Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 10 [ Posty: 190 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 810 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lut 2010, 12:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Cytuj:
6, 7 tysięcy?? hahahaha, wybacz, ale jak długo pracowałem w ZETce nie widziałem takiej kasy. A teraz kolega za 14,5 tyś km (legal, wiem, że nie kombinuje) z podstawą na łapę dostał 4000pln....
Czyli wyszło mu 28gr/km, nawet niecałe...


Post Wysłano: 13 lut 2010, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2010, 20:35
Posty: 5
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Mam jedną fotkę Volva z ZET, troszkę nie wyszło.
Obrazek

Sądząc po tabliczce "TIR" kierowało się gdzieś na Rosję.


Post Wysłano: 17 lut 2010, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 20:24
Posty: 6
GG: 0
Samochód: BMW E36 320i touring
Lokalizacja: KBC/KLI

koledzy powiedzcie mi czy ja jako kierowca bez doswiadczenia mam jakies szanse dostac sie do zet-ki?


Post Wysłano: 18 lut 2010, 1:41

Proponuję Ci zadzwonić do nich i zapytać osobiście. Jak chcesz, daj znać to powiem Ci na PW co i jak. Pozdrawiam


Post Wysłano: 09 mar 2010, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 mar 2010, 13:17
Posty: 33
Samochód: VoLvO fH12

Zetki złapane na A4 w kierunku katowic!

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 25 mar 2010, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

Cytuj:
6, 7 tysięcy?? hahahaha, wybacz, ale jak długo pracowałem w ZETce nie widziałem takiej kasy. A teraz kolega za 14,5 tyś km (legal, wiem, że nie kombinuje) z podstawą na łapę dostał 4000pln.
Takie bajki, jak niektórzy kierowcy (nie mówię tu o Tobie ale o tym, co Ci ten kit strzelił) bajki opowiadają aż się płakać chce...


słyszałem to od kierowcy który jexdził tam kilka lat (mysle ze to bajkopisarz jak większosc truckerów) obecnie jeździ autobusem na popularnej lini

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Post Wysłano: 07 kwie 2010, 0:52

To jest nic. Przed świętami rozmawiałem z jednym z kierowców z ZETki. Stary stażem pracownik, nienaganna opinia. Na międzynarodówce, 13 tyś. km za luty z podstawą na łapę dostał 3400ZŁ.
Brak słów.


Post Wysłano: 15 kwie 2010, 20:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 21:41
Posty: 154
GG: 0
Samochód: Volvo S80 2.5D
Lokalizacja: Piła

Cytuj:
To jest nic. Przed świętami rozmawiałem z jednym z kierowców z ZETki. Stary stażem pracownik, nienaganna opinia. Na międzynarodówce, 13 tyś. km za luty z podstawą na łapę dostał 3400ZŁ.
Brak słów.
To już gruba przesada. Za tyle powinien dostać o całe 2k więcej...
To lepiej iść od 7 do 15 za 1200zł :lol:

_________________
B, B+E, C, C+E: W 11 miesięcy i starczy ;)
VOLVO FH440 E5 Globetrotter + Kogel maxx


Post Wysłano: 15 kwie 2010, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

przecież to tylko 3x mniejsza kasa :)

ehhh - tak już jest że są bajkopisarze co to po 10 tys mają na rękę a realia są inne.

Wkurza mnie tylko że duża część kierowców mówi że woli iść za 1500 od 7 do 15 a nie zrobi tego...
więcej czynów panowie...nikt Wam nie broni tego zrobić - na wasze miejsce znajdzie się 10 chętnych którzy z pocałowaniem ręki pojadą za te 3,400zł :)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 8:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 21:41
Posty: 154
GG: 0
Samochód: Volvo S80 2.5D
Lokalizacja: Piła

Cytuj:
na wasze miejsce znajdzie się 10 chętnych którzy z pocałowaniem ręki pojadą za te 3,400zł :)
i właśnie dlatego za tyle jeżdżą, i nie są traktowani porządnie przez pracodawców, jak on nie będzie chciał jeździć za 3.000 na zachód, przyjdzie inny (sory za wyrażenie) głupi, który będzie robił 13.000 miesięcznie za 0.25gr za km :lol:
Ale znowu z z drugiej strony.. jak nie ma gdzie się podziać, to lepsze to niż nic, ale moim zdaniem to wyzysk w pracy w biały dzień :/ Wiadomo jak się słyszy takich co ''siódemka z przodu musi być'' i gdzie to oni nie byli i czego nie widzieli to się robi nie dobrze, ale 13.000 w miesiąc to jest co robić... I domu pewnie też nie widział (bo jak inaczej zrobić te 13k), a w trasie żyć też trzeba.

_________________
B, B+E, C, C+E: W 11 miesięcy i starczy ;)
VOLVO FH440 E5 Globetrotter + Kogel maxx


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

i ten głupi pojedzie za tą 3 i będzie miał robotę a Ty szukaj :) takie są realia teraz - pracodawca dyktuje warunki :)

jak traktujesz to jako wyzysk to czemu nie rzucisz tego i nie pójdziesz robić do fabryki? 1500 weźmiesz i jesteś w domu a zapewne pracodawca będzie Cię po rękach całował...nie rozumiem takiego toku myślenia...;/

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 21:41
Posty: 154
GG: 0
Samochód: Volvo S80 2.5D
Lokalizacja: Piła

Nie mówię tu o sobie :wink:
Chodzi o to że są różne sytuacje życiowe, i dla mnie to jest wyzysk, ale dla innego możliwość zarobku. Natomiast ja robiąc 13.000km za 3.000zł czułbym się wyzyskiwany. I to tyle.
A dzięki tym głupim, rynek pracy jest po prostu zj*bany i jak nie 'ty' to jest na twoje miejsce jeszcze 5 takich co pójdzie jeździć za te 3k. Jeśli nie było by nikogo pracodawca by się zastanowił i bardziej szanował pracowników i o to głównie mi tutaj chodzi.

_________________
B, B+E, C, C+E: W 11 miesięcy i starczy ;)
VOLVO FH440 E5 Globetrotter + Kogel maxx


Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 17:25 przez Speedy, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 16 kwie 2010, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

hmmm to jakiej kwoty byś oczekiwał w kryzysie za 13 tysięcy przejechanych kilometrów? :>

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 17:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Oblicz sobie średni przebieg tira na UE w dobę, i później podziel , dodaj odejmij żeby wiedzieć w ile dni da radę zmontować te 13 tyś. ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 17:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

liczmy że średnio 500 km wykręcisz - tak zaokrąglam - więc 26 dni na przejechanie 13 tysięcy :)

i 3000 na łapkę to zła kasa? zaraz posypią się komentarze że słabo płacą ale dla nowicjusza który szuka pracy dla zebrania doświadczenia to i tak bdb warunki...

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 21:41
Posty: 154
GG: 0
Samochód: Volvo S80 2.5D
Lokalizacja: Piła

Wykręcisz jak jest barrrdzo dobrze poukładana robota (brak stania długo pod załadunkami, mało załadunków[duże odległości pomiędzy punktami za i rozładunku np. Berlin-Madryt] brak jazdy w polsce itp)Oczywiście też cały miesiąc poza domem. Jakiej kasy oczekuje? Na pewno nie 3.000, co jak mówiłem wychodzi ze 23grosze za kilometr. To już lepiej na busie, bo ok. tyle płacą a nie ma tacha itp. Tak jak wspomniałem wcześniej, 5.000 bez problemu powinien mieć za taką robotę.

_________________
B, B+E, C, C+E: W 11 miesięcy i starczy ;)
VOLVO FH440 E5 Globetrotter + Kogel maxx


Post Wysłano: 16 kwie 2010, 19:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

nikt Ci nie nakaże jechać za taką kasę - wybór kierowcy.. zawsze wchodzi w grę zmiana pracy czy firmy...

a co do całego miesiąca poza domem to już zaczynając pracę jako kierowca wiesz na co się godzisz a jak chcesz to zmienić to wiadomo - fabryka na 2 czy tam 3 zmiany i jesteś w domku codziennie - pewnie że nie za 3 tys ale połowę powinieneś mieć...

wybór należy do każdego z nas :)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 19:39 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę zakończyć off topic, w przeciwnym razie posypią się ostrzeżenia.


Post Wysłano: 20 gru 2010, 17:39

Cytuj:
liczmy że średnio 500 km wykręcisz - tak zaokrąglam - więc 26 dni na przejechanie 13 tysięcy :)

i 3000 na łapkę to zła kasa? zaraz posypią się komentarze że słabo płacą ale dla nowicjusza który szuka pracy dla zebrania doświadczenia to i tak bdb warunki...
Wiesz, ja po kraju, nie przemęczając się - przebiegi po 9000 - 9500 km mam więcej na rękę. Jestem co tydzień w domu, weekend+poniedziałek i chwalę sobie. Sprzęt jakim jeżdżę - większość na Forum wie. Trochę się "przeszło" firm, ale znalazłem godne warunki pracy i płacy.


Post Wysłano: 22 cze 2011, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2011, 8:47
Posty: 15
GG: 0

Witam, Chciałem odświeżyć temat. Ma ktoś może informacje na temat kondycji firmy i warunków pracy?


Post Wysłano: 28 cze 2011, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:20
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: WLS

:)
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 10 [ Posty: 190 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 810 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: