Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 cze 2008, 8:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 21:22
Posty: 8
Lokalizacja: SZCZECIN

witam wszystkich widze że mało się pisze na forum o tej firmie doszły mnie słuchy że odeszły dwa największe wrzody w rt-transie Majonez i Malec to pewnie Marcin i Grzesiek odetchnęli z ulgom na pewno pojawią się komentarze ale to były jedyne osoby które mówiły co myślały prosto w oczy sam byłem światkiem takich rozmów o paliwie o telefonach . Ani z jednym ani z drugim nie mogli dać se rady . Do tych dwojga należy dodać Ruska ten też miał ryjka do nich . Teraz zostały łosie którym dalej zabierają kasę za wszystko i dalej ich dorabiają . Tata nowe terenowe BMW Grześ autko po tacie i budowa a na płatności dalej kasy na termin nie ma A WY DALEJ ICH DORABIACIE czarnuchy


Post Wysłano: 28 paź 2008, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2007, 16:47
Posty: 10

Przeczytałem cały temat jedni chwlą drudzy ganią jak jest naprawde bo muszę wykarmić rodzinę a w obecnej firmie już niedługo dostane wypowiedzenie ( likwidacja stanowiska pracy ) i szukam czegoś gdzie można normalnie pracować.


Post Wysłano: 30 paź 2008, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Ojciec kolegi jeździ i sobie chwali. Na dzień dobry dostał nowe autko XF105 SSC (odbierał z salonu) i na zarobki nie narzeka. Co prawda jeździ na przerzutach w systemie 3:1, ale ma swoje auto i ma spokój. Póki co jest zadowolony.

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 30 paź 2008, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Jeździ z chłodnią czy plandeką?W jakie najczęściej kierunki jeżdżą?


Post Wysłano: 01 lis 2008, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Ma chłodnie i zazwyczaj Europa Zachodnia.

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Post Wysłano: 03 lis 2008, 9:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

No to miał szczęście że trafił na zachód, bo RT-Trans głównie zaopatruje sklepu Netto gdzie podobno jest niezła gonitwa. Palety, palety i jeszcze raz palety. Pozdrawiam


Post Wysłano: 17 lut 2009, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2009, 11:54
Posty: 4
GG: 0

Koledzy wiecie może jakie warunki warunki dla kierowcy oferuje RT-Trans, wiem, że jest działalność, ale chodzi mi o konkrety tzn. ile za kilometr na międzynarodówce i jak kierowcy są rozliczani na kraju, czyli ci co jeżdzą pod Netto. Z tego co wyczytałem wcześniej to mają od palety, ale te posty są z przed dwóch lat to mogło się coś pozmieniać.
Będę wdzięczny za jakieś info :)
Pozdro


Post Wysłano: 23 lut 2009, 14:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Wczoraj pomalowany DAFik z chłodnią Netto oraz drugi cały biały także z chłodnią Netto jechały po autostradzie A8 za Monachium kierunek Salzburg/Innsbruck/Brenner. Wcześniej widywałem tego DAFa tylko w Polsce, więc trochę mnie zdziwił ten widok...

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Post Wysłano: 15 mar 2009, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 21:22
Posty: 8
Lokalizacja: SZCZECIN

co w tym dziwnego że malowany DAF jezdzi po Polsce euro 2 kosztuje a to jest jedyny który zawsze ma robote zawsze pierwszy i jemu nikt nie powie że ma na landy zjechać mimo że jest nie opłacalny czy sie myle panowie z RT :> :twisted: :twisted: :twisted:


Post Wysłano: 09 gru 2009, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 16:36
Posty: 11
GG: 8808456
Lokalizacja: Słupsk

Kołbaskowo 03.08.2009r.
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 16 gru 2009, 11:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 maja 2009, 12:34
Posty: 3
GG: 0

Cytuj:
co w tym dziwnego że malowany DAF jezdzi po Polsce euro 2 kosztuje a to jest jedyny który zawsze ma robote zawsze pierwszy i jemu nikt nie powie że ma na landy zjechać mimo że jest nie opłacalny czy sie myle panowie z RT :> :twisted: :twisted: :twisted:



TEDE może i gdzieś tam troszke prawdy jest w tym co napisałeś ale widze ze strasznie cie ten kolorowy boli pewnie chciałbyś sobie pojezdzić co? tak po za tym nie ważne czym i gdzie wazne a żeby były adekwatne pieniążki za prace bo to o to chodzi chyba panowie nie? 8) :> 8)

Cytuj:
witam wszystkich widze że mało się pisze na forum o tej firmie doszły mnie słuchy że odeszły dwa największe wrzody w rt-transie Majonez i Malec to pewnie Marcin i Grzesiek odetchnęli z ulgom na pewno pojawią się komentarze ale to były jedyne osoby które mówiły co myślały prosto w oczy sam byłem światkiem takich rozmów o paliwie o telefonach . Ani z jednym ani z drugim nie mogli dać se rady . Do tych dwojga należy dodać Ruska ten też miał ryjka do nich . Teraz zostały łosie którym dalej zabierają kasę za wszystko i dalej ich dorabiają . Tata nowe terenowe BMW Grześ autko po tacie i budowa a na płatności dalej kasy na termin nie ma A WY DALEJ ICH DORABIACIE czarnuchy



to fakt i prawda !!!!!!! !!!!! !!!!! tylko sprostujmy jedną rzecz majonez to kawał gnidy było i jest ale morde to miał!!!! zawsze sie darł jak opętany ale jak co do czego to potrafił sie wykręcić i innych na mine wsadzić fałszywy był jak adidas z tajwanu!!!!
Cytuj:
Koledzy wiecie może jakie warunki warunki dla kierowcy oferuje RT-Trans, wiem, że jest działalność, ale chodzi mi o konkrety tzn. ile za kilometr na międzynarodówce i jak kierowcy są rozliczani na kraju, czyli ci co jeżdzą pod Netto. Z tego co wyczytałem wcześniej to mają od palety, ale te posty są z przed dwóch lat to mogło się coś pozmieniać.
Będę wdzięczny za jakieś info :)
Pozdro



stary pytasz o warunki i opinie rt to Ci odpowiem. Do kiedy zasuwasz na nich to jest nawet czasem ok mają jak każdy swoje jakieś zagrywki ale od kąd p.T.RYBIŃSKI oddał firme w ręce synków to stał sie kołchoz i obóz pracy,złodziejstwo i chamstwo,dyktatura,umowa pomiedzy tobą a rt to nakazy zakazy i kary zadnych praw nie posiadasz a to ze masz dom i rodzine to nie liczy sie wogóle dla nikogo.dużo by pisać szkoda zachodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam


Post Wysłano: 08 mar 2010, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 kwie 2008, 11:45
Posty: 72
GG: 2088941
Samochód: Rower górski
Lokalizacja: ludów śląski/ strzelin

Obrazek

_________________
Moja fotogaleria
Kliknij


Post Wysłano: 16 maja 2010, 17:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 21:22
Posty: 8
Lokalizacja: SZCZECIN

do ostatniego postu odnośnie majoneza morde miał ale nikogo nie sprzedał a jak tak piszesz synku to ptwjerdz to faktami a nie piszesz pomówienia wtedy pogadamy a miał jaja i się stawiał nawet kosztem tego że nie dostawał roboty i ciekawe co na ciebie powjedział


Post Wysłano: 16 maja 2010, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Kogo interesują wasze waśnie i jakieś personalne pomówienia? Przejdźcie sobie na PW.

Poza tym gratuluje, bo prezentujecie podobny poziom albo i jeszcze niższy do osób, które opisujecie.


Post Wysłano: 30 paź 2010, 2:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 maja 2009, 12:34
Posty: 3
GG: 0

Cytuj:
do ostatniego postu odnośnie majoneza morde miał ale nikogo nie sprzedał a jak tak piszesz synku to ptwjerdz to faktami a nie piszesz pomówienia wtedy pogadamy a miał jaja i się stawiał nawet kosztem tego że nie dostawał roboty i ciekawe co na ciebie powjedział
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a wystarczy ci tyle ze kasy pożyczonej nie oddawał a na parkingu jak piwko pił i pomimo ze inni nie pili to w firmie szczeguły były znane,a ktom robote spindolił itd itp chcesz jeszcze zadzwń roberto a ci nawtykam!!!!!!!!


Post Wysłano: 01 lis 2010, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2008, 23:39
Posty: 58
Lokalizacja: Szczecin

Ciekawy jestem kto się załapie na nową, czarną Erkę Highline która jest szykowana w szczecińskim oddziale Scanii.

_________________
SCANIA Mój drugi dom


Post Wysłano: 02 lis 2010, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 maja 2008, 18:09
Posty: 27
GG: 4688586
Samochód: Scania.
Lokalizacja: Stargard Szczeciński DK10

Zgadzia sie zgadza również tą eRke widziałem wkoncu coś innego :)


Post Wysłano: 02 lis 2010, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2007, 11:04
Posty: 42
GG: 1
Samochód: Sprinter
Lokalizacja: Szczecin

Mam praktyki na Scani. I dzis kolo godziny 15 RT Trans odebral uroczyscie Scanie z serwisu :D


Post Wysłano: 02 lis 2010, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2010, 22:11
Posty: 26
GG: 9526141
Lokalizacja: Inowrocław

A zdjęcia tej Scani czy coś posiadacie ?

_________________
Mało piszę, dużo czytam.
B-6.02.2012 C-11.12.2012 KWP-14.12.2015 C+E-3.02.2016


Post Wysłano: 22 wrz 2011, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Wczoraj udało mi się z bardzo bliska podziwiać tą cudną czarną skakankę :) Stała czekając na załadunek jabłka u nas na bazie :wink: Kierowca to jakiś młody chłopak, niestety my się już po pracy zwijaliśmy do domu i nie bardzo był czas na pogawędki, bo późno :wink: Z góry za jakość przepraszam, aparatu ze sobą nie wożę, bo mi zazwyczaj nie jest tam potrzebny :wink: Na żywo jest tysiąc razy piękniejsza, zadbana i w ogóle, cudo!

Obrazek

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: