Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 8 [ Posty: 158 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2006, 14:24
Posty: 50
GG: 1
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Bielsko-Biała

bardzo bym prosił o dodanie do tematu transportu dodanie firmy Dzida transport chciałbym sie dowiedziec wiecej o tej firmie z góry dziekuje


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

A może troche własnej inicjatywy i wysiłku bo przecież nie trudno poszukać w internecie?? Widziałeś kolego na tym forum już posty podobne do tego, który Ty tutaj prezentujesz?? A może lepiej niech każdy napisze że chce to czy tamto i sie nie martwi. Ktoś poszuka wklei a ja przyjde na gotowe..... Poszukaj sam i załóż temat a napewno ktoś coś dopisze i doda swoje wiadomości. A jak nie to przynajmniej Ty coś wniesiesz i uświadomisz reszte userów w tej akurat dziedzinie. Pozdrowionka


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

http://www.dzida.pl/ Masz link narazie przenosze temat do Transportu możę sie rozwinie.

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2006, 19:38
Posty: 13
Lokalizacja: POLAND & DEUSTCHLAND

Cytuj:
bardzo bym prosił o dodanie do tematu transportu dodanie firmy Dzida transport chciałbym sie dowiedziec wiecej o tej firmie z góry dziekuje

Trzeba przenieśc temat do transportu i tam cie juz chłopaki uświadomią
My z firma ta mamy dosyś często do czynienia gdyz serwisujemy tam nasze auta oraz od czasu do czasu korzystamy z ich myjni.Po za tym moge ci powiedziec ze Tomasz Dzida mi kilkanaście zestawów Volva Fh 12 bardzo ładne zresztą.Co by ci tu jeszcze powiedzieć na ich temat jeszcze zagranice ale bardzo dużo juz tez po kraju.maja serwis Volvo ale serwisują wszystkie ciężarówki.

_________________
FIRMA TRANSPORTOWO - SPEDYCYJNA


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

Tak wygląda większość floty tej firmy:

Obrazek
Źródło: lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2006, 19:38
Posty: 13
Lokalizacja: POLAND & DEUSTCHLAND

Cytuj:
A może troche własnej inicjatywy i wysiłku bo przecież nie trudno poszukać w internecie?? Widziałeś kolego na tym forum już posty podobne do tego, który Ty tutaj prezentujesz?? A może lepiej niech każdy napisze że chce to czy tamto i sie nie martwi. Ktoś poszuka wklei a ja przyjde na gotowe..... Poszukaj sam i załóż temat a napewno ktoś coś dopisze i doda swoje wiadomości. A jak nie to przynajmniej Ty coś wniesiesz i uświadomisz reszte userów w tej akurat dziedzinie. Pozdrowionka
Zamiast sie wymadrzać to mogłes mu podac link do strony tej firmy jak jestes taki obeznany, a nie od razu go krytykować.Widocznie niekazdy jest taki madry jak ty.pozdrawiam

_________________
FIRMA TRANSPORTOWO - SPEDYCYJNA


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

nnn


Ostatnio zmieniony 04 wrz 2009, 10:35 przez chudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

Czy ja go w jakiś sposób krytykuje?? Po prostu napisałem żeby szukał czegoś sam bo wpisanie jednego słowa w google napewno pochłonie mniej czasu niż założenie tematu (newsy :shock: ) i szybciej znajdzie coś na temat akurat Jego interesujący.... Może Ty więcej pomogłeś???
Cytuj:
My z firma ta mamy dosyś często do czynienia gdyz serwisujemy tam nasze auta oraz od czasu do czasu korzystamy z ich myjni.

Po co się wogóle kłocić o jakieś tam pierdoły??? Od razu powinien chłopak w transporcie robić temat a napewno się rozkręci. Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2006, 19:38
Posty: 13
Lokalizacja: POLAND & DEUSTCHLAND

Ja mu napisałem tyle ile z ta firma mam do czynienia i co o niej wiem nic wiecej ale ok niema sensu sie kłócic z powodu jakieś bzdury.Ma strone gdzie ma wszystko a jak chce jeszcze wiecej to ma tam telefony to moze dzwonic to mu wszystko powiedza co potrzeubuje

_________________
FIRMA TRANSPORTOWO - SPEDYCYJNA


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

No i o to właśnie chodzi.... Wogóle nie potrzebne takie spory o jakieś drobnostki. Sorki i pozdrowionka


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2006, 19:38
Posty: 13
Lokalizacja: POLAND & DEUSTCHLAND

No nie ma problemu to ja sie czasem unosze bez powodu no cóż takie zycie napiete i człowiek nerwowy,Pozdrawiam

_________________
FIRMA TRANSPORTOWO - SPEDYCYJNA


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2006, 13:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2006, 14:24
Posty: 50
GG: 1
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Bielsko-Biała

wie ktos moze jakie sa tam zarobki ???


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 cze 2006, 15:55
Posty: 5
Lokalizacja: MIEDŹNA

Ja mieszkam obok Pszczyny i widze je czasami jadąc DK1 piękne cuda fajnie wyglądają jak są wszystkie obok siebie.Do tego serwisu volvo wysyłają i inne ciągniki z pobocznych firm transportowych.A ten gościu co zajmuje się przemysłem to uprawia marchewki(ma piękne ciągniki)[/quote]


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Gdy byłem w sobotę na polowaniu akurat DK1 leciało ich Volvo, było pięknie oświetlone niestety miałem nieprzygotowany aparat. Ich baza jest właśnie przy DK1 i jadąc w stronę Bielska czy Katowic można zauważyć ich auta na placu. Może kiedyś uda mi sie tam wybrać z aparatem :) . Jedno Volvo jest tak śmiesznie pomalowane, pewnie dużo osób z forum je widziało bo co roku auta od Dzidy są na trakerskich spotkaniach.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

[quote="chudy']mają serwis volva ale nie autoryzowany. [/quote]

Mają Autoryzowany serwis VOLVO od 1listopada 2003r.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2007, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2007, 0:44
Posty: 16
Lokalizacja: SPS (Pszczyna i okolice)

Firma się rozwija...bo coraz więcej aut z innych firm przechodzi przez ich serwis i myjnię. Plac w dni wolne wygląda pięknie, ale z tego co wiem nigdy wszystkie auta na placu nie stoją (albo sporadyczne przypadki).
Sam ewentualnie dowiedziałbym się jak jest z planowanymi zakupami ewentualnie poszerzeniem kadry kierowców. Na "innym" forum wyczytałem opinię, że grupa kierowców u DZIDY jest zamknięta (szef wporzo, zarobki OK). Póki nie wypowie się ktoś poinformowany trudno w to niewierzyć...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Prosze bardzo dwa piękne zestawy stały na wekend u mnie na bazie
więc porobiłem focie
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 9:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Firma Dzida transport ma chyba tak wmiare bardzo ładnie wymalowane dwa zestawy , a może ma ktoś fotki chyba nowego ich zestawu tandema w kolorze "złotym".Auto poprostu pięknie się prezentuje.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2007, 0:44
Posty: 16
Lokalizacja: SPS (Pszczyna i okolice)

Z tego co pamiętam fotka tego tandemu jest tutaj gdzieś na forum
Pracuje nad tym, żeby to znaleźć.

Na 100% to Volvo jest na stronie Foxa.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2007, 11:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2006, 18:00
Posty: 1
Lokalizacja: okolice PSZCZYNY

Witam panowie no dzida ma ładne samochody. Mieszkam nidaleko i czasem jezdzimy tam z fatrem na serwis naszym volvem :) Znam paru kierowcow od niego sa wporzadku , wlasnie tych co na zdjeciach sa tez znam Andrzej i Rafał ! Samochody Dzidy jezdza na trakerskie od 2 lat czyli byli na 13 i 14 . Dzida ma ponad 20 zestawow! Chcecie wiedziec wiecej to powiem tyle ile wiem! powodzonka panowie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 8 [ Posty: 158 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 58 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: