Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 wrz 2008, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Widziałem kilka Volv z tej firmy w Niemczech i Włoszech ale volva głównie tandemy ze szmatami
Mają 170 chłodni. Reszta to czyli 80 to szmaty i tandemy.


Post Wysłano: 08 wrz 2008, 14:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Cytuj:
Firma niedawno zakupiła kilkanaście sztuk Volvo FH Globetrotter w tandemie zabudowy polskie Wielton oczywiście "szmaty"Kolor samochodów biały , a plandek szary.
Masz na myśli auto, którym jeździ Paweł R. który jeździł jakiś czas temu Scania R470 w firanka w Pawlexie i przeszedł do Girteki?
Na myśli tego nie miałem ale co do tego kierowcy to nawet nie wiem kto to albo nie kojarze bo ze 3 kierowców poszło jezdzić do Litwina , a dwuch na pewno do Girteki.Z tego co wiem to się troszke pogorszyło z pieniędzmi i juz kierowcy nie lećą na łeb i szyje na Litwe.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 13 sty 2011, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Urwał w Norge...
http://www.ba.no/bilder_video/bilder/article5423342.ece

Z jakiś miesiąc temu brat widział w podlaskim, jak nowym Volvem również leżał w rowie.


Post Wysłano: 13 sty 2011, 23:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2138
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Urwał w Norge...
http://www.ba.no/bilder_video/bilder/article5423342.ece

Z jakiś miesiąc temu brat widział w podlaskim, jak nowym Volvem również leżał w rowie.
Ich zestawy lądujące w rowie czy wpadającego w poślizg widzę w co drugim artykule dodawanym na bergli ;)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 14 sty 2011, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Ich zestawy lądujące w rowie czy wpadającego w poślizg widzę w co drugim artykule dodawanym na bergli ;)
To galantnie...a prowadzisz jakieś statystyki?


Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 cze 2011, 23:45
Posty: 22
GG: 0
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Pabrade, LITWA

Witam, ja jestem sam z Litwi trocha umiem Polskiego alie nie bardzo dobrze :mrgreen: to benda po troxo upload swoje photo dle was ! Strona internetowa http://www.girteka.lt/pl/
Girteka ma nowych FH ~400 Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 1:07 przez Edgar_LT, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 cze 2011, 23:45
Posty: 22
GG: 0
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Pabrade, LITWA

~300 i kupujo dalej. Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, 1:08 przez Edgar_LT, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 22 cze 2011, 0:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 cze 2011, 23:45
Posty: 22
GG: 0
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Pabrade, LITWA

Girteka Logistics video http://www.youtube.com/watch?v=1r3QeGCWpfs
* 900 nowych ciężarówek marki "VOLVO", "MERCEDES BENZ";
* 800 naczep - chłodni marki "SCHMITZ" oraz "KRONE", wyposażonych w agregaty chłodnicze "THERMO KING" oraz "CARRIER";
* 50 zestawow plandekowych o ładowności 120 m3;
* 300 naczep plandekowych "KRONE" i "SCHMITZ".


I tutaj druge photo!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 22 cze 2011, 8:48

Nice photos Edgar, could you tell me, are there many Polish drivers there ? I often see Girteka`s Actros in my city, and I guess, somebody from my town is working there.

Niezłe zdjęcia Edgar, czy w Girtece pracuje wielu Polaków ? Często widzę od nich Actrosa w moim mieście, pewnie ktoś z mojego miasta tam pracuje.


Post Wysłano: 22 cze 2011, 11:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 19:43
Posty: 124
GG: 1537454
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Sochaczew

Girteka wczoraj ładowała się dwoma składami (Volvo FH ~2010 + Schmitz S.KO) w Vidanson k. Brochowa na Holandie, mrożoną truskawką.

_________________
Fotogaleria Samochodów Ciężarowych


Post Wysłano: 22 cze 2011, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 cze 2011, 23:45
Posty: 22
GG: 0
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Pabrade, LITWA

Cytuj:
Nice photos Edgar, could you tell me, are there many Polish drivers there ? I often see Girteka`s Actros in my city, and I guess, somebody from my town is working there.

Niezłe zdjęcia Edgar, czy w Girtece pracuje wielu Polaków ? Często widzę od nich Actrosa w moim mieście, pewnie ktoś z mojego miasta tam pracuje.
I know only that in Girteka works many Belarus drivers, Polish i dont know. You can see at all europe Girteka trucks because they driwing around all EU.


Post Wysłano: 30 lip 2011, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2011, 17:48
Posty: 108
GG: 13985591
Samochód: MAN TGX 18.440 XLX / Lancia Thesis
Lokalizacja: Warszawa

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to jak to zrozumiałeś.
Pozdrawiam Piotrek ;)


Post Wysłano: 05 sie 2011, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2011, 16:47
Posty: 1
GG: 0

Witam,
Poszukuję pracy i wpadłem na ogłoszenie Girteki. Z tego co zdążyłem się od nich dowiedzieć to płacą 0, 11 euro/km, więc nie najgorzej. Samochody podobne też mają nie starsze niż 6-8lat, Euro 4/5.
Przekonują, że jest możliwość pracy Litwa-Zachód-Litwa.
Jestem ciekawy Waszych opinii o tej firmie. Jak wyglądają normy paliwowe? Jak rzeczywiście jest z pieniędzmi? I czy rzeczywiście można jeździć tylko na zachód i z powrotem 'przez dom'?
Mam nadzieję, że ktoś kto miał doświadczenie z tą firmą, pracuje tam lub cokolwiek o niej słyszał wypowie się na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


Post Wysłano: 21 gru 2011, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 18:10
Posty: 67
GG: 3407033
Lokalizacja: PNT

Dzisiaj miała miejsce ciekawa akcja u nas w Pago. Litwin z Girteki zjechał awaryjnie na przeładunek towaru na inny zestaw bo... "otarł się" z innym kierowcą który ścinał zakręt gdzieś pod Skwierzyną. W efekcie czego skutek...

Obrazek

Pęknieta szyba, lusterka nie było w ogóle, szyby bocznej także oraz rozerwany narożnik chłodni. Z tego co mówił kierowca to jechał tak bez bocznej szyby do nas do Grodziska Wlkp, gdzie dostał trochę streczu i mógł owinąć drzwi. Nie wspomne o padającym śniegu, który dziś odwiedził wlkp. Z tego co jeszzcze kierman mówił, to kazali mu sie jechać załadować na Litwe bo "szkoda żeby na pusto zjechał na baze" :shock: Żal mi takich ludzi :?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że towar przeładowali na "firankę" bo stwierdzili że "na dworze jest wystarczająco zimno żeby się towar nie zepsuł" :lol:

_________________
Jadę, jadę,
drogą lecę.
Ja mam towar,
Oni becel... :D


Post Wysłano: 23 gru 2011, 0:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2010, 20:54
Posty: 65
GG: 0

Cytuj:
Z tego co jeszzcze kierman mówił, to kazali mu sie jechać załadować na Litwe bo "szkoda żeby na pusto zjechał na baze" :shock: Żal mi takich ludzi :?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że towar przeładowali na "firankę" bo stwierdzili że "na dworze jest wystarczająco zimno żeby się towar nie zepsuł" :lol:

Nie ma miejsca na puste przeloty !! Troche poniżej zera i znajdzie sie wyjście bez chłodni :D
A tak na serio to ciekawe jak to wyglądało, że przednia szyba prawie cała, a bocznej brak ? Chyba musiało być na zasadzie ze po słupku lekko otarło a w boczna szybę już trochę się wbilo..... tak głośno myśle.
Szkoda gościa bo widać, że robi za numerek.

_________________
http://www.flickr.com/photos/brayoo


Post Wysłano: 23 gru 2011, 1:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
Cytuj:
Z tego co jeszzcze kierman mówił, to kazali mu sie jechać załadować na Litwe bo "szkoda żeby na pusto zjechał na baze" :shock: Żal mi takich ludzi :?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że towar przeładowali na "firankę" bo stwierdzili że "na dworze jest wystarczająco zimno żeby się towar nie zepsuł" :lol:

Nie ma miejsca na puste przeloty !! Troche poniżej zera i znajdzie sie wyjście bez chłodni :D
A tak na serio to ciekawe jak to wyglądało, że przednia szyba prawie cała, a bocznej brak ? Chyba musiało być na zasadzie ze po słupku lekko otarło a w boczna szybę już trochę się wbilo..... tak głośno myśle.
Szkoda gościa bo widać, że robi za numerek.
Najpewniej to składające/urywające się lusterko pierdyknęło w boczną szybę, jak w przypadku TomkaTczew i jego Scanii.


Post Wysłano: 24 gru 2011, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Jakiś czas temu ładowałem się w Berlinie z dwoma kierowcami zapytałem ile jeżdżą ile zarobią opowiadał że około 1500e ale jeździ Litwa-Polska-Niemcy-Holandia-Szwecja-Niemcy-akurat się ładował do Espanioli... Tak więc 6 tygodni go nie ma:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 28 gru 2011, 22:36

Nie wiem o ile to prawda, a ile zwykła plotka, ale podobno przez działanie Girteki padł już holenderski Hovotrans i ostatnio duński PBA, byli w stanie zjechać o 1000 euro z ceny jednego frachtu pomiędzy Beneluxem a Norwegią :|

Powodzenia im życze, przy drożejącym dieslu, tak tylko trzymać :)


Post Wysłano: 28 gru 2011, 23:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Nie wiem o ile to prawda, a ile zwykła plotka, ale podobno przez działanie Girteki padł już holenderski Hovotrans i ostatnio duński PBA, byli w stanie zjechać o 1000 euro z ceny jednego frachtu pomiędzy Beneluxem a Norwegią :|

Powodzenia im życze, przy drożejącym dieslu, tak tylko trzymać :)
PBA? O tej firmie mówisz - http://www.pba.dk/ ?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 28 gru 2011, 23:12

Dokładnie, z tego co słyszałem, Oldenburger jest następny do plajty.
http://www.tvmidtvest.dk/indhold/alle-chauffoerer-fyret
Piękny prezent na święta dostali kierowcy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: