Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: DSV DANIA
Post Wysłano: 12 sty 2017, 9:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2015, 9:49
Posty: 16

Dzień dobry,
chcę wstawić nowy ciągnik do firmy DSV oddział w Danii. Tych którzy jeżdzą lub jeżdzili dla tego oddziału proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów. Realizowana trasa to Dania-Czechy, Słowacja, Węgry. Kontakt firma_mj@interia.pl


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 13 sty 2017, 0:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lis 2014, 15:46
Posty: 47
GG: 1712545
Samochód: DAILY, MB Mp3, MAN TGA
Lokalizacja: Pajęczno

Witam,
na wstępie powiem, że odwagi Ci nie brakuje. Jeżdżąc nowym ciągnikiem po duńskich stawkach to słaby początek. Zaczynałem od DSV ciągnikiem kupionym za gotówkę i robiąc przebiegi 8-9tys km pieniążki były z tego słabe. Do tego brakujące kilometry oraz wieczny problem ze zwrotem opłat drogowych.
Może jestem przewrażliwiony ale powodzenia Ci życzę.
Pozdrawiam


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 13 sty 2017, 0:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Albo mnie pamięć myli albo Mihu miał jakiś epizod z DSV i na Czechy czy Słowację ganiał. Chyba własnie z Danii. Za czasów Scanii R420.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 13 sty 2017, 8:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Zgadza się. W moim przypadku wyglądało to tak, że przez pierwsze 3 miesiące było naprawdę nieźle. Później zaczęło się obcinanie kilometrów (średnio 10% ogólnego przebiegu), zanizanie zwrotów za opłaty drogowe, no i coraz więcej weekendów w DK, bo brakowało zjazdów na moje auta.
Najlepsza opcja było obciążenie mnie za naprawę zderzaka w naczepie, po tym jak jakiś dziadek pod nią zaparkowal swoim Golfem. Zderzak oczywiście naprawili z OC sprawcy. Prawie pół roku szarpalem się o zwrot tych pieniędzy.


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 16 sty 2017, 0:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2015, 9:49
Posty: 16

Pisze o oddziale Dunskim, bo kolega jezdzi rok i na chleb mu starcza. Ja na razie sprawdzam temat, analizuje czy DSV czy Freja i jaki oddzial i kierunki.


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 16 sty 2017, 3:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3562
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Wszystko tylko nie Freja, szef mało co firmy na łopatki nie położył, a 3 miesiące tylko jeździł. W DSV zarobisz na siebie jak będziesz są jeździł, jak dasz kierowcy wypłatę to za wiele nie zostanie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 16 sty 2017, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:58
Posty: 124
Samochód: FH

Jak z kierowcą nie zarobi, to samemu też nie ma się co pchac.


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 16 sty 2017, 17:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Polecam sie dowiedziec jaki maja termin platnosci. Duńskie firmy czesto maja chory system bieżący miesiąc + 30 lub 45 dni. Placa w terminie ale cholernie dlugim. Jak zaczniesz jezdzic to mina dwa i pół miesiaca zanim dostaniesz pierwszy przelew.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 16 sty 2017, 17:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Potwierdzam. Z tego co pamiętam to duńskie DSV miało bieżący miesiąc + 30 dni. Szwedzki oddział płacił trochę szybciej, bodajże bieżący miesiąc + 14 lub 21.


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 17 sty 2017, 0:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

To moze dla swoich aut w kolkach. Przy one-wayach oba maja bieżący +45. Co jest konkretna porażka :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 22 sty 2017, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Potwierdzam. Z tego co pamiętam to duńskie DSV miało bieżący miesiąc + 30 dni. Szwedzki oddział płacił trochę szybciej, bodajże bieżący miesiąc + 14 lub 21.
Wtrącę się troszeczkę co do szwedzkiego. Ja jeździłem chwilę pod Landskroną, ojciec kilka ładnych lat. Jest kilka firm które mają spore ilości aut i to w leasingu pod DSV (AAL Transport, Złomstal) i są w nim zakochane ćwicząc Ze Szwecji czy Norwegii Czechy, Austrię, Słowację, Węgry. Mój były szef ma ok 30 aut i dobiera, wszystko pod DSV z ich naczepami. Roboty jest dużo, Jeżeli jesteś skądś z zachodu Polski to będziesz często blisko domu latał bo uparcie pływają Świnoujściem.

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 23 sty 2017, 0:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

I pod zlomstalem, wielu jeździ po cichutku ...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 23 sty 2017, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
I pod zlomstalem, wielu jeździ po cichutku ...
Tylko pod nim? Ciiii..... :mrgreen:

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 25 sty 2017, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Potwierdzam. Z tego co pamiętam to duńskie DSV miało bieżący miesiąc + 30 dni. Szwedzki oddział płacił trochę szybciej, bodajże bieżący miesiąc + 14 lub 21.
Szwedzi mieli bieżący miesiąc + 15 dni, przelew jak w zegarku.

Co do pracy pod DSV to ja jeździłem pod Szwedzkim oddziałem na kierunkach SE-PL, CZ, SK, HU, u mnie kierowca zjechał dopiero po 4 tygodniach na bazę pod pretekstem naprawy ciągnika, inaczej trzymali by go chyba do dziś :D Do tych kierunków doszła jeszcze pare razy Austria. Stawki średnie. Jeździłem pod nimi w 2014. Jeśli masz jeden samochód to dobrze wszystko przekalkuluj bo jazda na zerowym podatku VAT jednym autem może nie wyjść Ci na dobre.

_________________
Moja flota


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 26 sty 2017, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Cytuj:
Potwierdzam. Z tego co pamiętam to duńskie DSV miało bieżący miesiąc + 30 dni. Szwedzki oddział płacił trochę szybciej, bodajże bieżący miesiąc + 14 lub 21.
Szwedzi mieli bieżący miesiąc + 15 dni, przelew jak w zegarku.

Co do pracy pod DSV to ja jeździłem pod Szwedzkim oddziałem na kierunkach SE-PL, CZ, SK, HU, u mnie kierowca zjechał dopiero po 4 tygodniach na bazę pod pretekstem naprawy ciągnika, inaczej trzymali by go chyba do dziś :D Do tych kierunków doszła jeszcze pare razy Austria. Stawki średnie. Jeździłem pod nimi w 2014. Jeśli masz jeden samochód to dobrze wszystko przekalkuluj bo jazda na zerowym podatku VAT jednym autem może nie wyjść Ci na dobre.
A skąd jesteś jeśli można wiedzieć? Robiłeś dokładnie tę samą robotę co my. Z tym że my z Radomia też nie po drodze było do domu i 4 tyg z paluszkiem w d***e grałeś w trasie. ja się wymiksowałem szybko ale ojciec kilka lat jeździł. Pod koniec dochodziło do tego że żeby polecieć przez dom albo chociaż przez bazę w Łodzi to szef musiał się faktycznie nagimnastykować. Poza tym w grudniu ojciec już miał takie akcje że po 4 tyg stał np pauzę 66 godz na Rosinie a tydz później w domu ledwie 45godz. Piękny DSV. Chociaż Kierowcy z zachodu Polski np z Nowego Tomyśla czy Śremu ganiali ciągle koło chałupy. Chłopaki ze Złomstalu średnio co 2 tyg jak nie na bazie to w Piotrkowie auta zostawiali i do domu. Co do małych firm to w Radomiu jest kilku którzy mają 1-2 auta ciągając ich naczepy i radzą sobie.

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 28 sty 2017, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Potwierdzam. Z tego co pamiętam to duńskie DSV miało bieżący miesiąc + 30 dni. Szwedzki oddział płacił trochę szybciej, bodajże bieżący miesiąc + 14 lub 21.
Szwedzi mieli bieżący miesiąc + 15 dni, przelew jak w zegarku.

Co do pracy pod DSV to ja jeździłem pod Szwedzkim oddziałem na kierunkach SE-PL, CZ, SK, HU, u mnie kierowca zjechał dopiero po 4 tygodniach na bazę pod pretekstem naprawy ciągnika, inaczej trzymali by go chyba do dziś :D Do tych kierunków doszła jeszcze pare razy Austria. Stawki średnie. Jeździłem pod nimi w 2014. Jeśli masz jeden samochód to dobrze wszystko przekalkuluj bo jazda na zerowym podatku VAT jednym autem może nie wyjść Ci na dobre.
A skąd jesteś jeśli można wiedzieć? Robiłeś dokładnie tę samą robotę co my. Z tym że my z Radomia też nie po drodze było do domu i 4 tyg z paluszkiem w d***e grałeś w trasie. ja się wymiksowałem szybko ale ojciec kilka lat jeździł. Pod koniec dochodziło do tego że żeby polecieć przez dom albo chociaż przez bazę w Łodzi to szef musiał się faktycznie nagimnastykować. Poza tym w grudniu ojciec już miał takie akcje że po 4 tyg stał np pauzę 66 godz na Rosinie a tydz później w domu ledwie 45godz. Piękny DSV. Chociaż Kierowcy z zachodu Polski np z Nowego Tomyśla czy Śremu ganiali ciągle koło chałupy. Chłopaki ze Złomstalu średnio co 2 tyg jak nie na bazie to w Piotrkowie auta zostawiali i do domu. Co do małych firm to w Radomiu jest kilku którzy mają 1-2 auta ciągając ich naczepy i radzą sobie.
Ja jestem z Zabrza, teoretycznie po trasie SE - SK/HU ale tak jak pisałem wyżej, musiałem stawać na głowie żeby jakoś kierowcę ściągnąć do domu.

_________________
Moja flota


Tytuł: Re: DSV DANIA
Post Wysłano: 31 sty 2017, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Cytuj:
Ja jestem z Zabrza, teoretycznie po trasie SE - SK/HU ale tak jak pisałem wyżej, musiałem stawać na głowie żeby jakoś kierowcę ściągnąć do domu.
Znam temat. My ćwiczyliśmy Austrię bardzo dużo i Czechy a np Morawicę, Rzeszów czy Kraków czy nawet coś z Miskolca chociażby dostać, co było po drodze, graniczyło z cudem a tę robotę robiły np firmy z pomorza. Z tego co zauważyłem Walter ma lepiej robotę poukładaną i chętnie załapałbym się gdybym znalazł jakąś sensowną ofertę od kogoś kto dla nich jeździ, kasa trochę mniejsza ale łatwiej coś ugrać.

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: