Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 kwie 2014, 19:11
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Daję kontrowersyjny tytuł, żeby przyciągnąć ludzi :mrgreen:

Czasem zdarza się że znikają całe tematy z działu "firmy transportowe", albo pojedyncze tematy. Zazwyczaj się wtedy słyszy "cenzura", "komuna wróciła", wolność słowa moi Drodzy jest tylko pozorna. Niestety ja otrzymując wezwanie do usunięcia wątku (gdy pisze np. sam właściciel firmy, bądź jego pełnomocnik), muszę to zrobić, gdybym nie zrobił to ponoszę za treści współodpowiedzialność. Dobrze wiecie że wiele rzeczy przed sądem się nie da udowodnić, mało który oszukiwany pracownik ma coś na papierku. Dlatego rozsądne dla mnie jest po prostu przełknięcie śliny i skasowanie. Wiem że są dwie strony medalu i pracownicy często też nie są idealni. Ale umówmy się - opowiadam się za sprawiedliwością, ale kiedy nie jestem w stanie czegoś udowodnić - umywam ręce (kasuje daną treść).


art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: