Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Atman, Tarczyn
Post Wysłano: 15 paź 2006, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

http://www.atmansa.pl/
Dziś w Wawie spotkałem żółtą R-kę z firmy "ATMAN" muszę przyznać ze dosyć ciekawie sie prezentowała i że po raz pierwszy widziałem pojazd z tej firmy. Zrobiłem temat o tej firmie bo mnie zaciekawiła i myślę że was również zaciekawi. Znacie może tamtejsze warunki pracy, płace itp...? Pozdrawiam

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 15 paź 2006, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Często widuje ich auta w Gdyni jak leca na Szczecin i przed tesco jak robią zakupy.Może kiedyś jak bede u Baci to pójde i wywiem sie czegosc od ich kierowców.
BTW. Już chciałem robić ten temat :D


Tytuł:
Post Wysłano: 15 paź 2006, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
Często widuje ich auta w Gdyni jak leca na Szczecin i przed tesco jak robią zakupy.Może kiedyś jak bede u Baci to pójde i wywiem sie czegosc od ich kierowców.
BTW. Już chciałem robić ten temat :D
Heheh.. To Cie uprzedzilem kolego.. :lol: No to jakbys mógł to możesz dowiedzieć się czegoś o warunkach panujących w tej firmie... Z góry dzięki... :wink:

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 15 paź 2006, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

W firmie płacone jest podstawa + od km (niezbyt wiele zresztą), zatrudnienie na umowe - zlecenie, jeżdżą głównie kółka PL - Skandynawia (drobnica i całopojazdówka), tabor same SCANIE (większość "4" jednak widać wymiane taboru w pojawiających się "R"). Pomijając ich ogłoszenie na własnej www ogłaszają się też w innych mediach czyli wnioskując potrzebują kierowców.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 15 paź 2006, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jeśli jeżdza na skandynwię to przez stnę w Gdyni.W piątek pojadę na wieczorny prom moze jakiegś znajdę


Tytuł:
Post Wysłano: 15 paź 2007, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 paź 2007, 15:07
Posty: 1

Jezeli chodzi o sama firme to jest to firma z 20 letnim doswiadczeniem, skoncentrowana na obsludze rynkow Skandynawskich tj Norwegia i Szwecja. Jako jedni z nielicznych jezdza poza kolo podbiegunowe, w kazdych (prawie) warunkach w tym zima.

Sprzet jest porzadny 6 nowych "R" 500km, 2 nowiutkie Straliski tez 500km i 3 osie kazdy, reszta to Scanie Rki (ok 25szt) do 3 lat i Stralisy(kilka) roczne takie same Many(kilka). Kilka sztuk Scani pamieta 2001r. ale sa to babcie w tej firmie i udaja sie w styczniu 2008 na emeryture. Planowana jest ich wymiana na cos nowszego. Naczepy przewaznie Krone Profiliner. Systematycznie co roku przybywa nowych.

Placa tak jak ktos pisal podstawa + km tylko od miesiaca jakas rewolucja w placeniu byla i wiem, ze najlepsi maja dostac nawet 7tys. Organizują szkolenia dla kierowców w Scani wlasnie i od jakiegos czasu widac coraz bardziej nastaiwenie propracownicze. Firma z duzym potencjalem i warta polecenia.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 gru 2007, 13:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 13:19
Posty: 7

Firma wkracza na rynek ponadgabarytów. W sposób odbiegający od dobrej praktyki biznesowej.
Dopuszcza się szantażu, nie wywiązuje się z zawartych umów, a co najciekawsze kontaktuje ze zleceniodawcami pragnąc przejąć zlecenia.
Podczas ostatniego jej transportu policja podczas kontroli stwierdziła, że kierowcy są pod wpływem alkoholu, ładunek jest niewłaściwie załadowany i zabezpieczony.
Radzę omijać tą firmę z daleka, jeśli ktoś nie chce mieć problemów i przykrych sytuacji.
Taka oto jest firma ATMAN.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 gru 2007, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2007, 11:56
Posty: 1
Lokalizacja: Tarczyn

he , he , śmieszą mnie wypowiedzi co niektórych ... coś tam słyszeli , coś tam widzieli ....
a ja po prostu jeździłem w Atmanie , co prawda tylko pół roku , ale i tak napatrzyłem sie co nie miara , jak przywieziesz kolego ze Szwecji takie małe trzy kamyczki - bloki granitowe - ( każdy ma lekko ponad 10 Ton - tylko czerwoną farbą z boku jest podana inna waga , to dla Policji np. Szwedzkiej , choć i to Ci tyłka nie uratuje ,bo ładunek masz zabezpieczony kilkoma starymi pasami , choć powinno być to tylko na łańcuchach z certyfikatem , itd. gdy na zwykłą szmatę , która i tak sam musisz rozebrać do podlogi , aby Ci wrzucili dwa kombajny z Norwegi , np . tylko na Ukrainę , gdzie kółko nie zamyka się na 4 tyś. km . nstp. taką naczepę plandekę , sam musisz złożyć , polecam szczególnie w zimę , he he !!! . gdy na promie potraktują Cie jak gabaryt , hehe , nie załapiesz się na darmową michę !!! a gdy już Ci się uda po kilku tygodniach ( zazwyczaj 4 - 6 ) zjechać na macierzystą bazę do Tarczyna pod W-wa , spotkasz tam swego pryncypała ... marcinka ... największego skur...... na na ziemi , to pojmiesz w jakie gó... o wdepnąłeś ...
szczerze ???
nie polecam żadnemu Drajwerowi , takiej roboty . ..
he he , ktoś pisał ze najlepsi zarabiają ok. 7 tyś >> ?????
he he , przed potraceniami za km , i przepaly ??
( zostaje ok. polowa tej kwoty )
a górki w u Wikingów duże , oj duże .
Wszystkim drajwerom życzę zdrowych i spokojnych świąt w gronie rodzinnym !!! :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 gru 2007, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

OT i cała prawda:-),choć zastanawiające jest ze się trzymają na rynku i ktoś tymi autkami smiga?:/
Pozdrawiam

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 11 gru 2007, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

W takich firmach zawsze jest ktoś kto jeździ bo takie warunki pracy komuś podpowiadają. Ale są i takie dziwne ludzie.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 gru 2007, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Kolega Afendico ma rację ta firma to jeden wielki syf, potwierdzić to mogę bo do mojej firmy w której zresztą już nie pracuję przyszedł księgowy z Atmana i opowiadał co nieco. Nazywał się Grzesiek i miał bródkę , nazwiska niestety nie pamiętam.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł: Re: ATMAN
Post Wysłano: 20 sty 2008, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 20:54
Posty: 64
Lokalizacja: NORGE

Bardzo często spotykane na Skandynawii.



Oto dwa ostatnio napotkane :wink:

_________________
http://www.youtube.com/user/skoli1?feature=guide


Post Wysłano: 02 paź 2009, 8:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2009, 23:02
Posty: 17
GG: 0
Samochód: -------

Oficjalnie firmy ATMAN juz nie ma, niestety autka poszly do zydow z racji nieplaconych leasingow, powstaje na jej miejsce nowa. Zostalo kilka autek, ktore i tak niewiadomo czy zostana, kierowcow najstarszych stazem jedynie kilku.


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 10:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2007, 15:08
Posty: 35
Lokalizacja: Herby

Witam.Odświeżam temat firmy,ponieważ zauważyłem ogłoszenie w internecie że szukają kierowców.Jeśli ktoś ma aktualne info na temat tej firmy to bardzo bym o nie prosił.

_________________
Wszędzie dobrze,ale w bunkrze najlepiej(Petten)


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Obrazek

Jechałem na zlot do opola widziałem 2 R500 v8, jeszcze mam gdzieś fotki r500 v8 w Piszu jak stoi.
Pozdrawiam i dodam że ich auta fajnie się prezentują.

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: