Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Maciek jak chcesz wiecej zdjec to zaloguj sie na stronie rt-transu tam czesto na forum siedza chlopaki z rt. Wiec moze którys bedzie jechał szybciej niz ja.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Team zle mnie zrozumiales :) Pisales ze chlopaki na poczatku moga zarobic cos okolo 3000 zl, to + 1000 zl to cos okolo 4000 zl a w RT-TRANSie niewiem jak chlopaki zarabiaja :) Tazke sory


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Trzpilu, ty mnie tez zle zrozumiałeś. ja nie mam nic przeciwko twoim informacji a wrecz przeciwnie jestem ciekawy czy naprawde tak dobrze jakas firma płaci za kontenery. za 3000 zł teraz w Polsce mało kto by jezdził :) ale tak czy inaczej pozdrów Pawła od zdobywców Wrocławia. on bedzie wiedział o co chodzi


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Ja nie mowie ze jakas firma placi 7000 zl za miesiac bo to by byla bajka. A propo RT-TRANSu, wujka Pawła i wujka Janusza to sprawa zamknieta i nie chce juz plotkowac i klocic :) Powodzonka i Szerokosci :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Trzpielu ale tak czy inaczej Jasiu jest cool mimo swego wieku.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Pozdrow go przy okazji od mojego ojca i ode mnie bo mnie to chyba jeszcze pamieta :) A propo czym jezdzisz? :>


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Ok Trzpilu, Tandem


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

CF :>


Tytuł:
Post Wysłano: 31 paź 2007, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Witam ponownie, aby uciąć ta głupią gadke proponuje wszystkich zainteresowanych spytać sie kierowców którzy jeżdza w chwili obecnej. Ja pracuje obok Bodzia najdłużej w firmie i nigdy nie pamiętam obniżek ze strony szefostwa jedynie ze strony Państwa. Pamietam podwyżki mimo ze ty ich nie pamietasz. A takiej kasy jak zarabiam tu nigdzie bym nie zarobił wiec nie płacz ze juz nie pracujesz bo sobie sama jestes winna z Adamem. Co do spedycji minimum chłopaki maja gwaratnowane 4500 zł wiec tez mi nie mów ze to mało bo inni jezdza za dużo mniejsze pieniadze i opychaja paliwa jak idzie. Mi to wystarcza, do ludzi co mna zarzadzaja tez nie mam nic, płaca terminowo i staraja sie aby było ok. Robią błedy bo nie sa maszynami ale potrawia sie do nich przyznac. Wiec jeszcze raz proponuje Wam pogadać z kierowcami aktualnie jezdzacymi samochodami z nakleja RT-TRANS a nie wierzyc ludziom którzy nie pracuja z różnych wzgledów bo tacy nigdy nie powiedza dobrze o kims kto go wylał lub ze sie nie dogadał o paliwo które mu w baku brakowało
cierpisz na sklerozę??czy stawka za paletę najpierw 7zł a potem 5 to nie jest obniżka??a może to podwyżka??
I powtarzam poraz kolejny.....nie jestm Panią Adamową..i firmie tej nie pracuję więcej niż rok...i chwała za to..a co do zarobków 7 tyś....jasne,że można tyle zarobić-pracując jak człowiek,śpiąc po nocach,kręcąc 10tyś km miesięcznie.ale nie w RT-TRANSIE.I jeszcze wtrące zdanie o Jasiu..owszem,pracuuje moze i 9 lat...jednak z przerwą...a dlaczego ta przerwa była nikt nie ma odwagi napisać?skoro Ty team pracujesz tam jako jeden z najstarszych stażem kierowców sprawa ta dotyczyła równierz Ciebie.

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 31 paź 2007, 19:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

7 a 10 zł to nie podwyzszka ? Pamietam co było z Jasiem. Przyznał się do głupoty tak jak kilka osób dlatego teras szanuje prace i nie przepala paliwa. A przypomne że robilśmy to kiedy według ciebie zarabialiśmy dużo. Jak pracowałeś w tym czasie to nie byłeś lepszy. A co do samego rt-transu musieli ciebie za cos fajnego wywalić skoro tak tej firmy nie lubisz a podobno 10 lat w niej jezdziles wiec ciekawe co tak długo trzymało. Jak masz uraz do firmy w której z jakiś wzgledów juz nie pracujesz to trzymaj go dla siebie i bzdur nie pisz. Ja pracuje w tej firmie kupe lat i gdyby nie ona moja rodzina nie raz by na swieta nie miala co jesc. Daja mi pieniadze i to dobre za solidnie wykonana prace wiec nie mam powodu by ich oczerniac. Że tobie ktos za coś nie zapłacił to widoczniej miał do tego powodu. To nie jest getto gdzie robimy co nam każa pracujemy tu dlatego bo chcemy, stac na godne życie na zakup mieszkan i samochodow i to bez koniecznosci robienia wałków. A co do szefostwa to ze jak napisałas buduja chaty to chyba ich sprawa chyba ze jestes zazdrosna lub zazdrosny bo nie wiem jakiej nawet płci jestes. Poprostu ogarnij sie troche otworz oczy i zobacz jak sie pracuje w innych firmach transportowych gdzie ludzie nie maja nic do powiedzenia jezdza od rana do nocy i zarabiaja po 2000 pln. Nie znam nikogo kto odszedł z transu i go chwalił. Nie znam nikogo kto wogole chwali swojego bylego pracodawce. Wiec skończmy ten durny temat bo mijasz sie Hipokrytko z prada i opowiadasz hipokryzje i ranisz ludzi którzy tu pracuja i szanuja to co maja.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Nikogo nie ranię.Czemu sie tak uparłeś,że mnie wyrzucono zRT?Nie,nie wyrzucono mnie..to była moja,dość długo przemyślana decyzja.Nie znasz ludzi,którzy sami odeszli z RT?Nie ma takich?wszytkich wywalono za wałki?Te wałki o których mowa...nie robiliśmy ich wszyscy..nie wszyscy wylecieli wtedy z roboty....Pracujcie tam sobie spokojnie.....życzę Wam wszystkim zdrowych,silnych kręgosłupów i nerwów stalowych

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Nie ma się co oszukiwać i jednak ci którzy narzekają na tą firmę mają sporo racji w końcu nie od dziś wiadomo ze na dystrybucji nigdy nie było lekko.

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 21:22
Posty: 8
Lokalizacja: SZCZECIN

Koleś który tak bardzo nie lubi firmy RT Trans wcale nie musi jej lubić ale niech ma szacunek do siwej głowy szefa ,pisze że pracował 9 lat odszedł a raczej został wywalony za ryja ,ostatni który tak rozstał sie z RT to Adam zwany tu Ruskiem albo Asterxem jeżdził solówką dupę lizał bo chciał robote nie patrząc na innych i wyjeżdzil auto i wyjeżdził Asterixa miał wszystko co chciał jezdził na zloty reprezentował firme i co raptem zrobiło sie zle tak . Kase zarabial jak wszyscy jak malowali auto jezdził za innych poprawiałich normy i mieli problemy cześć nawet wyleciala za podejrzenia a on dalej jeżdził potem pszedł na spedycje i jego normy okazły się za małe bo inne ciężary i padły pdejezenia na niego . Mało tego obsmarował nas wszystkich kierowców w TVN style na ogólnopolskim programie i ma czelność wypisywać na innych .Pantoflarz zaszczekany przez swoją kobiete zresztą pomogła mu w tym co się stało . Koledzy firma jest jaka jest ,ludzie w niej są jacy są i nie należy ich oceniać jak sobie ścielą tak mają chą być łosiami czarnuchami to są .Przyjecia do firmy są sprzęt jest nowy spedycja się rozwja zarobki są przyzwoite .Mankament to jest Działalność i to Ze na przelew czeka się 30 dni ale szef jest ugodowy i można się dogadać 7000 też można zarobić i to jest fakt


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lis 2007, 7:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

nie ja napisalem o 9 latach pracy w tej firmie i nie ja jestem Adamem...przeczytaj kolego temat dokladnie to będziesz wiedział,kto jest kim..a temat jest o RT a nie o Adamie zwanym Asterixem....więc po co te wywody na jego temat??Tu ludzi iteresuje opinia o fimie a nie o ludziach którzy w niej pracują czy też pracowali.I wszyscy ktorzy tu pisza pozytynie o RT sa obecnie pracownikami,więc nie dziwię się,że słodzą tu jak mogą....a niech wypowie się ktoś,kto nie pracuje już tam i niekoniecznie wylecial a sam odszedl....nie znam takiego,co by pozytywnie się wypowiadał..ot ciekawe.

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lis 2007, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 21:22
Posty: 8
Lokalizacja: SZCZECIN

ty przeczytaj co piszesz piszesz o ludziach i to co piszesz to prawda i tak wszyscy sie domyslają kto ty jesteeś wjęc napisz sam co suęwyrabia w tej firmie a nie czekasz aż ktoś to zrobi . napisz że [ płaci się za wszystko za telefony za stłuczki mimo że auta mają autocasco ,że płaci się za paliwo za normy wymyślone przez szefostwo a poprawiane przez samych szoferów chcących przydziobać żeby mieć robote za telefony nawet za abonament a firma odciąga to przed wysłaniem faktury a podatek płaci kierowca nawet abonament płaci kierowca nowy pracuje na starego siedzi w domu ikreci pałze a stary w tym czasie jedzie stary ma powroty młody nie ma nic i czeka jak pan pracy raczy zadzwonić, na spedycje wciskają tych co nie chcą a nikogo to nie obchodzi ten co się odzywa popada w nie łaskę i też jest bez roboty nowy kierowca za czym dostanie kasę za pracę tyra darmo 60 dni tz. miesiąc normalnie potem wystawia fakturę i przelew po 30 dniach tak jest w tej firmie boisz się napisać nie wielu gościu jest ludzi których wywalono z tej firmy ale oni nie zwracają sobie tym głowy a ty jesteś upierdliwy i krytykujesz wszystkich nawet na innych stronach wszędzie się wpiepszasz i wiem że to o ciebie chodzi


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2007, 0:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2007, 0:19
Posty: 2
Lokalizacja: Szczecin

TEAM!!!!
czytając Twoje wypowiedzi uważam,że jesteś młodym człowiekiem i niedoświadczonym kierowcą(jeśli wogóle nim jesteś).Piszesz bzdury.Wiedzą o tym Ci,którzy przepracowali w RT sporo lat.Jeśli uwazasz,że zarabiasz w tej firmie dużo kasy to bardzo nisko sę cenisz a sprzedajesz się za grosze.Wstyd mi,że tacy jak Ty zajmują miejsce pracy ludziom godych tej pracy a Ty utożsamiasz się z zawodem jaki się nazywa KIEROWCA. Ty jako element w tym kraju psujesz rynek pracy i ograniczasz poziom życia pozostałym kierowcom i ich rodzinom.Jesteś sprzedawczykiem w tej firmie,przez którego wiele osób odeszło.Chylę czoło prawdziwemu szefowi tej firmy(p.Tadeusz)który nigdy nikomu krzywdy nie zrobił a wiele razy podał rękę.Jak Ci wiadomo,w tej chwili firmą kieruje jeden z synów p.Tadeusza i dlatego w firmie jest jak jest.I nie opowiadaj głupot ludziom,którzy przeglądają to forum oczekując prawdziwych opini o pracodawcach,że firma RT jest tak cudowna jak ją przedstawiasz.Owszem..kiedyś była.....Ja nie powiem złego zdania zdania o głównym szefie i super szefowej.Poprostu,to Wy kierowcy(tacy jak Ty TEAM) tej firmy doprowadziliście to takiego stanu jaki jest..a nie jest dobrze.Szkoda,bo firmę tworzyli super ludzie,mała ich część do dziś w niej pracuje a reszta to tło które tworzy bardzo zły wizerunek równierz na drodze.Jestem dumny z tego,że pracowałem w tej firmie,ale w tym czasie gdy był obustronny szacunek pracodawca-pracownik.Firma ta była jedną z najlepszych firm w kraju i dawała mi chleb i satysfakcję z wykonywanego zawodu.Jednak zmiany dowodzącego RT zmusiły mnie do podjęcia decyzji o rozwiązaniu umowy i zmienie profesji.Było długo,dużo i dobrze.szkoda,że się skończyło.

Życzę wszystkim dużo cierpliwości i ZDROWIA!!a Tobie TEAM parę lat doświadczenia i nauki!!


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2007, 9:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Class - jestem kierowc i to nie młodym, a zmiana szefostwa to rzecz chyba normalna, jak dobrze wiesz kiedys sie tylko brało z tej firmy dlatego ci sie podobało, teraz gdy trzeba wiecej dać od siebie to płaczesz ze jest be. Czemu najwieksza rotacja w firmie była gdy założyli na autach GPS ??? :) CHlopie jesli uznajesz 5000 -7000 jako kwoty za ktore uznajesz ze sprzedaje sie tanio to wybacz :) w taki przypadku musisz byc bardzo drogim pracownikiem nie znajacy realia w rzeczywistosci. i chyba nie rozumiesz tego co ja na tym forum napisalem. Stwierdziłęm tylko fakty ze praca jest jaka jest, kazdy wie za co i dlaczego, pracuje jak komus sie nie podoba to zmienia prace i ze swojej złości nie musi pisac bzdur o firmie za to ze ktos go wylał tak jak to było już omawiane na tym forum. Jeśli cokolwiek sie pisze powinno sie pisac prawde zachowujac jakikolwiek szacunek do drugiej osoby, przecież kiedys byliśmy wszyscy (podobno) kolegami z jednej firmy :( Pozdrawiam Wszystkich Pracowników RT-TRANS tych byłych i obecnych.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2007, 0:19
Posty: 2
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Class - jestem kierowc i to nie młodym, a zmiana szefostwa to rzecz chyba normalna, jak dobrze wiesz kiedys sie tylko brało z tej firmy dlatego ci sie podobało, teraz gdy trzeba wiecej dać od siebie to płaczesz ze jest be. Czemu najwieksza rotacja w firmie była gdy założyli na autach GPS ??? :) CHlopie jesli uznajesz 5000 -7000 jako kwoty za ktore uznajesz ze sprzedaje sie tanio to wybacz :) w taki przypadku musisz byc bardzo drogim pracownikiem nie znajacy realia w rzeczywistosci. i chyba nie rozumiesz tego co ja na tym forum napisalem. Stwierdziłęm tylko fakty ze praca jest jaka jest, kazdy wie za co i dlaczego, pracuje jak komus sie nie podoba to zmienia prace i ze swojej złości nie musi pisac bzdur o firmie za to ze ktos go wylał tak jak to było już omawiane na tym forum. Jeśli cokolwiek sie pisze powinno sie pisac prawde zachowujac jakikolwiek szacunek do drugiej osoby, przecież kiedys byliśmy wszyscy (podobno) kolegami z jednej firmy :( Pozdrawiam Wszystkich Pracowników RT-TRANS tych byłych i obecnych.
Team....jesteś potrzaskanym człowiekiem.Kim w firmie jesteś i co robisz ,że tak słodzisz??Sam doskonale wiesz,że bzdury piszesz.Firma jak firma.....każdy pracuje gdzie mu pasuje.Ale nie ściemniaj ku.....a,że tam jest tak cudownie.Tak dobrze płacą??Pamiętasz czasy,gdy firma się rozwijała??gdy kierowcy nie mieli wypłaty po 3-4 mies??bo auta nowe trzeba było spłacać??Pamiętasz,jak kierowcy swoje dzieci zawozili do szefa do domu na kolacje??Jeśli Ci się to nie przypomina,to masz g**** do gadania o tej firmie,bo nie przeżyłeś tego i nie pracowałeś na to,co teraz firma ma!!!Bo ja z kilkoma kierowcami tyrałem na to,to ja nie miałem wypłaty po kilka miesięcy...a wszystko po to,żebyś Ty teraz mógł tam pracować!!!!!!!Odkryj się kim jesteś jak jesteś taki bohater...wtedy porozmwiamy na temat RT..chętnie się z Tobą spotkam i posłucham w oczy jak jest naprawde.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 1:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 0:33
Posty: 1
Lokalizacja: Szczecin

tak no i wlasnie przeczytalem to co na moj temat wypisujecie tak jestem tym adamem co tyle tutaj wypisuje jakis pedal niewiem dlaczego bo nigdy tu niebylem .nie wiedzialem ,ze ktos tak bardzo interesuje sie moim zyciem .a wiec tak ja- nigdy nie bylem pracownikiem rt ja tylko wspul pracowalem z ta firma .jak wiadomo mielismy dzialalnosc wiec nie jestes pracownikiem chyba ,ze na czarno tu zapierdzielasz a to jest nielegalne.dalej co tyczy sie firmy to nigdy nie ukrywalem co mysle ,na temat p.Tadeusza jesli moge tak napisac to tylko tyle od niego sie ob.....cie.to jest czlowiek ktory wie co ma robic i z kim ,a jesli chodzi o inych tak zwanych "szefach"to moje zdanie jest krotkie to nie udaczniki!!!!!!!!.co tyczy sie mojego dziobania to kazdy wie jak sam wchodzil w dupe marcinowi ,z ta ruznica ze ja szefowi .dalej tak jezdilem na zloty tylko ze tyle co ja sie do tego przygotowywalem to guwno kogo obchodi .co chodzi o kare w hiszpani- tak p.tadeusz zaplacil tylko jesli to kogos interesuje to niech spyta szefa i tego pijaka czarka spedytora dlaczego firma musiala zaplacic,dla scislosi to bylo 6401ero kpw? a ty fiucie niewiesz to niepiernicz .nie wchodzilem na ta strone bo nie chcialem ale jak mi powiedziano ze tak pisza o mnie wiec jestem i napisalem od siebie i ne ukrywam sie ty dupku jak ty !.dalej moja zona nie jest konkubinom lecz moja malzonkom,i prosze nie czepiac sie bo jestes gorszy od cioty i wiec jak moja zona cie spotka to ci twojego pisirka wsadzi w dupe jesli go wogule masz bo facet takich rzeczy nie benzie pisal ....a teras to czy wtej firmie mozna mowic o kolegach?. ja twierdze ze nie nawet wtakich kwestiach jak ogulne protesty o beczki pamietacie?,jak wszysczy w kulecZkach kszyczeli ze nikt nie bendzie ich targal .ico jak co doczego to tylko ja mialem odwage powiedziec nie i nie wozilem a wy cioty ,was by dymali w rowa a wy muwicie ze miod leci .co do zarobkow to tak kto slodzi marcinowi ten zarabia a inni jezdza na spedycji za minimum bomrza.tak morzna wymieniac dobre i zle strony tej pracy ale jedno wiem nikt mie nie wylal ja odszedlem sam i nie zaluje tak szkoda mojej pracy przy aucie ale trudno i zyje sie dalej. ja osobisiee bije do tego pedala co tak pisal namie jak masz odwage to przedstaw sie bo podobno nie masz nic do ukrycia .zycze tym co jeszcze tam pracuja powodzenia w kolejce do kreglarza ! :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 11:05
Posty: 11
Lokalizacja: Szczecin

Rusek, Twój tekst jest pisany na poważnie? Jak tak to polecam abyś dokończył chociaż 2-3 klasy podstawówki wieczorowo lub zaocznie. Ale już teraz chętnie Tobie pomogę:

Napisałeś - Powinno być
wspul pracowalem - współpracowałem
nie udaczniki - nieudaczniki
ruznica - różnica
guwno - gó***
niewiesz - nie wiesz
konkubinom - konkubiną
wogule - w ogóle
bendzie - będzie
teras - teraz
ogulne - ogólne
muwicie - mówicie
kszyczeli - krzyczeli
morzna - można

To tylko kilka... już nie wspomnę o literówkach i takich (zapewne nieznanych dla Ciebie) znakach interpunkcyjnych.

Nie to żebym od razu był zagorzałym purystą, ale takiego analfabetyzmu dawno już nie widziałem.

Zainstaluj sobie Firefox'a - sprawdza na bieżąco błędy.

ps. masz gdzieś napisane CV albo list motywacyjny który wysyłałeś kiedyś do jakiejś firmy? Chętnie sobie poczytam :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: