Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 1:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 lut 2007, 2:23
Posty: 80
Lokalizacja: Elbląg

Kolego Kamers mój post był na podstawie wiadomości prasowych, z palca tego nie wyssałem, a za błąd z umieszczeniem wiadomości w temacie KRAN przepraszam.


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 8:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

KRAN + EuroKRAN = KRAN, no ale niech już będzie moja wina. Swoją drogą to cieszę się że wiadomość o braku zezwoleń okazała się nieprawdziwa.


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 9:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Nie Mariusz Kran=usługi dźwigowe
Eurokran=transport
jaka różnica?
A no wielka, zajmują się tym zupełnie inni ludzie :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 9:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

OK, tylko nazwa tematu "KRAN" wprowadza w błąd, myślałem że chodzi tu ogólnie o całą firmę. Koniec OT. Czekam na kolejne newsy z Elbląga.


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 11:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

BRAK ZEZWOLEŃ??? ABSURD!!!
Hahahahahah jak STU tonowy ładunek można wieźć bez zezwolenia.
Rozumiem że jeśli wiózłbym cegle taczką po autostradzie to mogli by powiedzieć że nie mam pozwolenia, ale nie rzucam sie w oczy, więc żebym szybko spier**lał.
Ale ten transport chyba rzuca się w oczy? ale mogę się mylić.
Przecież to tylko 4osiowy ciągniczek i iluś tam osiowa naczepa + 100t ładunku- no rzczywiście- małe piwko. :lol:
żal mi naczepki i ludzi z których winy się to stało...

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 12:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Cytuj:
Kolego Kamers mój post był na podstawie wiadomości prasowych, z palca tego nie wyssałem, a za błąd z umieszczeniem wiadomości w temacie KRAN przepraszam.

Wiem dlatego napisalem ze informacja na Elblaskich portalach zostala zamieszczona nie prawidłowa ;)Takich transportow z Elblaga wychodzi bardzo duzo ,moze nie tych 100 tonowych ale po 50-60 ton dosc czesto a leszczyki w komentarzach na tych portalach teraz robia wielkie halo :D Widac ze jak gabaryty ruszaja oni juz dawno śpia..

Elbląg pozdrawia Elbląg :)


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 lut 2007, 2:23
Posty: 80
Lokalizacja: Elbląg

Cytuj:
Wiem dlatego napisalem ze informacja na Elblaskich portalach zostala zamieszczona nie prawidłowa ;)Takich transportow z Elblaga wychodzi bardzo duzo ,moze nie tych 100 tonowych ale po 50-60 ton dosc czesto a leszczyki w komentarzach na tych portalach teraz robia wielkie halo :D Widac ze jak gabaryty ruszaja oni juz dawno śpia..
Nie wiem po co tak się oburzasz i kogo nazywasz leszczykiem??? Ale to twoja kultura i prawo pisania. Wiadomo, że moje informacje i innych kolegów pochodziły z doniesień prasowych. Jeżeli jesteś ze środowiska to przeczytaj sobie właśnie ten cytat z artykuł jak elbląscy transportowcy komentują to zdarzenie (wg. mnie to są bzdury no ale...): "Jak poinformowali nas anonimowi kierowcy - firmy, takie jak ta, do której należał ładunek, często korzystają z transportu koncernów spoza Elbląga, które nie mają odpowiednich uprawnień do przewozu ładunków ponadgabarytowych. Mimo, że w Elblągu są firmy, które takie uprawnienia posiadają, warto za mniejsze pieniądze wynająć firmę bez uprawnień. Świadczy to o układach i prawdopodobnie chodzi tu o "wykończenie" mniejszych firm z Elbląga - dodają rozżaleni anonimowi informatorzy."

Skoro wiesz, że informacje są nieprawidłowe to przyzwoitość wymaga skontaktowania się z redakcją i prośba o napisanie sprostowania (jeżeli było wszystko ok to należy się to firmie).


Przeładunek gabarytu: http://www.elblag24.pl/?m=1&i=13876&f=13475
Źródło: elbląg24.pl


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 14:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

No to ciach juz Ci odpowiadam :)

Nie oburzam sie to raz dwa kulturę swoja zachowam dla siebie :D ,trzy leszczykami nazywam ludzi którzy komentują takie rzeczy ze polskie drogi niszczą sie przez takie ładunki etc. wybacz ale według mnie tacy ludzie w d**** byli g**** widzieli ,wystarczy nawet turystycznie wyjechać do jakiegoś zachodniego kraju i przejechać sie nocą bądź w dzień po jakimś większym parkingu,autohofie i takie gabaryty łatwo spotkać.

Kolejna sprawa ...kto z Elbląga ma naczepę żeby pociągnąć 100 ton :D? No wybacz...ale chyba ci niby kierowcy to nie wiedzieli jaka naprawdę masę ma ten ładunek kto to pociągnie ? Adar ? który ma naczepę na która załadujesz 60 ton...kto jeszcze ? Ten z Krasnegolasu ma parę aut ale żadnej takiej profesjonalnej naczepy u niego nie widziałem...kiedyś może i by cos tutaj sie znalazło kiedy była firma TRANS WEST czy WEST TRANS nie pamiętam już dokładnej nazwy..oni może cos by jeszcze zdziałali...następny kto Ciepluch ? Istnieje on jeszcze w ogóle ? Jak istnieje to i tak nie będzie miał czym tego przewieźć..NIEMA W ELBLAGU takiego sprzętu..Zawsze to obsługują inne firmy spoza Elblaga ba nawet i z poza województwa bo niestety wywózki ciężkich rzeczy z tego miasta jest baaaardzo dużo lecz transportu ponadgabarytowego niestety nie..Zawsze było to ZTE Radom bądź inne firmy...był właśnie ten West Trans czy TRANS WEST jednak zła polityka zarządzających firma zmusiła ich do kapitulacji..i firma sie rozpadła..Kiedyś i mój ojciec ciągał ładunki po Elblagu bo taka była potrzeba 40 ton 40 metrów długie i 9 szerokie i co ? cale miasto było zablokowane i nikt nie miał prawa powiedzieć słowa i nawet sie domyślać czy było na to zezwolenie czy nie ,ładunek musiał przejechać i tyle .Wiele razy również woziło sie z Alstomu, Maag. Kromet czy chociażby Odlewni jakieś gabaryty i fakt brały to firmy z Elblaga jednak nie z takim ciężarem 100 ton jest to grubo przesadzona.

Co do tego aby im zwrócić uwagę i napisać ze zezwolenie było...Nie będę tego robił ,jest jucz nie jeden komentarz napisany ze ZEZWOLENIE KIEROWCA MIAŁ wiec po co ja mam sie powtarzać ? Nigdy nie będę działa w spółce z takimi ludźmi i tyle...

Pozdrawiam,
Kameras,Elbląg.


Tytuł: Re: KRAN
Post Wysłano: 25 sty 2008, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lip 2007, 19:24
Posty: 40
Lokalizacja: Szczecin

Jeśli wierzycie temu co piszą tzw "dziennikarze" w gazetach, portalach i innych środkach masowego przekazu to powodzenia! To prawdziwe hieny które za marny artykół potrafią wyssać z palca każdą bzdurę, a potem to odkręcić? a po co, przecież i tak nikt im nic nie zrobi... Żerowanie na ludzkiej tragedii - standard, jechał gabaryt, miał problem, zablokował drogę, a co tam dorzucimy mu że nie miał zezwolenia... Mało komu się chce, ale takimu za przeproszeniem śmierdzącemu dziennikarzowi powinno się wytoczyć proces za fałszowanie informacji, wprowadzanie opinii publicznej w bład, a dodatkowo psucie dobrego imienia firmy co odbija się echem niesłuszną złą sławą a także utratą klientów.
Informacje powinny być dobrze sprawdzane, inaczej przykład brany jest z prasy BRUKOWEJ.

_________________
http://www.kran.com.pl


Post Wysłano: 20 lis 2008, 18:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Nowy nabytek, sprzęt do niego jest zwożony już drugi tydzień
ObrazekObrazek
Takie jedno zdjęcie póki co ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 20 lis 2008, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

To jest nówka? jaki ma udzwig?


Post Wysłano: 20 lis 2008, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Nowy odebrany w tym tygodniu dzisiaj chyba dopiero zjechał na bazę bo dziś tata robił to zdjęcie.
Udźwig 750ton
na stronie firmy znajdziesz więcej wiadomości na jego temat a także specyfikacje.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 20 lis 2008, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

Właśnie poczytałem trochę o tym nowym sprzęcie i jest na prawdę imponujący.

Dla ciekawych filmik o nim z serwisu gp24.pl

http://www.youtube.com/watch?v=2k1eEK3oFDQ&e

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Post Wysłano: 20 lis 2008, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2008, 23:13
Posty: 5
GG: 0
Samochód: VOLVO 6x6 480

Witam ... Mam pytanko?
Czy aby ciągać gabaryty oprócz dokumentów i badań które posiada każdy kierowca C+E trzeba
posiadać coś jeszcze np.jakieś kursy czy zezwolenia?


Post Wysłano: 20 lis 2008, 21:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Nie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 14 sty 2009, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sty 2009, 22:08
Posty: 2
GG: 670826
Samochód: Mercrdes Actros 1844 LS/VW T4 2.5i
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Witam ... Mam pytanko?
Czy aby ciągać gabaryty oprócz dokumentów i badań które posiada każdy kierowca C+E trzeba
posiadać coś jeszcze np.jakieś kursy czy zezwolenia?
Nie. Trzeba mieć tylko wyobraźnię, że jedzie się większym lub cięższym składem.

_________________
Krzysiek KRAN/EUROKRAN


Post Wysłano: 23 mar 2010, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2010, 15:08
Posty: 18
GG: 0
Lokalizacja: !!!PROSZĘ O USUNIECIE MOJEGO KONTA!!!

Witam serdecznie!

Liebherr LTM 1500
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Liebherr LTM 1140.1
Obrazek

Kamaz DST 185 i Liebherr LTM 1400 Szczecin - rozbiórka wiaduktu 2001 rok.
Obrazek

Liebherr LTM 1400 - budowa Centrum Handlowego Galaxy w Szczecinie
Obrazek

Przejazd przez rondo Liebherr LTM 1400 z pilotażem
Obrazek

Liebherr LTM 1120
Obrazek

Bumar Łabędy DST 0505
Obrazek

Ostatnie ujęcia Liebherr-a LTM 1180, póżniej jak wiadomo było małe buummm...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 23 mar 2010, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

To może tu.

Ostatnio w niedzielę w Piszu widziałem coś podobnego do tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82d ... d8b91.html ilość osi mniej więcej przybliżona co najwyżej mogło mieć mniej i pisało Kran Waryło Dźwig, mógł ktoś by podrzucić info co oni tutaj robili ?

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 10 cze 2010, 15:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Spektakularna "gleba" dźwigu z Kranu:

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /426523538 ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 10 cze 2010, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2010, 15:08
Posty: 18
GG: 0
Lokalizacja: !!!PROSZĘ O USUNIECIE MOJEGO KONTA!!!

Cytuj:
Spektakularna "gleba" dźwigu z Kranu:

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /426523538 ;)
Wiem wiem... i się zastanawiam w jaką kadrę lub sprzęt inwestuje Kran...

Kilka lat temu zaliczyli inną wpadkę w szczecińskim porcie, gdzie LTM 11160 wpadł do Odry, zahaczając o burtę statku ''Alete''. Operator wyszedł bez większego uszczerbku na zdrowi poza szokiem, a przyczyna to najprawdopodobniej złe rozstawienie podpór hydraulicznych. Żuraw do kasacji - osie pourywane, mam kilka zdjęć jak to wyglądało, a właściwie nie wyglądało. Pokażę jak zeskanuje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: