Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Pekaes vs DHL
Post Wysłano: 15 lut 2018, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2017, 18:07
Posty: 9

Witam dostałem propozycję pracy oczywiście spotkanie mam mieć w piątek ale wstępnie zapytam gdzie lepiej Waszym zdaniem Pekaes czy DHL?pracował ktoś na solowce w jednej jak i drugiej firmie żeby mógł dać opinie najlepiej jak by była to osoba ze Szczecina bo tutaj planuję się przyjąć. Dopiero wchodzę w tą branże żadnego doświadczenia nie mam na co najlepiej zwrócić uwagę. Dzięki za pomoc i odpowiedzi. Pozdrawiam


Post Wysłano: 17 lut 2018, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

W sumie to chyba podobna praca jest :P
Idź tam, gdzie lepsze warunki :P


Post Wysłano: 18 lut 2018, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Co prawda nie jestem ze Szczecina tylko z Lublina, ale w Pekaesie jeździłem około roku. Robota jak to na kurierce. Jednego dnia mniej roboty, drugiego więcej. Nie wiem jak tam u Ciebie, ale tutaj przewoźnicy lubią przeładowywać samochody, więc to już zależy od Ciebie czy będziesz się na to godził. Wozi się sporo ADRów, więc lepiej mieć uprawnienia. Zwróć uwagę czy auto jest przystosowane, czyli czy ma tabliczki, skrzynkę ADRowską i różne duperele. No i przede wszystkim stan techniczny, bo auta w tego typu robocie mogą wyglądać i działać różnie...
Co do papierologii. Masz tzw. deliver, czyli rozpiskę punktów, przy których zbierasz podpisy i pieczątki klientów. Do tego kwity paletowe, dokumentowe i raport o nieodebraniu palet do wysyłki. Wypisujesz to wszystko w przypadku, gdy np. musisz odebrać palety, a ich nie ma itp. Chłopaki wszystko powinni Ci wytłumaczyć. Teraz są też skanery, którymi skanujesz rano przesyłki i później robisz to samo przy dostawie.
Ogólnie na temat kurierki napisałby książkę, ale o tym publicznie już pisał nie będę :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: