygląda praca w firmie Batim pracowałem w tej firmie 3 lata i odeszłem w październiku 2008
a więc rzeczywiście zarabia się tam po 6 tysięcy tylko mało kto te pieniądze bierze po powrocie z uni 5-6 tygodni
ale od Listopada wyjazdy na unie są po 2 miesiące tak zapowiedziała szefowa ze względu na brak towaru z polski
po powrocie przy rozliczeniu próbują uskubać z wypłaty a to za telefon a to za paliwo i wiele innych pretekstów wymyślonych
trzeba przyznać że zawsze płacą i od ręki o kase nie trzeba się prosić ale do tego szefowa przyjęła do pracy na dyrektora jakiegoś
dziwaka pisze takie smsy do kierowców że z rana jak dostałem taki sms to już mi się pracować odechciało pozatym za wszystko obwiniają kierowcę nawet jakby się kot zesrał
na wycieraczkę przed biurem to też winny byłby kierowca i za sprzątanie by go obciążyli.Pracuje tam sporo fajnych ludzi ale myślę że im
też nerwy puszczą i odejdą to jest tylko kwestia czasu-osobiście już bum do tej firmy nie wrócił nawet jakby płacili 10,000zł na miesiąc


Post Wysłano: 16 wrz 2009, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

kolega ojca odszedł z "dostawczaków" do batimu ze względu na kregosłup (duzo towaru trzeba było roznoscic) jeździł niemcy-anglia-niemcy 2 tygodnie i 2 tygodnie w domu . po 6 miechach zapukał znowu na dostawczaki a ojcu powiedział ze obiecywali cuda ale jednak tak nei bylo teraz spowrotem jeździ na dostawczakach pozdrawiam Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 6 [ Posty: 113 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: