Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 8 [ Posty: 152 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 gru 2006, 16:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

RT-Trans jest firmą polskiego kapitału do dziś funkcjonującą na naszym rynku. Jako prywatna firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Szczecinie jeździmy po Polskich drogach już od 1992 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze transportowej. Dzięki ciągłym inwestycjom oraz współpracą z różnymi firmami min. koncernem branży spożywczej NETTO należymy do wiodących firm świadczących usługi najwyższej jakości.

Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalizm wykonywanych usług. Wiele lat doświadczeń oraz nowoczesny tabor, pozwala nam na tworzenie optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Mamy nadzieję, iż tą ofertą przekonamy państwa do korzystania z usług naszej firmy.

Tabor

Nasze pojazdy nie przekraczają 5 lat eksploatacji. Spełniają wszelkie wymagania dotyczące przewozu artykułów żywnościowych. Wszystkie samochody są wyposażone w GPS, windy załadunkowe BAR, 85% naszych samochodów jest wyposażonych w agregaty chłodnicze (Thermo King SL 200)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

(c) rt-trans.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2006, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

nie mam zamiaru nikogo krytykować ... najwięcej mają DAFów XFów w tandemie z malowaniem NETTO - przyczepy robione na zamówienie ... o samej firmie nic dobrego nie słyszałem - ale to informacje "z plotek" a nie z autopsji ... zapomnisz faktury za towar - coś tam jest za to ... sam się ładujesz, sam rozładowujesz ... kilka sklepów dziennie, nie to że cały pojazd do jednego ... cała masa młodych jeździ ... podobno "tarczki za okno lecą" ... chłopaki żeby wyrabiać, mają "patent z kawą i Colą" ...

może ktoś potwierdzi moje słowa, a może im zaprzeczy - coś takiego po prostu w rejonie słychac ...

a ten DAFik w malowaniu "Asterixa" bardzo fajnie wygląda ... na ich stronie jest więcej jego zdjęć ...

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 04 sty 2007, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
najwięcej mają DAFów XFów w tandemie z malowaniem NETTO

Daf pomykający DK3 przy wylocie ze Szczecina. :wink:


Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2007, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Czesc prawda Thomsen,a czesc to rzeczy wyssane z palca :) Moj wujek jezdzil jakis rok temu w RT Trans, no i ma to sie tak ze kierowca ma zaladowany tandem z 10 tonami zywnosci i musisz to rozladowac sam tz. paleciakiem. Tylko ne ktorzy dostawali elektryczne. No i tak to sie ma... czasami kierowcy nie wracaja do domu bo po prostu nie moga bo sa wyslani gdzies w Polske. Tyle :)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

kolego Trzpilu ... pisałem że, informacje z PLOTEK są ... więc :) napisałeś cos więcej więc częśc plotek się wyjaśniła ... a co do RT-Transu ... teraz mają jakieś smieszne 3,5t z napisem RT-Trans i wożą CHYBA dla Castoramy ?? ktoś coś wie o tym ??

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 sty 2007, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Daf pomykający DK3 przy wylocie ze Szczecina.
Jest ich tu pełno ponieważ tak jak pisze wyżej mają swoją siedzibe w szczecinie a dokładnie kawałek za na wylocie na stargard szzeciński.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... b299a9cf33
Pierwszy raz spotykam się z takim malowaniem ale bardzo ciekawe podoba mi się :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Ostatnio zmieniony 25 sty 2007, 21:36 przez GRZEGORZ, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 11:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Jak leciałem na Szczecin to ich pełno jechało,no ale w końcu maja tam baze>jezdza tylko w tamtych okoliachc bo u siebie to ich nie widze :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2007, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Daf XF z RT Trans. Fotka robiona na stacji paliw w Baniach (ZGR):

Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 11:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Witam, Ciekawe info mozna poczytac na tym formu. Mam okazje pracowac w tej firmie. I sposoby na kawe i cole sa mi obce. Jesli uwazasz Thomsen iż ludzie majacy po 35 - 40 lat (rekordzisci nawet po 50lat) sa to młodzi ludzie to chyba ty musisz być na emeryturze. Za faktury (inaczej zwane frachty nikt niekaze nikomu płacic), chyba ze ktoś zapomni towaru - ale to chyba normalne ??? Załadunkiem i rozładunkiem to prawda, ale za to dostajemy tyle co na miedzynarodowce. Tylko ze noclegi w domu (chyba ze trafisz gdzies do wroclawia to przymusowy postuj, albo uderzysz na zachod to przykro ale nie wrocisz. A z tarczkami to jak takie wałki by robili w innych firmach to krokodyle nie mileiby co robic. Firma zatrudnia goscia ktory w swoich obowiazkach ma tylko i wyłacznie pilnowanie wykresowek, pauz i itp itd. Wiec troche wasze plotki sie nie zgadzaja. A Thomsen jeśli uważasz ze auta dostawcze do 3,5 t dokłądnie Iveco Dailly prosto z fabryki są śmieszne to wybacz. Znajac życie trafisz na jakiegos robura lub jelonka i wtedy poznasz słowo śmieszny. Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 13:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

No cieszę się że w końcu team rozwiązałeś wszytskie plotki i pogłoski na temat tej firmy. To że akurat nie ma cię w domu przez parę dni to oczywiście rzecz normalna, i szczerze mówiąc wolałbym jeździć po Polsce niż tylko po województwie. A gdy powiedziałeś, że uderzacie na zachód, to równiez tam obsługujecie sklepy Netto, czy jacyś indywidualni klijenci :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 13:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Mobilek 07 - na zachodzie obsługujemy głownie indywidualnuch klientow, obslugujemy tez dostawców Netto, wszystko jest kwestia naszej spedycji.
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Ok dzięki za szybką odpowiedź. Sam jestem ze Szczecina, i temat firmy bardzo mnie interesuję, a co za tym idzie chciałbym jak najwięcej o niej wiedzieć. Pozdrawiam

PS>firma na swojej stronie dała ogłoszenie że potrzebuje kierowców.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 14:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Firma cały czas sie rozwija, co miesiac wchodza nowe pojazdy, wiec sie oglaszaja. Musisz zadzwonic do kadr, lub wyslac maila (zalecam najszybsza droga, ja dostalem sie w ten sposob). Pracujemy na dzialalnosciach, (sa plusy i munusy) ale poza tym firma stara sie dbać o kierowcow, wyjscia do kina, sylwestra, dzien dziecka - pod tym wzgledem jest pelna kultura. jak bedziesz potrzebowal wiecej info pisz na gg. Do niedzieli mam wolne wiec siedze na necie przez caly dzien


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

dzisiaj ide do szkoły patrze a tu na rondo wlatuje ładny zestawik :) :arrow: no to za kome i jest fotka :wink: nie wiem czy to jest fotka auta z RT-Trans ale naczepa taka samiutka :wink: oto fotka FH-acza :)
Obrazek
nawet udała mi sie ta fotka tak robiona na szybkiego :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 11:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

To są Pingwiny czyli Lodimex 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

kolego team napisałem tylko plotki na temat Twojej firmy. I nie miałem zamiaru ośmieszać Twojej firmy ... sam w niej nie jeżdżę - więc napisałem to co słyszałem ... a że rozwiałeś wszystkie wątpliwości - to OK :D przynajmniej wiadomo że, jest to jedna z uczciwszych firm w regionie :)

a co do "śmiesznych" 3,5t to RT-Trans kojarzył mi się zawsze z DAFami pod tandema, więc jak zauważyłem Iveco, to się uśmichnąłem po prostu ... sam niedawno jeździłem MB Sprinterkiem i było OK :)

jeśli w jakiś sposób poczułeś się urażony, no to sorry !! 8)

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lut 2007, 12:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Thomsen - nie poczułem się urażony bo to nie moja firma, ja w niej tylko albo aż :) pracuje. Odpowiedziałem ci tylko tak bo wszyscy gadają bzdury i wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Prawda jest jedna że pracowałem już w 3 firmach i nie złauje zmiany. Wiele osób odeszło z firmy z myślą o cysternach, zachodzie itp itd. Mieli mieć złote góry a dochodzi do tego że wracają z podkulonym ogonem. Najlepiej zanim przekaże się plotki dalej samemu sprawdzić. Więc jak masz ochote zapraszam Ciebie na mój pokład przejedzież się raz i sam ocenisz tą firmę :) pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 13:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2007, 19:38
Posty: 7
GG: 6658213
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
dzisiaj ide do szkoły patrze a tu na rondo wlatuje ładny zestawik :) :arrow: no to za kome i jest fotka :wink: nie wiem czy to jest fotka auta z RT-Trans ale naczepa taka samiutka :wink: oto fotka FH-acza :)
Obrazek
nawet udała mi sie ta fotka tak robiona na szybkiego :wink:
To Autko kolego akurat jest Firmy Lodimex ktora tez jezdzi dla Netto mają mniej aut niz RT TRANS ale chlopaki jezdza non stop a to Volvo zostalo zdrowo skasowane w Poznaniu kierowca ktory go prowadzil przylozyl przodem w tyl innej ciezarowki no i po Volviaczu;)
pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

team a RT ma jakieś auta do 7,5 tony dmc??? Jak tak, to ile sztuk?? Chodzi mi o auto, które przekracza 3,5 tony, a nie przekracza 7,5 t. :wink: Pzdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Gadałem z teamem na GG i dowiedziałem się że solówek są 4 i jest komplet. Naprzód spróbuj na castorame(do 3.5t). Gdy się zwolni miejsce to bedziesz na pierwszym miejscu kandydatem na solówke. W tedy będziesz kursować po województwie czyli, np. Wałcz :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 8 [ Posty: 152 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: