Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lis 2006, 18:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 10:07
Posty: 44
Lokalizacja: Czaplinek

Obrazek


Jesteśmy firmą transportową działającą na rynku od 1995 i jest to firma w całości z polskim kapitałem. Na początku PHU Al-Trans posiadała 3 samochody i zajmowała się wyłącznie transportem krajowym, ale z biegiem czasu notowała ciągły rozwój. Od 2003 roku po uzyskaniu koncesji firma rozszerzyła swoją działalność o transport międzynarodowy. Obecnie w swoim taborze posiadamy 10 pojazdów licencjonowanych od 3,5 tony ładunku poprzez wywrotkę do zestawów ciągnik plus naczepa typu firana. Al-Trans obecnie wykonuje wiele przewozów na trasach: Skandynawia, Niemcy, Francja, Czechy i Słowacja, kraje Beneluxu. Współpracujemy z wieloma firmami o różnorodnym profilu działalności oraz spedycyjnymi, do których między innymi zaliczyć można:
SAPA ALUMINIUM Sp. z o.o., SAPA SYSTEM Sp. o.o., Schima Polska Sp. z o.o., SAPA PROFILER AB Szwecja, Trade Trans Sp. z o.o., Seifert Polska Sp. z o.o., Michl Polska Sp. z o.o. oraz wieloma innymi.
Od daty powstania obserwujemy dynamiczny rozwój firmy, który objawia się między innymi poprzez inwestycje w coraz to nowsze zestawy samochodowe. W obecnej chwili posiadamy 25 samochodów i zestawów samochodowych marki MAN. Samochody wyposażone są w systemy komunikacji z kierowcami pozwalające na ciągłą kontrolę przewożonych ładunków, co podwyższa znacznie standard świadczonych przez nas usług.

Posiadamy ubezpieczenie OC Przewoźnika na sumę 100 000 USD zgodnie z konwencją CMR. W bieżącym roku planowane jest również rozszerzenie profilu działalności o magazynowanie towarów.
W przyszłym roku firma wprowadzi system zarządzania ISO 9001:2000 co z pewnością przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług.
Firma Al-Trans to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku, w której dobro pracownika to jeden z priorytetów. Firmę tworzą pracownicy pracujący od początku działalności zakładu.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą, która, jestem przekonany przyniesie wymierne korzyści obydwu stronom.

Łącząc wyrazy szacunku
Mariusz Szarek - Właściciel


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


źródło:www.al-trans.com.pl

_________________
http://www.ricoe.de
http://www.remusmilus.blog.onet.pl
blog o koszykówce wchodzić komentować ... warto


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2006, 0:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Mój tata jezdzi w tej firmie i na dzień dzisiejszy firma liczy okolo 40 - 50 aut ... Lecz ALtrans nie zajmuje sie tylko transportem... Firma jest w posiadaniui ogromnych magazynów w których znajduje się ogromna ilość Aluminium ktora czekana wywóz z firmy... AlTrans świadczy usługi tylko dla firmy SAPA (jej różnych oddziałów) które znajdują się ; Łódź (lakiernia), Warszawa , Trzcianka (zajmuje się lakierowaniem , anodowaniem , odlewem profili i wszystkim innym) Sapa Aluminium Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu Sapa. Działa w Polsce od 1993 roku, była pierwszym zachodnim producentem profili aluminiowych w naszym kraju i do dzisiaj opanowała 25 procent rynku. AlTrans posiada głównie pojazdy MAN (stanowcza wiekszosc), 2 Mercedesy o DMC 12 i 14 ton , VW LT35 , MB Sprinter 313 CDI :-) (pojazdy MANa; F90 , F2000 , TGA , L2000 , TGL ) Jeżeli chcecie wiecej informacji piszcie ja odpowiem na wszystkie pytania :-) Pozdrawiam :-)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 14:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Ostatnio odwiedziłem bazę i zrobiłem kilka zdjęć :) Oto one ;

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

(C) Ja


Post Wysłano: 01 kwie 2011, 10:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2007, 20:40
Posty: 61
GG: 2164700
Lokalizacja: Włodawa

Witam, mozesz napisac cos o okresach jazda-pauza, o kierunkach i o wynagrodzeniu?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: