Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 sty 2013, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2013, 15:37
Posty: 3

W takim razie kilku musi ganiać na samą rosje tylko. A powiedz kolego jak u nich z ukrainą, bo parę razy widziałem od was tam auta. Mają jakąś stałą robotę w tamtym kierunku czy to tylko wyjątki?


Post Wysłano: 20 sty 2013, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 11:58
Posty: 103
GG: 2164700
Samochód: W202
Lokalizacja: Włodawa

Cytuj:
W takim razie kilku musi ganiać na samą rosje tylko. A powiedz kolego jak u nich z ukrainą, bo parę razy widziałem od was tam auta. Mają jakąś stałą robotę w tamtym kierunku czy to tylko wyjątki?

Jest bodaj czterech kierowców Białorusinów którzy ''dzięki mnie'' nie muszą jeździć tak często na zachód po towar.
Na Ukrainę wozi się sporo ADRów i kurze jaja.


Post Wysłano: 23 mar 2014, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2012, 11:58
Posty: 103
GG: 2164700
Samochód: W202
Lokalizacja: Włodawa

Post pod postem ale może uda się odświeżyć.
Jak to mówią że nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki ale ja wszedłem jakiś czas temu. Robota miała być tylko na sam zachód ale długo tak nie było, po trzech miesiącach prezes zaczął marudzić o paszporcie i wizie chociaż na BY. Zgodziłem się na UA no i czasami Kijów zobaczyłem. Po kolejnych 3 miesiącach dostałem ultimatum albo jeżdżę na BY-RUS albo mi utnie 5gr z km. No i uciął. Po kolejnych 3 miesiącach powtórzył ultimatum ale już bez wyboru wiza i koniec, więc musiałem podziękować.

Tak z ciekawości wie ktoś może co się dzieje u Edka i Grześka?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: