Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 wrz 2010, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2009, 11:37
Posty: 293
GG: 4029913
Samochód: Mietek Aszrot
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
1.Iloma autotransporterami dysponuje Adampol a czy zarobki duże są . 2.Mieszkam w Tychach i chciałbym pracować w Adampolu czy mi się to opłaca proszę o opinie (szczerze).
Ostatnio na Rosji na tamożnii stałem z byłym kierowcą Adampolu i troche opowiadał jak jest w firmie. Bez zjazdu do domu nawet do 2 miesięcy, a chętnie by i pół roku przetrzymali, płacone od km + jakieś dodatki, które mi wypadły z głowy. Wysokie normy na paliwo(czy pusto czy pełno) i dużo latania na pusto to kierowcy mają... Przyjmują uczniaków, 3 miesiące nauki w podwójnej za prawie darmo. Auta szrot, które spotkacie gdzieś na drogach opisane jako ADAMPOL to są auta podwykonawców. A i zaczynają spowrotem ciągać większe ilości na wschód.


Post Wysłano: 23 lut 2011, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post Wysłano: 23 mar 2011, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 10:43
Posty: 54
GG: 3512373
Samochód: Scania R500 V8

jak się przedstawia obecna sytuacja w firmie??

_________________
Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

PRECZ Z KOMUNĄ!!


Post Wysłano: 12 lip 2011, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post Wysłano: 19 mar 2012, 23:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2011, 20:42
Posty: 8
GG: 5232945
Samochód: Passat b5

Cytuj:
Obrazek
własnie takie widuje u siebie w Łapach, szczerze nie widziałem tam nowszego auta.


Post Wysłano: 20 mar 2012, 16:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

To słabo patrzyłeś :)
Faktycznie przed dawną cukrownią stoją 2 Renie Manager`y ale po auta przyjeżdżają nowsze zestawy.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 05 mar 2014, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2014, 20:29
Posty: 28
GG: 8410906

Jeżeli chcecie siedzieć ciągle w małej kabinie bez globa to firma idealna ;) Mam 2 wujków, którzy tam śmigają i nie dość, że nie płacą jakoś super to musisz samochodami zjeżdżać sam z lawety przez co przy najmniejszym uszkodzeniu bulisz za naprawę.

Co do atmosfery itd. nie mam pojęcia, wiem, że teraz dużo tam Ukraińców, Białorusów itp. jeździ.


Post Wysłano: 06 mar 2014, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Ameryki nie odkryłeś. W każdej firmie co ma autotransportery kierowca jest odpowiedzialny za załadunek i rozładunek. Poprostu trzeba to lubić.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 17 lis 2015, 15:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2015, 14:48
Posty: 1

Witam,

Jestem nowy i prosiłbym o wyrozumiałość ;)

Poszukuje obiektywnej opinii o firmie Adampol, najlepiej na priv bądź email: edamiansz@gmail.com, a najchętniej późniejszy kontakt telefoniczny. Dostałem ofertę pracy w tej firmie. Jestem bez doświadczenia aczkolwiek ta firma wydaje się dawać ciekawa prace a Lubie wyzwania. Nie szukam jednak na start firmy kierując się zasada: "byle gdzie" a raczej względnie solidnego zatrudnienia.

Opinie krążą różne w sieci o tej formie ale też spora ilość dość pozytywnych co jest rzadkością odnośnie przewoźników i ich opinii w Internecie.

Z góry dzięki i czekam na odp bądź kontakt email a oddzwonie.
Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: