Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Rystal, Pleszew
Post Wysłano: 17 sty 2007, 17:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

Firma powstała 7 stycznia 1974 roku. Założył ją Ryszard Kujawski, którą prowadzi do dziś. Początkowo istniała jako Zakład Ślusarsko - Instalacyjny. Wykonywaliśmy instalacje wodno - kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Później poszerzyliśmy działalność firmy o produkcję kotłów C.O. i bojlerów. Następnie produkowaliśmy kontenery na odpady z czym wiązał się ich transport. Od tego rozpoczęła się działalność transportowa firmy. Do dnia dzisiejszego transport krajowy i międzynarodowy to jedna z głównych dziedzin naszej działalności.
W miarę rozwoju poszerzyliśmy działalność o serwis i sprzedaż opon, felg, łańcuchów śniegowych oraz serwis i sklep motoryzacyjny. Jesteśmy przedstawicielem firm Bridgestone - Firestone, Michelin, Kormoran, Dębica, Pirelli, Alcar, Pewag i innych. W miarę potrzeb rynku zajmowaliśmy się różnymi usługami, produkcją i sprzedażą. Firma ma charakter rodzinny. Wspólnie z rodzicami i bratem staramy się systematycznie ją rozwijać. Na zakończenie przypomnę, że na dzień dzisiejszy trzy podstawowe profile działalności naszej firmy to transport, serwis ogumienia i produkcja kotłów C.O. Serwis ogumienia - Auto Centrum, w którym sprzedawane są wszelkiego rodzaju opony, oleje i smary, klocki, tarcze, bębny i okładziny hamulcowe wraz z pełnym serwisem układów hamulcowych przy pojazdach ciężarowych i osobowych. Firma prowadzi również sprzedaż eksploatacyjnych części do samochodów ciężarowych i osobowych.




Celem naszej firmy jest wykonywanie usług na jak najwyższym poziomie, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy terminowość i bezpieczeństwo powierzonych nam towarów oraz na doskonały stan techniczny taboru który minimalizuje awaryjność pojazdów. Połączenie dużego doświadczenia z nowoczesnym taborem stanowi gwarancję, że Państwa zlecenie zostanie wykonane szybko i solidnie, a stała łączność z naszymi kierowcami pozwala na ciągłe monitorowanie czasu i miejsca naszych samochodów.



Na rynku transportu kołowego funkcjonujemy od 1985 roku. Dysponujemy nowoczesnym taborem. Pojazdy marki MERCEDES ACTROS 12 szt , SCANIA 3 szt, RENAULT 1 szt do tego naczepy oplandekowane o kubaturze 90 do 95, zestawy Mega z naczepami 100 m3 oraz w razie potrzeby zestawy 115-120 m3. Wszystkie pojazdy są z rocznika 2000 do 2004 większość z nich spełnia normy ekologicze EURO3 a pozostałe EURO2 i posiadają możliwość przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Wykonujemy również przewozy samochodem 15 paletowym o ładowności do 4 ton, marki Mercedes 814, oraz samochodami 4 paletowymi o ładowności do 1,5 tony marki Mercedes Sprinter w przypadku pilnych przesyłek do dyspozycji jest poręczny dostawczy Peugeot Partner. Dysponujemy bazą przeładunkowo - magazynową.





Pojazdy nasze przewożą towary na paletach (załadunek boczny i tylny) i luzem (załadunek górny) do krajów Europy zachodniej (export - import) w szczególności do Czech, Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii i Portugalii oraz Włoch, Austrii i Szwajcarii. Przewożone przez nas ładunki zabezpieczane są polisą OCP. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2000

Strona firmy

http://www.rystal.pl/actual/nz_02_d.jpg
http://www.rystal.pl/actual/nz_03_d.jpg
http://www.rystal.pl/actual/nz_07_d.jpg
http://www.rystal.pl/actual/nz_09_d.jpg


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sty 2007, 17:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:01
Posty: 60
GG: 0
Samochód: gwiazda

Te Actrosy Są super. z tego co wiedzę to 95% taboru tejże firmy to marcedesy

_________________
http://www.btcdriver.yoyo.pl/pwn.php?ID=990


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 13:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2007, 1:23
Posty: 11
Lokalizacja: Jarocin

Czy Rystal przyjmuje bez doświadczenia ?


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

Cytuj:
Czy Rystal przyjmuje bez doświadczenia ?
Szczerze mówiąc to niewiem ale pewnie tak. Dziś o kierowców jest trudno. Zatem kolego pytaj w firmie "kto pyta niebłądzi". Swoją drogą ciekawe ile jest osób z Kalisza i okolic na forum. Pozdrowienia.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 15:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sty 2007, 1:23
Posty: 11
Lokalizacja: Jarocin

Ja jestem z Jarocina. Musze zajechać do Rystala i zapytać a wiecie coś na temat organizacji pracy szefa itp. ?


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Rystal widziałem ostatnio tego mesia MPII :D zarabiscie on wyglada :D


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Rystal widziałem ostatnio tego mesia MPII zarabiscie on wyglada
A którego bo ja widze kilka i niczym szczególnym się nie odznaczają?

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sty 2007, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Cytuj:
Rystal widziałem ostatnio tego mesia MPII zarabiscie on wyglada
A którego bo ja widze kilka i niczym szczególnym się nie odznaczają?
Niczym sie nie odznaczaja,ale mi sie bardzo podoba zestaw biały c.s + zielona naczepa :P A w firmie jest ich chyba tylko 3 wiec ktoregos z nich widziałem :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sty 2007, 19:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 kwie 2006, 14:23
Posty: 48
Lokalizacja: PL

To ja dodam jeszcze poniżej fotki aut z firmy RYSTAL znalezione w sieci:

Obrazek Obrazek Obrazek

(C) lkw-infos.eu

_________________
Zapraszam na ===> http://www.fan4truck.yoyo.pl/forum


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 14:31
Posty: 39
GG: 3074179
Lokalizacja: ŻaGaŃ

no nie powiem bo kierowcy dbaja o swoje auta....tabor ma fajny.. mesi mpII ma chyba teraz z 7 sztuk...tylko szkoda ze nedznie placi kierowca do 2300zł na miesiac.. fakt ze czestro w domu sa..bajo dla wszystkich z rystalu


Tytuł:
Post Wysłano: 24 mar 2007, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Z tego co słyszałem od kierowców nie polecają tej firmy,zarówno od miejscowych jak i w mojej okolicy-ma niezbyt dobrą opinie.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Nie wiem czy Rystal podupada bo dzisiaj widzialem Majorke na blachach z mojego miasta ktora ciagnela naczepe wlasnie z Rystalu ktora byla rowniez na lubelskich blachach. Z tego co wnioskuje Rystal musial sprzedac ta naczepe. Powiem ze stara nie byla. Nie wiem czy to pojedynczy przypadek czy w firmie zaczyna sie dziac cos niedobrego.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lip 2007, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2006, 11:47
Posty: 3
Lokalizacja: Wielkopolska

Nie kolego wystarczy ze naczepa miala wypadek w ziemie wiem bo sam widzialem to remont i do zyda nie trzyma sie naczep po wypadku a zwłaszcza jak ma rame cos nie tak wiec dlatego bez wzgledu na rok cos nie tak z naczepa to wypad to samo z ciagnikami sam chcialem kupic od nich naczepe ale jak zobaczylem ze miala rame spawana w jedym malo widocznym miejscu to zrezygnowalem a kto jezdzi na miemcy to szkop tego nie lubi rama spawana polska przejdzie tam nie

_________________
Lubie to co robie


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lip 2007, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Znalazłem na Allegro
Obrazek
Cena (netto):
214 000 PLN / 55 911 EUR

Typ:
Ciągnik

Informacje:
Rok produkcji: 2003, 520 000 km, olej napędowy,

Opis pojazdu:
2 zbiorniki 1200L;pełne spojlery;stan bdb; nowe tarcze hamulcowe;nowe klocki;opony 80% michelin
Obrazek
Cena (netto):
204 000 PLN / 53 298 EUR

Typ:
Ciągnik

Informacje:
Rok produkcji: 2003, 521 000 km, olej napędowy,

Opis pojazdu:
2 zbiorniki 1200L;pełne spojlery;stan bdb;

_________________
Rogo Logistic


Post Wysłano: 01 gru 2008, 12:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

Tabor firmy liczy 13 aut:
-Actros
-Tga
-Premium
-R

Obecnie ciężko u Nich z robotą auta stoją na placu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: