Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 wrz 2006, 21:31

Jest to firma, która znajduje znajduje się w Celestynowie koło Otwocka. Niedaleko mnie. Nie ma ona dużego taboru, ale nie jest taka zła. Mojego taty kolega tam jeździ.
Parę ich fotek z ich strony:
http://www.vilex.pl/1/pol/galeria.html tu jest fajna galeria.

Strona główna:
http://www.vilex.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2006, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sie 2006, 19:11
Posty: 27
Lokalizacja: Warszawa

Znam tą firmę bardzo dobrze, albowiem mam w Celestynowie rodzinę, która mieszka na tej samej ulicy, czyli Inżynierskiej.Firma bardzo się rozrosła w ciągu ostatnich kilku lat.Właściciel jej, odkąd sięgam pamięcią miał ciągnik Liaz ze zwykłą naczepą (było to w połowie lat '90).Następnie zamienił go na zestaw Scania serii drugiej z naczepą podkontenerową (Scanię tą ma nadal, dziś ją widziałem).Parę lat później dokupił ciągnik MAN F2000 i następną naczepę podkontenerową.Również ma go do dziś.Obecnie firma składa się z około 10 zestawów, nie wiem dokładnie ilu, bo bywam w Celestynowie rzadziej niż kiedyś.Zagadką też dla mnie jest, do kogo należą, bo nie wszystkie mają numery WOT XXXX.Samochody są bardzo zadbane.Kiedyś rozmawiałem z właścicielem, to mówił że najczęściej wożą kontenery (taki charakter przewozów ma ta firma) do Hamburga i polskich portów.Ale to było kilka lat temu.Dziś na podwórku na Inżynierskiej 4 widziałem ciągniki (naczepy trzymają na terenie miejscowego GSu): Scanie serii2, Scanie R Topline oraz Dafa 95XF.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: