Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 gru 2011, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2010, 18:25
Posty: 8
GG: 2136123
Lokalizacja: Warszawa

Obrazek


Post Wysłano: 31 gru 2011, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2010, 15:15
Posty: 199
GG: 4446783
Lokalizacja: KTA

Zetka ma gdzieś jakąś stałą prace z jakąś firmą na podkarpaciu?Bo strasznie często ich widuje w Jaśle.


Post Wysłano: 01 sty 2012, 11:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2010, 11:43
Posty: 181
GG: 24570715

Cytuj:
Zetka ma gdzieś jakąś stałą prace z jakąś firmą na podkarpaciu?Bo strasznie często ich widuje w Jaśle.

Często ich widać na Nowym Stylu.


Post Wysłano: 01 sty 2012, 13:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Warzyce -Nowy Styl
Korczyna - Nowy Styl
Towary od NS odraz do NS :wink:

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 01 sty 2012, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:42
Posty: 198
GG: 0
Lokalizacja: KN

Cytuj:
Warzyce -Nowy Styl
Korczyna - Nowy Styl
Towary od NS odraz do NS :wink:
Nie rozumiem co ty napisałeś :roll:

_________________
TIR-"Transit International Routier"

Fotogaleria Danio™


Ostatnio zmieniony 01 sty 2012, 22:27 przez Leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kierunki :)


Post Wysłano: 03 sty 2012, 17:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Nowy Styl to fabryka krzeseł, min. w Korczynie itd...


Post Wysłano: 16 cze 2012, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2012, 11:02
Posty: 4

Witam szoferów :) potrzebuję info o firmie Zet Transport. Pracuję na kraju 3 lata mieszkam w kuj-pom szofer w Trans-Kruszwica chcę się przeprowadzić do braszki do nowego sącza i chcę poszukać tam robotki i tylko mi przychodzi mi na myśl firma Zet Transport.Śmigam Scanią z chłodnią ewentualnie przeskoczę na cysternę w zależności od zlecenia. Chciałbym na chłodnię się tam dostać firanka jakoś mnie nie bawi :) ktoś może dać jakieś info o tej firmie? jak wygląda tam praca itd . Dzięki wielkie i szerokości :)


Post Wysłano: 19 cze 2012, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2011, 8:47
Posty: 15
GG: 0

Cytuj:
Witam szoferów :) potrzebuję info o firmie Zet Transport. Śmigam Scanią z chłodnią ewentualnie przeskoczę na cysternę w zależności od zlecenia. Chciałbym na chłodnię się tam dostać firanka jakoś mnie nie bawi :)

To dobrze że firanka Cię nie bawi, bo tam głównie sie smiga ze szmatami. Firnaka sie trafi raz na jakiś czas. Nie ma stałych zestawów, co wyjazd to inna naczepa. O cysternie czy chłodni nie masz co marzyć. W chwili obecnej przyjmują cały czas, ale głównie za zachód najlepiej na przerzuty. Poza tym tragedii nie ma, szału tez nie. jak to w takich firmach bywa. Ciagniki maja dobre duzo kupuja nowych wieć pod tym względem jest ok. Głównie Volvo.


Post Wysłano: 01 lip 2012, 10:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2012, 11:02
Posty: 4

rozumiem a powiedz mi jakie tam towary wożą? jak wyglada praca na szmacie roboty z pasami etc? duzo bokami ładunków jest? no szału nie ma w całej polsce wszedzie dobrze gdzie nas niema..
ale mają chłodnie też tak? no a te przerzuty to na zachód ? bo czytałem że na rosję i tak wschód obracaja tez wolalbym na zachod jakos ten wschod nie przemawia do mnie. jak mozesz to daj jak najwiecej info albo jakies jeszcze inne dobre firmy gdzie mogą zatrudnić.


Post Wysłano: 01 lip 2012, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

W Sączu masz bardzo dużo firm transportowych, w zasadzie wszędzie koniec końców jest tak samo. Masz ZET Transport, Litwiński, Olma, WP Trans, Nox-Pol, Wokacz, Batim.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 01 lip 2012, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Cytuj:
rozumiem a powiedz mi jakie tam towary wożą? jak wyglada praca na szmacie roboty z pasami etc? duzo bokami ładunków jest? no szału nie ma w całej polsce wszedzie dobrze gdzie nas niema..
ale mają chłodnie też tak?
Chłodnie są tylko na wschód więc zapomnij o ciąganiu na zachód, tym bardziej że teraz to mało co w ogóle jeżdżą. Teraz przyjmują głównie na przeżuty po 3 lub 4 tygodnie a potem zjazd na parę dni tam ciągają same firanki swoje lub Dhl, jeśli inaczej przyjmą to jednak z szmata wiadome trzeba się trochę urobić bo czasami zapięcie szmaty graniczy z cudem i trzeba pasa zapinać i jakoś dach ściągnąć. Ogólnie w Sączu jest podobnie z zarobkami nie zarobisz nigdzie więcej temat pozostaje tylko jak często ze zjazdami. :wink:

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 02 lip 2012, 16:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2012, 11:02
Posty: 4

to mówisz że wszystkie co podałeś firmy to na zagranice krajówki pewnie nie robią? no trzeba będzie gdzieś uderzyć po pracę nie ma innego wyjścia..kiedyś wyczytałem jakąś firmę z Nowego Sącza co mają lodówki ale zapomniałem nazwę firmy. najbardziej spokojna robota na lodówce dlatego tak się pytam o taką robotę.No nic za 5 dni urlopik to zawitam na Nowy Sącz i po przechadzam się po tych firmach zobaczymy co i jak :)


Post Wysłano: 02 lip 2012, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
to mówisz że wszystkie co podałeś firmy to na zagranice krajówki pewnie nie robią? no trzeba będzie gdzieś uderzyć po pracę nie ma innego wyjścia..kiedyś wyczytałem jakąś firmę z Nowego Sącza co mają lodówki ale zapomniałem nazwę firmy. najbardziej spokojna robota na lodówce dlatego tak się pytam o taką robotę.No nic za 5 dni urlopik to zawitam na Nowy Sącz i po przechadzam się po tych firmach zobaczymy co i jak :)
Lodówki to może Polmex lub Gortex. Nowy Sącz to też dużo ruchu lokalnego, betoniarnie, składy budowlane, itp. Sporo firm sądeckich trudni się w takim transporcie, może akurat tam też mógłbyś próbować, jeśli oczywiście chcesz.


Post Wysłano: 08 lip 2012, 8:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2012, 11:02
Posty: 4

No pracowałem na patelniach na budowach obwodnic poznania troche pod gdańskiem wiec jazda z budowlanym takim kruszywem itd to nie jest mi obca. Ok mam już dosc duzo info na temat pracy w Nowym Sączu akurat jestem na urlopie to mam czas poprzechadzac się.Dzięki panowie to życzę szerokosci i gumowych drzew. :)


Post Wysłano: 13 lip 2012, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2011, 20:13
Posty: 7
GG: 0

Panowie i jak wygląda praca w zecie ? bo mam zamiar iść do nich wypłacalni są ?


Post Wysłano: 18 gru 2012, 18:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Wie ktoś może jaka czcionka widnieje w ich logo ?

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Post Wysłano: 03 maja 2013, 12:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

Post Wysłano: 27 lip 2013, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2013, 23:04
Posty: 5
Samochód: BMW 328

Co nowego tutaj ?


Post Wysłano: 07 sty 2014, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2012, 20:08
Posty: 1

Witam kolegów.
Mam pytanie dotyczące SPEDYCJI Zet Transport. Orientuje się ktoś na jakich warunkach przyjmują przewoźników pod siebie o ile przyjmują i jakiej stawki można się spodziewać.
Byłbym wdzięczny za info tu albo na priv.


Post Wysłano: 07 sty 2014, 22:43

Wyciąg z Regulaminu dostępnego na ich stronie: http://www.zettransport.pl/wspolpraca/r ... wcami.html
Reszty dowiesz się dzwoniąc do szefa/dyrektora działu spedycji. To co było - jaką ofertę dostałem 7 lat temu może być "lekko" nieaktualne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: