Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2005, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2005, 20:04
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź

Firma Transportowo-Spedycyjna "Kaszyński" działa na rynku transportowym od 15 lat. Została założona we wrześniu 1990 roku przez Krzysztofa Kaszyńskiego, który do dnia dzisiejszego jest jej jedynym właścicielem. Na krajowym rynku funkcjonuje na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej (61/2/90) pod określeniem przedmiotu działalności gospodarczej jako "Import-Export. Międzynarodowy i krajowy transport drogowy" oraz na rynku zagranicznym na podstawie LICENCJI Nr.000222 wydanej przez Ministra Infrastruktury.

Na początku działalności firma zajmowała się tylko transportem, natomiast od 1993 roku zaczęła działalność również w zakresie spedycji. Pozwoliło to przedsiębiorstwu nawiązać nowe kontakty, rozszerzyć zakres przewozów i kanały dystrybucji a także powiększyć ofertę poprzez zakup nowych samochodów i świadczenie usługi w postaci magazynowania i dystrybucji towarów.

Od 2000 roku firma "Kaszyński" wznowiła działalność związaną z przewozami międzynarodowymi zawieszoną w 1993 roku w związku z zawarciem dużego kontraktu na transport krajowy gdzie skierowano wszystkie pojazdy w celu jego obsługi.

Usytuowanie firmy jest niezwykle korzystne dla naszych klientów jak również dla nas. Siedziba firmy i bazy transportowej jest zlokalizowana przy ważnych szlakach komunikacyjnych. Dodatkowym atutem jest również bliska odległość do miasta Warszawy, Płońska, Legionowa, miejscowości Łomianki jak i centralne położenie firmy w skali kraju. Położenie firmy jest mocną stroną i nieodzownie łączy się z równomiernym rozłożeniem odległości a co za tym idzie niższymi kosztami transportu w stosunku do konkurencji.

http://www.kaszynski.pl


Post Wysłano: 24 mar 2008, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Ładny tabor ma ta firma w/g mnie,często widzę ich w porcie w Dublinie i chyba mają sporo kontraktów w Irlandii bo nawet kiedyś widziałem auto z irlandzkiej firmy WALTON ciągnące plandeke od KASZYŃSKIego 8)

P.S. Pozdro dla chłopaków z tej firmy przypływających do Dublina,jakby co to wołać na radiu Andrzeja z firmy E.MORRISSEY (pod naczepami NORFOLK LINE) 8)

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 12 sty 2010, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2009, 0:41
Posty: 2
GG: 0

Witam, jeździłem tam od 2005 do 2007 tylko po kraju. Byłem zadowolony nie miałem żadnych problemów, nawet po scięgnięciu kilku słupów telefonicznych w P....u :) szef nawet nic nie powiedział na ten temat. Z pieniędzmi nie miałem problemów początek miesiąca i kasa na kącie była. Myśle o powrocie do tej Firmy.


Post Wysłano: 25 mar 2011, 7:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Post Wysłano: 24 mar 2012, 23:25
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Widział ktoś z was Mp4 bo ponoć Kaszyński posiada już takiego.
Mój kolega widział pod puszką.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: