Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: LPG Polonia
Post Wysłano: 07 mar 2016, 17:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2010, 13:05
Posty: 113
Lokalizacja: Łęczna

LPG Polonia Sp. z o.o. jest firmą transportową specjalizującą się w transporcie cysternowym:

* Paliw płynnych (Pb, ON, gaz propan-butan, biodiesel, estry),
* AdBlue,
* Produktów chemicznych i petrochemicznych.


Dodatkową formą działalności jest transport naczepami typu plandeki oraz pośrednictwo spedycyjne w transporcie krajowym i zagranicznym (plandeki, cysterny).

Siedziba Spółki LPG Polonia Sp. z o.o. znajduje się w Warszawie. Posiadamy biura operacyjne w Warszawie, Puławach oraz Poddębicach.
W miejscowości Poddębice zlokalizowaliśmy naszą baza transportowa dla pojazdów wykonujących transport międzynarodowy.
Dzięki lokalizacji w centrum Polski niedaleko autostrady A2 oraz 1 zdecydowanie poprawia się logistyka Spółki co z kolei przekłada się na naszych Klientów niższymi kosztami. Pojazdy służące do transportu paliw płynnych rozlokowane są na największych bazach paliwowych w Polsce.

OFERTA TRANSPORTOWA

LPG Polonia Sp. z o.o. zajmuje się krajowym i międzynarodowym transportem płynnych produktów naczepami cysternami wyposażonymi w nowoczesne systemy wyładunkowe (liczniki, pompy, kompresory), termoizolację, oraz systemy grzewcze.

Naszą domeną działania jest specjalistyczny krajowy i międzynarodowy transport produktów niebezpiecznych (ADR). W tym zakresie jesteśmy ekspertami i gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość przewozu, oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru. Posiadany nowoczesny tabor i wysoko wykwalifikowana kadra jest w stanie sprostać wymaganiom naszych Klientów.


LPG Polonia Sp. z o.o. w szczególności realizuje przewozy:

* Paliw,
* AdBlue,
* Parafiny,
* Gaczu parafinowego,
* Bioestrów,
* Gazu propan - butan,
* Olejów bazowych,
* Alkoholi,
* Rozpuszczalników,
* Asfaltów,
* Innych chemikaliów i produktów ropopochodnych.


TABOR:

Pojazdy: Scania, Volvo i Daf - wyposażone w silniki o mocach od 380 do 480 KM.
Naczepy/ przyczepy/ zabudowy: Stokota, Hobur, Kassbohrer


KONTAKT:

Siedziba firmy:
ul. Sokołowska 9 lok. 24
01-142 Warszawa
Tel. centrala: +48 226546616
e-mail: zarzad@lpgpolonia.pl

WWW: http://www.lpgpolonia.pl


Tytuł: Re: LPG Polonia
Post Wysłano: 07 mar 2016, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2010, 13:05
Posty: 113
Lokalizacja: Łęczna

Witajcie !

Dostałem propozycję pracy w tej firmie, jednak zastanawia mnie fakt dlaczego nie ma żaden opinii w internetach :? A jeśli były, to strony zostały wykasowane, hmm dziwne.

Jeśli miał ktoś z Was styczność z tą firmą, bardzo proszę o info ;)


Tytuł: Re: LPG Polonia
Post Wysłano: 07 mar 2016, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Drobna styczność mam z nimi przy przewozie adblue, z tego co sie orientuje jeżdżą po nie najwyższych stawkach ale nie mi to oceniać. Chłopaki co jeżdżą z Adblue pod Policami raczej cały czas Ci sami wiec tragedii być nie może ;) sama pensja nie wiem jaka dokładnie ale napewno nie maja jakiejś rewelacji. Jeden dostał teraz używanego dafa cf. Więcej nie pomogę ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tytuł: Re: LPG Polonia
Post Wysłano: 17 lut 2018, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2017, 11:04
Posty: 46
Samochód: najgorsze gówno-scania

Ktoś coś wie więcej na temat tej firmy?
Szukają kierowców na adr, praktycznie codziennie w domu
zarobki od 4k, zależy od miesiąca
jazda na legalu czy każą przeginać tacho?

Ostatnio byłem na rozmowie na chłodnie
Gość chciał żebym przyszedł od niedzieli wieczorem
mówię mu, że nie da rady bo muszę oddać godziny
spoko pojadę na jego karcie :shock:
podziękowałem za rozmowę


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: