Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 10 z 10 [ Posty: 190 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 10
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 lis 2015, 13:27

Są i systemy 2/1, właśnie pod Amazonem, ale tam przyjmują kierowców z Wrocławia. Niemiecki DHL to system właśnie "4/1" tyle, że jeździsz 4 tygodnie i w piąty zjeżdżasz na bazę. Tak samo sprawa wygląda pod Włoskim DHL-em. Holenderski DHL to 3/1, dojazdy służbówka. Są wyjazdy w kółkach z Jasła na Francję i z powrotem. Jest jazda na skoczka mniej więcej po tydzień do dwóch tygodni, jeździsz autem chłopaków zjeżdżających na pauze właśnie tych działów włoskich i niemieckich. Jest krajówka, ale ta jest obsadzona "zaufaną" ekipa :) Są i inne roboty o których nawet nikt nie wie, że coś takiego w ogóle jest :) Oczywiście można jeździć ile dusza zapragnie, spotykałem gości co na 8 tygodni przyjeżdżali. Ostatnio cały czas przyciągają nowe Volva BDF, więc chyba się dogadali z Amazonem, albo będą gdzieś jakieś niemieckie nocne linie chłopaki ćwiczyć :) Te Scanie to na pewno nie dla ZET-ki tylko kupione do innej firmy co by taniej i szybciej było :) Już raz takie na bazie były z dosłownym full-em w środku :shock: Poszły za chwilę do docelowego właściciela :) Te tandemy miały obsługiwać wyłącznie "krzesełka", ale coś nie wypaliło :)


Post Wysłano: 29 lis 2015, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Jak wiesz sporo o firmie, to może wiesz też dlaczego sprzedają praktycznie nowe auta z niewielkimi przebiegami?
Spedycja pod którą jeździmy ma dwa Volva od nich, a teraz wzięli nowe FH z przebiegiem 30tys. km. Po co pozbywać się auta z takim przebiegiem?


Post Wysłano: 01 gru 2015, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2011, 14:28
Posty: 69
Lokalizacja: Lublin

Prosta sprawa Pan szef kontraktuje odbiór w roku "x" aut od volvo cena przy dużej ilości super wiec dlaczego nie pogonić sobie kilku po jakimś czasie zarabiając na tym parę groszy.praktyka znana i lubiana (firma córka zetki ITC).


Post Wysłano: 02 gru 2015, 23:09

I firma lubiana przez nasze ITD za przywożenie nowych aut z naczepą bez legalizowanego tacho a tym samym kierowcy jadący bez karty w tachografie. Ostatnio dwa zestawy były zatrzymane do kontroli i pech chciał, że to nówki z fabryki...


Post Wysłano: 04 lut 2017, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:17
Posty: 31
GG: 0

Macie jakieś świeże niusy o Zetce?


Post Wysłano: 04 lut 2017, 17:45

Newsy?
Żadnych chyba.
Kierowców niedobór.
Jazda w kilku opcjach: 3/1 pod niemieckim DHL-em (nie masz swojego auta, dojazd do i z samochodu vanem z bazy w N. Sączu), kilka tygodni pod szwajcarskim Leible (tak to się chyba pisze) - "swoje auto", BDF-y na wrocławskim oddziale Amazona, jazda "na lotniskach" - "swoje" auto, i chyba jeszcze tandemy.

Biorą każdego (nawet bez doświadczenia). Tabor: ciągniki niemalże nowe. Volvo FH 500 Euro6 XL, Scania R450 Euro 6 Topline, naczepy - to już zależy gdzie się jeździ.
Ubiegając pytania - nie, nie pracuję tam, mam jednakże informacje z pierwszej ręki.


Post Wysłano: 04 lut 2017, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2014, 18:02
Posty: 62
Lokalizacja: Włodawa (LWL)

Użytkownik a jakie masz info na temat wysokości zarobków? Moze być na pw jeśli tajne :)


Post Wysłano: 04 lut 2017, 23:38

Zadzwonię, dopytam, odpowiem :)


Post Wysłano: 05 lut 2017, 12:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2014, 18:02
Posty: 62
Lokalizacja: Włodawa (LWL)

myślałem, że już wiesz :P zadzwonić to sam zadzwonię ;) dzięki


Post Wysłano: 05 lut 2017, 13:03

Nie, nie wiem co się dokładnie tyczy wysokości zarobków. Ostatnio rozmawiałem z kumplem, nawet mówił mi, ile mają dniówki "za miedzą", ale nie zakodowałem. Tak samo, jak wysokości podstawy.

A i jeszcze jedna ważna rzecz: W autach "z systemami" jazda z włączonymi. Bo ponoć mniej pali. Mam inne zdanie w tym temacie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 10 [ Posty: 190 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 10


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: