Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 10 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 sty 2012, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Cytuj:
Podobno też mają już MPIV, ciekawe czy go będą 'tjuningowac'. :wink:

To są te chodzące legędy o których mówili w biurze :lol:
Tą chodzącą "legędą" to chyba słownik ortograficzny jest... :lol:

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 27 sty 2012, 15:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 mar 2011, 20:41
Posty: 10
GG: 4104670
Lokalizacja: Turek [PTU]

Cytuj:
Mnie w tym wszystkim dziwi jedno... Mają mocne, ładne auta a nie potrafią kupić droższych halogenów z atestem tylko pierwsze lepsze bez niego? Dziwne... Co do r730... Auta flagowe, palą mniej niż przeciętne... Stać ich to niech mają. Tak samo to jeździ i zarabia a przy tym daje prestiż firmie. Tyle w tym temacie ;)
Tutaj wcale nie chodzi o to czy halogeny mają atest czy też nie. Niemieckie służby zwłaszcza te z okolic Chemnitz, Drezna ścigają auta które nie są zarejestrowane w ich kraju za halogeny, lampki chyba nawet i "koguty" chociaż nie jestem w 100% pewien już od dłuższego czasu. Podobno reguluje to przepis który zabrania mieć dodatkowego oświetlenia w samochodach które nie są zarejestrowane w Niemczech i tyle. I uwierz mi atest czy teraz już nawet jakiś oddzielny/dodatkowy pstryczek możesz pokazać, ale sąsiadowi. Wiem to z własnego doświadczenia ;) Zapłacisz nawet jeśli masz rurke truxa, a na niej halogeny hellowskie z atestem i nie ma zmiłuj. 20euro standardowo albo zakryjesz sobie dekielkami jak ma w sumie większość. Brakuje tylko tego, żeby te plastikowe zaślepki kupić u Bagowców :D


Post Wysłano: 27 sty 2012, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

Cytuj:
Cytuj:
Podobno też mają już MPIV, ciekawe czy go będą 'tjuningowac'. :wink:
To są te chodzące legendy o których mówili w biurze :lol:
Nowy Actros jest już we flocie i bardzo ładnie sie prezentuje. :mrgreen:

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 27 sty 2012, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Cytuj:
Mnie w tym wszystkim dziwi jedno... Mają mocne, ładne auta a nie potrafią kupić droższych halogenów z atestem tylko pierwsze lepsze bez niego? Dziwne... Co do r730... Auta flagowe, palą mniej niż przeciętne... Stać ich to niech mają. Tak samo to jeździ i zarabia a przy tym daje prestiż firmie. Tyle w tym temacie ;)
Tutaj wcale nie chodzi o to czy halogeny mają atest czy też nie. Niemieckie służby zwłaszcza te z okolic Chemnitz, Drezna ścigają auta które nie są zarejestrowane w ich kraju za halogeny, lampki chyba nawet i "koguty" chociaż nie jestem w 100% pewien już od dłuższego czasu. Podobno reguluje to przepis który zabrania mieć dodatkowego oświetlenia w samochodach które nie są zarejestrowane w Niemczech i tyle. I uwierz mi atest czy teraz już nawet jakiś oddzielny/dodatkowy pstryczek możesz pokazać, ale sąsiadowi. Wiem to z własnego doświadczenia ;) Zapłacisz nawet jeśli masz rurke truxa, a na niej halogeny hellowskie z atestem i nie ma zmiłuj. 20euro standardowo albo zakryjesz sobie dekielkami jak ma w sumie większość. Brakuje tylko tego, żeby te plastikowe zaślepki kupić u Bagowców :D

Albo mamy szczeście w firmie albo niemcy robią kogoś w bambuko, chociaż ja przypuszczam że coś innego musi być na rzeczy. Nasze auta kilka razy w miesiącu latają w okolice Drezna, odwiedzają Chemnitz czy jadą też na Olszynę. Wszystkie auta od nas z firmy mają lampy oklejone na żółto + dod. halogeny - nigdy nie było problemu. Wszystkie auta mają oryginalnie zamontowane wyłączniki. Zastanawiałbym się nad tezą oznakowania producenta rury, czyli atestowana rura a nie produkt firmy krzak. Wiadomo też nie od dziś ze Britax'y kiedyś nie miały atestu, mimo to podobno świetnie świeci. Ale tu może być powód.

Tak jak powiedzialeś kolego że auto nie zarejestrowane w Niemczech moze być poddane kontroli i na obce auta poddane zmiana maja paragraf - troche dziwnie brzmi. Niemcy są krajem proeuropejskim więc wątpie w prawdziwośc tego stwierdzenia.

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 28 sty 2012, 0:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Podobno też mają już MPIV, ciekawe czy go będą 'tjuningowac'. :wink:
To są te chodzące legendy o których mówili w biurze :lol:
Nowy Actros jest już we flocie i bardzo ładnie sie prezentuje. :mrgreen:
A jaki GigaSpace BigSpace czy tylko SteamSpace ?


Post Wysłano: 28 sty 2012, 2:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Rzekomo srebrny GigaSpace 510km.Czekamy na jakieś ''urzeczywistniające'' fotki...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 02 lut 2012, 11:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Jestem tylko ciekaw czy zrobią swój tuning by TRUX czy zostawią :-)


Post Wysłano: 05 lut 2012, 14:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2011, 9:27
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Scania
Lokalizacja: Świdnica[DSW]

Fotki wam nie pokaże bo nie zdążyłem wyjąć telefonu, ale w Polmacku jest już srebrny MPIV, który w pierwszej trasie na powrocie z Hiszpanii zepsuł się we Francji lecz co dokładnie poszło to jeszcze nie wiem. Mówią, że porażka i z tego co słyszałem zamówili chyba 10 sztuk Volvo bodajże "pincetki". :>


Post Wysłano: 08 lut 2012, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:42
Posty: 128
Samochód: Służbowy Golf VI
Lokalizacja: Poznań - Zielona Góra

Pewnie idą na wymianę za te Niebieskie co po Rico


Post Wysłano: 08 lut 2012, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2009, 1:55
Posty: 100
GG: 0
Samochód: .:DAF XF:.
Lokalizacja: WO

Cytuj:
Fotki wam nie pokaże bo nie zdążyłem wyjąć telefonu, ale w Polmacku jest już srebrny MPIV, który w pierwszej trasie na powrocie z Hiszpanii zepsuł się we Francji lecz co dokładnie poszło to jeszcze nie wiem. Mówią, że porażka i z tego co słyszałem zamówili chyba 10 sztuk Volvo bodajże "pincetki". :>

Możliwe że ogrzewanie, spotkałem na serwisie thermo kinga w słubicach mp4 z 18 tyś przebiegu, drugi raz zepsuło Mu sie w nim ogrzewanie.... w środku to aż taka wielka ta kabina jak na zdjęciach to nie jest, w tej niższej budzie przestrzenią przypomina stralisa jeśli chodzi tu o dół itp...


Post Wysłano: 16 lut 2012, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2012, 0:01
Posty: 3
GG: 0

pierwszy zestaw jeszcze wtedy firmy pol marko http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater


Post Wysłano: 15 mar 2012, 11:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2012, 11:34
Posty: 1
GG: 0

Czytam to forum i mam pytanie, zastanawiam się nad przyjęciem do pracy w pol mack, czy ktoś może powiedzieć mi coś powiedzieć w tym temacie, jakie warunki, jaki szef czy też słyszałem że szefowie??


Post Wysłano: 16 mar 2012, 14:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ma ktoś zdjecia ich nowego Actrosa albo FH500 EEV XL?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 17 mar 2012, 2:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2009, 23:50
Posty: 31
GG: 0
Samochód: Scania
Lokalizacja: Piła

Kolego tu jest jedno zdjęcie tych 500'tek :))

http://forum.trucksfoto.pl/index.php?topic=570.20


Post Wysłano: 17 mar 2012, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Kolego tu jest jedno zdjęcie tych 500'tek :))

http://forum.trucksfoto.pl/index.php?topic=570.20
Nowe EEV-łki są po prostu piękne. Takie auta lubię, bez zbędnych bajerów i ze smaczkiem. Widać sporą partię odbierają czyżby już nie inwestowali w Scanie? bo jakiś czas temu odbierali chyba pokaźna ilość "erek"?.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 15:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2011, 9:27
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Scania
Lokalizacja: Świdnica[DSW]

Kolego ze Scanią Pol-mack toczy jak narazie wojnę bo okazało się, że te 730-stki miały ok. 40 kucy mniej, a co do tych nowych volviaków to byłem w piątek w Pietrzykowicach na serwisie i widziałem jak sciągają z nich naklejki pol-mack i klimatyzacje postojowe z góry więc raczj nie idą do odbioru.


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Kolego ze Scanią Pol-mack toczy jak narazie wojnę bo okazało się, że te 730-stki miały ok. 40 kucy mniej, a co do tych nowych volviaków to byłem w piątek w Pietrzykowicach na serwisie i widziałem jak sciągają z nich naklejki pol-mack i klimatyzacje postojowe z góry więc raczj nie idą do odbioru.

Mówisz poważnie?

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2011, 9:27
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Scania
Lokalizacja: Świdnica[DSW]

Byłem z tatą w serwisie i widziałem jak je rozklejają więc nie robią tego chyba bez powodu, a o scani wiem od syna Pana Jacka Skrzypka mojego kolegi, ze 730-stka coś nie chodziła za dobrze, wzięli ją na hamownie do Niemczech i wyszło coś ok. 40 kucy mniej. Z tego co również słyszałem to P.Jacek nią już nie jeździ dostał ją kierowca, który jeździł srebną R560.


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 19:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Z tymi Volvami jak mówisz prawdę to ciekawa sprawa.
Oklejone już były a tu nagle nie odbierają


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Silnik moc może mieć....
a jak sprawdzali moc na kołach to 40 koni mniej wcale nie jest dziwne.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: