Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 sty 2007, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Na forum jest sporo kolegów z okolic Wrocławia, to może coś powiedzą szerzej o tej firmie. Tabor, to głównie mercedesy, ale widziałem kiedyś FH12. Często obsługują Włochy.
http://www.pierz-trans.pl/

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 sty 2007, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 21:01
Posty: 10

Mają nawet niezły tabor. Tylko ciekawe jak zarobki?


Ostatnio zmieniony 14 sty 2007, 14:53 przez Jacek1, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 13 sty 2007, 23:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Na ich stronie pisze że posiadają nieograniczoną ilość taboru :shock: To znaczy milion czy dwa??


Tytuł:
Post Wysłano: 14 sty 2007, 8:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

firma Pierz-Trans kiedyś mieszcząca się na ul. Sołtysowickiej dzisiaj ma bazę w Mirosławicach.
jakieś 4-5 lat temu współpracowałem dość często z nimi (zlecałem im robotę) jednak po 4 zmianach spedytorów nie ma już z kim rozmawiać.
ostatnio dochodzą niepokjące wieści o tej firmie, więc polecałbym daleko idącą ostrożność.

co do nieograniczonej ilości taboru, to mając do dyspozycji 25 swoich aut, z których część musiała obsłużyć stałych klientów zdarzało się odsługiwać firmę w ilości 15 eksportów dziennie.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 sty 2007, 10:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

Hehe to jak maja baze w mirosławicach to latają samolotami i auta serwisują w ATC truck serwis!! :wink:

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 14 sty 2007, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Ja w tej chwili od tej firmy raze trzymać się z daleka firma popada w małe kłopoty finansowe z pół roku temu na VB Leasing we Wrocławiu widzałem 3nowe Actrosy zabrane od nich były też starsze pojazdy z naczepami opisanymi

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 12 cze 2007, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sty 2006, 20:12
Posty: 46
GG: 4224041
Samochód: Alfa Romeo
Lokalizacja: Wrocław

Pierz-Trans sie rozpadł bo szef nie płacił pieniędzy na czas. Sumki wyglądały na papierze ładnie ale co z tego, skoro tej kasy się nie widziało i był poślizg z wypłatami nawet do 2 miesięcy. Do tego leasingi nie były płacone terminowo i VB Leasing dostawał szału. Co tam się teraz dzieje to nie wiem- na szyldzie widnieje napis PROFI-TRANS i wydaje mi się, że to prowadzi syn "starego" szefa. I chyba są tam 2 Actrosy teraz. Bynajmniej mnie się tak wydaje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: