Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2006, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Firma Imperial rozpoczęła swoją działalność w 1994r, specjalizując się w sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów do samochodów ciężarowych, przyczep i naczep produkcji zachodniej. Popytowi na samochody ciężarowe, jaki rozpoczął się na początku lat 90-tych nie towarzyszył rozwój sieci serwisowych, które mogłyby obsługiwać sprowadzane z zagranicy - przeważnie używane ...
Firma imperial posiadała rowniez własny transport który wykorzystywała na potrzeby własne jak rowniez pobierała zlecenia od klientów indywidualnych. Kierunki jakie obierała to UE i panstwa związku radzieckiego chociaz transportem juz się nie zajmują postanowilem o niej napisac. Firma istnieje nadal tylko teraz zajmuję sie juz serwisem samochodów roznego typu
Tutaj daje fotki samochodów jakie posiadali, a rowniez mozna zobaczyc gdzie oni jezdzili.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jęsli was zainteresuje mój temat to moge dodac wiecej fotek a troche ich mam.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2006, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Jęsli was zainteresuje mój temat to moge dodac wiecej fotek a troche ich mam.
To todaj wiecej fotek.W piątek jak leciałem na LV to eidziałem ładnie podświetlonego DAFa XF z napisem "IMPERIAL".tylko niewiem czy to z tej firmy.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2006, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Kolego teraz nie jestem za bardzo obeznany czy posiadaja jakis samochód ale transport u nich został zliikiwdowany pare lat temu wiec sie nie wypowiem, a fotki mam dlatego poniewaz moj tato pracował w tej firmie
a tutaj fotki które chciałes
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tutaj za tym pomnikiem mozna zobaczyc volvo F12 własnie z tej firmy.


Post Wysłano: 23 lut 2013, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2013, 18:35
Posty: 18
Lokalizacja: Mazowieckie

w tym temacie nastapiła pomyłka to jest Imperial z warszawy a nazwa w temacie wskazuje na Imperial-Siedlce jest to firma z zagłebia chłodniarzy. Jest to firma syna pana Marka św pamięci (Marwera)


Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 21:33 przez Lukassz, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmienione, dzięki za info


Post Wysłano: 24 lut 2013, 13:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 18:03
Posty: 245
Samochód: Iveco Daily II 98'
Lokalizacja: Olkusz

Cytuj:
w tym temacie nastapiła pomyłka to jest Imperial z warszawy a nazwa w temacie wskazuje na Imperial-Siedlce jest to firma z zagłebia chłodniarzy. Jest to firma syna pana Marka św pamięci (Marwera)
Taki jesteś ku*wa mądry, to przeczytaj co pisze na drzwiach AE. http://imageshack.us/photo/my-images/131/9qa4.jpg/ Olkusz ul. Osiecka 7. Jest to firma z Olkusza. Dawniej mieli transport jak mówił Stasek. Teraz niedawno zlikwidowali mechanikę ciężarówek i została mechanika osobowych. Zajmują się produkcją różnych konstrukcji oraz mają stację kontroli pojazdów w Olkuszu oraz w Strzemieszycach. Zajmują się również wulkanizacją. Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, 13:37 przez Lukassz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mogę wiedzieć po co te ''ku*wa'' w 1 zdaniu? Każdy może się pomylić, nie ma potrzeby używania takich słów. Nazwę poprawiam 2 raz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: