Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: OL-Trans, Puck
Post Wysłano: 10 wrz 2006, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe OL-TRANS zostało założone w 1990 roku przez Olgierda Hewelt i wpisane do ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Gminy w Pucku. Nie zmieniając formy prawnej wciąż rozwija się i jest obecnie liczącym się w branży transportowo-budowlanej Województwa Pomorskiego, średniej wielkości podmiotem gospodarczym.

Od dnia założenia Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu prac:

* ziemnych
* drogowych
* rozbiórkowo-wyburzeniowych

a także świadczy usługi transportowo- sprzętowe na terenie całego Kraju. Firma zajmuje się również dostawą szerokiej gamy klas betonów oraz różnych frakcji kruszyw.

Na przestrzeni ostatnich lat Przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność o wykonywanie terenów zielonych i prac sieciowych wodno-kanalizacyjnych. Rozbudowano także produkcję wyrobów betonowych i uruchomiono składy materiałów budowlanych.


Firma OL-TRANS brała udział przy budowie licznych obiektów mieszkalnych, handlowych, przemysłowych, portowych i drogowych. Dysponując odpowiednim potencjałem technicznym i kompetentną, wykwalifikowaną kadrą, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa wymagania w zakresie jakości usług i terminowości wykonania zleceń.

źródło: http://www.ol-trans.com.pl

Co prawda fotek narazie nie mam, ale jak cos zlapie to napewno zapodam.
Powiem od siebie ze ol transy w 3miescie sa wszedzie!!! doslowienie.Niedlugo pojade na baze do nich,zobaczycie ile oni tego wszytkiego maja.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 10:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2005, 21:00
Posty: 79
Lokalizacja: Brzeg

no tak to napewno spora firma,ale z tego co widze to nie jest firma transportowa :wink: nie kazda firma co ma w nazwie "trans" działa w tej branzy :)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No nie jest w 100 procentach firmą transportową.Włascie ich głowną specjalizacją jest kopanie w ziemi i przewożenie tego.Firma mojej mamy kiedy budowałą biuro kupiła działke własciwie bardzo duże zbocze.Wiem tyle tylko ze przez 3 tygodnie codziennie wyjezdzało z tamdat około 20 ich największych aut.Mają potężny tabor.I nie tylko ciezarówki, ale także koparki,betoniarki i ostanio widzałem Mana TGA LX z silosem.Więc jeśli ktoś chce się budować na pomorzu niech bije do Ol transu.A ceny też mają dobre.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Można powiedzieć, że prowadzą działalność transportową na potrzeby własne. Jest kilka takich firm w Polsce., np. ExPro, która eksportuje na zachód swoje wyroby z drewna. Kierowcy z tej firmy naprawdę nie mają źle... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
. Jest kilka takich firm w Polsce
Jest bardzo dużo firm takich w polsce kilka mam w swoim mieście co zajmują się przewozem na własną działalność i właśnie w takich firmach kierowcy mają najlepiej.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Ale fajnie widzieć o tym.Rotacja kierówców w tej firmie jest duża bo tam się zasuwa.Super już wiem gdzie zdobęde doswiadczenie xD No a potem na miedzynarodówke xD
BTW. Ol trans naprawde dobra firma.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Mam kolegE z Pucka i tak jak ja zrobił dwujkę w wojsku i sam planował iść do "OL-TRANSu" mówił , że to dobra firma.Tym bardziej jak ktoś chce być codziennie w domku.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 22:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No.Nie raz jak jade sobie rowerkiem na połwysep to mijam baze oltransu.Po 19 jest tam cisza,kazdy w domku siedzi.TYlko nie dobitki, które mieli gdzies dalej jechac jadą jeszcze na bazę.Taka praca mi się podoba.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2006, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
No.Nie raz jak jade sobie rowerkiem na połwysep to mijam baze oltransu.Po 19 jest tam cisza,kazdy w domku siedzi.TYlko nie dobitki, które mieli gdzies dalej jechac jadą jeszcze na bazę.Taka praca mi się podoba.
Nie byłbym tego pewny kiedyś rozmawiałem z znajomym co pracuje w oltransie i mi mówił że pracują nawet po 12-14 godzin a czasami nawet nocki klepią

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 03 paź 2006, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

To możliew.Dzisiaj nie mogłem spac w nocy więc usiadłem w oknie i ogondałem smigajace cieżarówki.Ze 2 oltransy przejechały przez 2 godziny.
Ale taka firma nie jest zła bo i tak czesciej bedziesz w domu niż jak byś jezdził np. w Skacie.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 paź 2006, 6:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Edler To gdzie ty mieszkasz w Gdyni bo ja na obłurzu i z okna widze estekade. Też myślałem o oltransie jak szukałem pracy dlatego się pytałem jak tam wygląda sprawa bo pare lat temu było tam lepiej niż teraz. Teraz jest większa rotacja wśród kierowców. Obecnie nie jeżdze ale myślę aby wrócić do tego

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 04 paź 2006, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Ja mam okna na geanta.Przy aleji zwyciesta.Między przystankiem SKM na wzgórzu a rafinerja gdnaska.Ostanio niedalko mnie sa wykopy pod stawianie domow więc oltrany w te i spowrotem lataja.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 paź 2006, 11:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ostatnio byliśmy zaprowadzić nasze VOLVO n aserwis w Błoniu,zeby zrobili Toll Conecta i stały tam 4 nowe VOLVO FH 440 XL bez blach-gotowe do odebrania dla Ol Transu.Ładnie się furki prezentowały... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 paź 2006, 16:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Volva Fh glob xl dla ol trnasu?? Z Gdyni.Kurde, ol trans jezdził w większosci na skakankach ternowych 4x4. To dziwne.Musze zbadac motyw dokładnie.A może Ol roserza zakres działanosci. Międzynarowdówka :]


Tytuł:
Post Wysłano: 10 paź 2006, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Mój bład-chodziło mi o firmę El-Trans... :/ Proszę moderatorów o przeniesienie mojej wypowiedzi pod właściwy temat...Sorki

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 paź 2006, 17:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No :) a już miałem nadzieje ze Ol będzie jezdził międzynarodówke i będe mogl u nich jezdzić kiedyś :)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2006, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2006, 20:33
Posty: 264
GG: 5844851
Samochód: Honda Civic VIII
Lokalizacja: Gdynia

Co do Volvo w Ol-transie to mają, ale wozidła A30D.

To chyba najbardziej rozpoznawalna firma w trójmieście. Żółte kabiny i czerwone paki Skani, Mana czy Mercedesa i na pierwszy rzut oka wiadomo kto jedzie.
Tu dwa przykładowa zdjęcia.
http://img.photobucket.com/albums/v630/ ... C02075.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v630/ ... C02073.jpg

pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2006, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Kolego ewidenti musimy wybrac sie na budowe Estakady.Fajne foty ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2007, 12:23
Posty: 130
GG: 0
Lokalizacja: Gdynia

Powiem wam panowie jak to teraz jest z praca w oltransie przychodzisz i masz prace .11 lat temu wyszlem z wojska jezdzilem jakims starym hrumem (star)na zwirownie do Mrzezina i wtedy w oltransie pokazywaly sie mercedesy many wiec pobieglem szybko szukac tam zatrudnienia .Ale jak zobaczylem liste oczekujacych to zwatpilem bylem jakiś 80 na tej liscie


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Praca teraz jest wszędzie wystarczy chcieć.Dawno nic tu nie pisałem.Jest parę newsów dotyczących Ol-Transu mianowicie pewne firma z Gdyni PRIME LOGISTIC kupiła kolo 100 naczepo-wywrotek i po pewnym czasie stwierdziła że to nie jest dobry biznes i wrócili do kontenerków,pewnie stwierdzili ze nie maja też szans w walce z Ol-Transem i im właśnie odsprzedali WSZYSTKIE naczepy.Ol trans wiadomo wymienili stare auta na nowsze.I takim oto sposobem w OL-Transie jeździ teraz mnóstwo nowiutkich Scani R 420.
Kolejnyą wiadomością jest to ze OL TRANS przygotowuje grunt pod rozbudowę największego w Gdyni centrum handlowego, które to centrum znajduje się naprzeciwko moich okien.Już mi sie troche w głowie kręci od żółtych kabin OL-Transu tyle ich śmiga przed moją chata ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: