Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 512 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lis 2006, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Jesteśmy firmą transportową, na rynku międzynarodowego transportu działamy od 1991 roku. Dysponujemy własnymi środkami transportu - posiadamy 30 zestawów (ciągnik plus naczepa oraz samochody do 12 ton) produkcji renomowanych firm zachodnich, takich jak: Scania, Volvo, Daf czy Renault. Naczepy 24-tonowe, plandeki i chłodnie, wszystkie marki Schmitz.

jesteśmy członkami ZMPD,
ładunki są objęte ubezpieczeniem OC przewoźnika do 100 000 EURO i CMR,
posiadamy karnety T.I.R.,
wszystkie nasze samochody wyposażone są w nadzór satelitarny GPS oraz telefony komórkowe

Nasza firma cieszy się zaufaniem wielu firm eksportowo-importowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

To co przemawia za nami, to:

punktualność,
rzetelność,
bezpieczeństwo,
kultura osobista kierowców,
kultura jazdy,
jednym słowem: profesjonalizm. Równocześnie zajmujemy się spedycją, a w dyspozycji naszej firmy jest co najmiej 40 samochodów, które dzięki nam mogą szybko i sprawnie dotrzeć z ładunkiem do adresata.

Nasze samochody spełniają wszelkie wymogi naszych klientów. Pojazdy naszej firmy wyposażone są w ADR, chłodnie posiadają drukarki elektroniczne dzięki którym na życzenie Klienta jesteśmy w stanie na miejscu przedstawić wydruk temperatury przewożonego towaru.

Obrazek

(C) http://www.polmack.com.pl

Wszyskich mających różne wiadomości lub fotki zapraszam się do podzielania z resztą.

Na temat o tej firmie na kierował mnie kolega Sztanga pokazując zdięcia DAF 105.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Mnie dziwi dlaczego mają głównie chłodnie.... a wożą felgi. Pewnie jest to spowodowane tym, iż na powrót biorą coś na takie naczepy. Ale nie jestem pewnien....

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 14:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Te niżej to chyba najładniejszy zestaw w firmie:

Obrazek

(C) /www.speditions-lkw.de

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

No mi też sie on najbardziej podoba... 8) ale nawet starszym FH 565 bym nie pogardził :wink: Ogólnie firma ma bardzo ładne i mocne zestawy. Mimo to pierwszy raz o niej uslyszalem właśnie na tym forum. Śmiechowo wyglądają te chłodnie które mają namalowane felgi :wink: pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2006, 14:56
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin

Bardzo ładnie zgrany zestaw a ten lakierek ,naprawde bardzo mi sie podoba i nowy typ halogenow ,troche firma wyłłozyła.Jestem ciekaw jaki w nim jest silnik?

_________________
MISIEK


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 15:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

bardzo ładne zestawy czy wszsytkie chińczyki mają 500 koni??firma ta ma nowe FH 480 lub 520? a ted Daf super się prezentuje jest to 510?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 02 gru 2006, 0:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Firma,która ma naprawdę ciekawy tabor.Tez słyszałem ze obsługują zakłady z tymi felgami i posiadają bardzo mocne auta...Zna ktoś może warunki pracy u nich?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 12:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Teraz jak jechałem ostatni kurs przed świetami to widziałem piekne FH16 Globetrotter XL 580 z Polmacka.Boże co to był za widok-auto cud.Podobno na powrotach wożą dużo owoców z Hiszpanii...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sty 2007, 14:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2006, 1:14
Posty: 67
Lokalizacja: Irlandia

Mi się zdaje że widziałem na jednej z fotek 4x FH16 czy się może myle?


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sty 2007, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Mi się zdaje że widziałem na jednej z fotek 4x FH16 czy się może myle?
Dokładnie :D na stronce polmack'u są nowe fotki i na jednej widać 4 nowe FH 16 580 ależ maszyny :D a te XF105 jaką mają moc?460 bądź 510 :D bo sądząc po tak pokaźnych Volvo te XF150 nie są słabe

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sty 2007, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

Witam ponownie, wiec pierwsze proby 580 na Hiszpani wypadly pomyslnie. Z chlodnia na powrocie autko schodzilo na gorkach do 80km/h. Jak na pierwszy kurs to calkiem niezle spalnie bo w granicach 33,2L. Pamientajmy ze to 1 trasa, mysle ze przy przebiegu ok 120tys osiagnie juz pelna moc i paliwko sie unormuje no i oczywiscie zmaleje. Jesli chodzi o DAF 105 to rewelacja, Volvo 460 nie ma szans na gorkach, no i norma calkiem przyzwoita lepsza niz 95. Daf XF 105 ma duze szanse na odniesienie duzego sukcesu, osobiscie jestem bardzo zaskoczony zmianami ( na lepsze) firmy DAF.

PS. Jesli ktos moze pomozcie mi bo nie wiem jak wstawic fotke z kompa z stronki to jakos mi idzie ale z kompa swojego nie moge:( Pozdrawiam serdecznie:PObrazek

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sty 2007, 2:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Ile aut obecnie ma Polmack?


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sty 2007, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

Wojtekkoniu obecnie posiadamy 35 pojazdow, wmiarew mozliwosci rozwijamy sie ale nic na sile

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sty 2007, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

cheester ja ogolnie mowiac to tak z doskoku jezdze, jak przyjdzie cos nowego to jade po naczepy przygotowuje autka pod kierowcow cb radia montuje jakies wyposazenie adr przygotowuje roznie, czasami po kraju smigam, ktos prosil o fotki srodka pojazdu zaniedlugo bede mial tylko nadal nie wiem jak z kompa wstawic, Denis obiecal pomoc ale wczoraj na gg go nie bylo moze dzisiaj go zlapie. pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 0:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Co do firmy, to naprawde jestem pod wrażeniem posiadanego przez Nich taboru... :wink: zapewno robota sie układa skoro takie autka są w firmie 8) Chciałbym w takiej właśnie firmie kiedyś pracować :wink:
Kilka fotek:
Premium 420:
Obrazek

DAF XF 95 480 SSC, przypadł mi do gustu :wink: :
Obrazek

Volvo FH 12 500:
Obrazek

http://www.speditions-lkw.de

P.S również chętnie zobaczył bym te maszyny od środka... :wink:
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 11:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2006, 13:29
Posty: 10
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Widze że bardzo dużo zestawów jeździ do Jelcza. Moze jak ktoś z Was będzie w Jelczu to sięze mną skontaktuje, zawsze mógłbym wpaść na pauze do Was. Ogólnie super zestawy ma ten polmac


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lut 2007, 1:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Polmack kolego opisz coś dokladniej o Waszej firmie-może jak powstała,co wozicie i dokładniej w jakie kierunki(bo słyszy się głownie o owocach i felgach...).Opisz Wasze auta-jakie są,ile ich jest,jakie modele.Jeśli chcesz to opisz na forum,a jak nie to będę wdzięczny za wiadomość do mnie...Pozdro

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lut 2007, 0:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

Lukasz nie ma problemu opisze i wstawie fotki naszej flagowej ciezarowki VOLVO FH12 500, moze moc nie jest zbyt wielka ale wypas wnetrza kabiny robi spore wrazenie. Jak narazie czekam jak autko wroci z Hiszpani i musze je wyslac na servis VOLVO gdzie zamontuja mi nowe owiewki miedzy osiowe bo ukradli sku... w niemczech. Robil paulze w Bautzen i ukradli w nocy, jak to bede mial to zrobie piekne fotki i wrzuce.

Jak narazie to idziemy ostro w VOLVO i DAF. Chcemy wycofac Renault i Scania. ZOstajemy przy 2 markach ale to wymaga czasu zeby wymienic tabor na nowy, chodz stare autka sa w niezly stanie jeszcze. Wchodzimy takze w burtofieranki, piekne sa niezalezne boki i dach, burty sciana przednia i tyle drzwi czerwony krwisty lakier, palciarka banka na wode guma z tylku hydrauliczny dach no i pakiet ADR.

W chwili obecnej czekamy na odbior 3 kolejnych 105 na duzych kolach tych srednich, bo mega droga w utrzymaniu.

Jesli ktos moze niech poda przebiegi jakie robi na mega oska ciagnaca bo u mnie to 150- 160 tys i gumy wyjechane do zerka

SORKA za dlugi opois ale lukasz prosil:)

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lut 2007, 17:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No wielkie dzięki polmack za przybliżenie Waszej firmy.A powiedz mi skąd nazwa Polmack?A jak u Was mają płacone kierowcy?Jeśli chcesz to nie muszisz odpowiadać na forum... :mrgreen: A i wczoraj jak lecieliśmy ze Świecka to chyba Wasza 580 leciała na granicę bo mijała nas pięknie oświetlona ''16''-to było jakoś o północy

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lut 2007, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

Witaj Lukasz, wiec mozliwe ze jechalo Volvo odemnie z firmy, a skad nazwa Pol Mack poprostu kiedys bylo Pol Marko teraz jest Pol Mack a nazwe musial bys sie pytac glownego prezesa bo to jego pomysl, jesli chodzi o place to podwyzka byla na 2007r i w sumie niechcial bym tutaj wymieniac cyfr ale place sa niezle do wykonywanej pracy, stale miejsce, po kraju poza dolny slask niejezdzimy praktycznie wogle, i w domu tez sa kierowcy na weekend wiec wiec mysle jest ok,

Dzisiaj montuje osolony na VOLVO wiec wkrotce podesle fotki
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam Kamil


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 512 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: