Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 maja 2017, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Firma Iter-Opakowania mieści się w Świętochłowicach przy ulicy Sztygarskiej 18, zajmuje ona się produkcją szerokiej gamy opakowań, a w szczególności:

- termoformingu z ABS, PCV, PCV-S, PP, PE, PMMA, PET, PS, HIPS, PC
- piankach polietylenowych: wykroje, kształtki, formatki, worki, maty (w rolkach)
- tekturach falistych i opakowaniach z tektur falistych
- pojemnikach, pojemnikach składanych, paletach, pojemnikach wielkogabarytowych

Firma rośnie, rozwija się, posiada swój własny tabor do transportu produktów dla swoich klientów głównie na terenie Śląska, transport wyłącznie na potrzeby własne. W posiadaniu firmy kilka samochodów, a w tym Mercedes Atego + przyczepa tandem, MAN TGL 12.240 (kupiony niedawno od firmy Effector), Renault Mascott + Renault Maxity.


Dodałem tą firmę, bo ostatnio poszukują Kierowcy z kat. C+E - operator wózka widłowego.

Z ciekawości byłem na rozmowie z okazji dnia wolnego w pracy, bo firma blisko mnie się mieści i co oferują:
- Praca na MANie TGL solówka,
- Praca po 8 godzin dziennie + możliwe ewentualne nadgodziny, każdego dnia w domu,
- Trasy po Śląsku typu Tychy, Katowice, Mikołów, Gliwice...
- Raczej "bardzo mile widziane" uprawnienia na wózek widłowy, bo praktycznie połowa pracy (o ile nie więcej), to praca na magazynie + ładowanie auta,
- Zarobki 2500 zł netto, wszystko na legalu,
- Praca od poniedziałku do piątku,
- Jazda Atego + przyczepa wyłącznie gdy kierowca tego zestawu pójdzie na urlop/L4, czyli awaryjnie.

Oferta pracy dla zainteresowanych wciąż aktualna, wisi na olx'ie.

Opis oferty pochodzi z: http://www.iter-opakowania.pl

---
Aktualizacja 02.05.17r. - poprawiony tabor, dziś przyjrzałem się dokładnie co tam w firmie stoi ;)


Ostatnio przesunięty w górę 02 maja 2017, 23:05 przez: DarekSW.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: