Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sie 2013, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lip 2008, 12:50
Posty: 437
GG: 0
Lokalizacja: Szzzztolyca

Szperałem, szperałem i wyszperałem :mrgreen:
Sam PeKaeSik nie będzie się chwalił swoimi zasługami, ale lokalna prasa :?:
A co im szkodzi :mrgreen:
Nie wiem czy publikują wszystkie wpisy, ale 16 które widnieją chiiiiba z grupsza wystarczą....

>>> http://naszamlawa.pl/pks-mlawa-poszukuj ... ci.html#c1

Oto text tych wpisów:
Komentarze
Wydawca portalu NaszaMława.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

dodał: ~fixon • data dodania: 2013-06-24
Witam wszystkich byłych pracowników PKS Mława.Pracowalem w pks działdowo 13 lat i wydaje mi sie ze to był stracony czas i stracone pieniądze,raczej nigdy ich nie było.Prezes twierdził ze przekroczone wskazniki płacowe.PKS istnieje tylko dla pracowników umysłowych reszta się nie liczy.Zarobki żenada.Obecnie pracuje w SINDBAD opole,gdyby chciał ktos dokładniejsze namiary na sindbada pytajcie o nr tel kierowców z dzialdowa znają moje namiary.POZDRAWIAM

dodał: ~anonimowy anonim • data dodania: 2013-03-12
Jeżeli się nic nie zmieni to od czerwca będą musieli zawiesić połowę tras,ponieważ odejdzie około 12 kierowców linii dalekobieżnych.Panowie Prezesi i Dyrektorzy dalej motywujcie obciążeniami za przepał swoich kierowców to na wiosnę będzie was miło zobaczyć za kierownicą autobusu a nie sorki Szrotu Mławskiego PKS-u.Powodzenia w dalszym rozwalaniu firmy.

dodał: ~koko • data dodania: 2013-02-24
odradzam tego pracodawce, to jeden z wielu który zmusza do kradzieży a potem zdziwiony ze pracownik kradnie, biznesmenie zapłać normalne pieniądze aby starczyło na normalne życie to nie będziesz miał problemów z pracownikiem.

dodał: ~Ja 1985 • data dodania: 2013-02-24
Niech napiszą ile wynoszą te \\\\\\\"dobre zarobki\\\\\\\"

Myślą że ktoś pójdzie wozić ludzi za najniższą krajową :/
Autobusy to wraki gdzie komfort pracy przypomina czasy PRL-u

PKS powinien się rozwijać a nie upadać :/

Ale to Polska najlepiej wszystko sprzedać za marne pieniądze :/

dodał: ~kierowca PKS • data dodania: 2013-02-23
Kierowca zarabia 1500zl - przepal 200 -300 zl
Zostaje wiadomo ile i wez tu wyżyj cały miesiąc. Więcej szacunku dla kierowcow my nie mamy tak słodko Trzeba złomami śmigać, które ledwo wyjadą z zajezdni i zaraz je ściągają do naprawy.


dodał: ~---- EMERYTKA • data dodania: 2013-02-23
a co z naszymi akcjami ,nic nikt nie wie ?

dodał: ~Tomek • data dodania: 2013-02-23
kiedys to było super .działały zwiazki tak wiec człowiek czuł sie bezpieczniej a teraz państwo w pańtwie ,dobrze ze z tamtad odeszlem wcale a wcale nie zaluje

dodał: ~Maxim W. • data dodania: 2013-02-23
Moze nowe autobusy są dla nowej zalogy .Bedzie to mobilizacja to lepszej i wedajnej pracy

dodał: ~kama • data dodania: 2013-02-23
autobusy to istna ruina ,konfort jazdy zaden .kierowcy maja czesto nos na kwinte ,łaskę robi ze otworzy bagaznik .Raz jak jechałam na uczeinie pas to biedna staruszka musiała sama szarpac sie z drzwiami bagażnika. kierowcy z Bartoszyc czy z Płocka zawsze czyści pachnący .a nie to ze w autobusie nie przyjemny zapach to i od od kierowcy pachniałó potem .az cieżko było kupować bilet.

dodał: ~aggaaa • data dodania: 2013-02-23
Młaskie PKS zdane jest chyba na porażkę,czy nie mozna trochę zainwestowac w przytanki chociażby uprzątnąc kosze a nie latem w koszach brud i muchy latają. Autobusy tez ruina az strach wsiadać.Panowie kieroWcy uczcie sie od konkurencji kultury i ogłady ..Ostatnio kierowca nie to nie pomaga wyjąć i wsadzic bagazu to jechał z otwartym bagażnikiem . kochana Dyrekcjo pks nie spij .

dodał: ~zdzisio • data dodania: 2013-02-23
Ciekawe po co umieścili zdjęcie Scanii Touring, której wcale w pks mława nie ma. Co z obiecanym nowym taborem? Kilka kapen oraz 2 crossway\'e to bardzo mało.

dodał: ~boleslaw • data dodania: 2013-02-23
fajnie by bylo jak by sie wypowiedzial jakis kierowca pks ile zarabiaja naprawde .z tego co wiem to 1800-500 przepal =1300na reke to troche malo za taka odpowiedzialnosc

dodał: ~JA • data dodania: 2013-02-22
Też jeżdże często PKS ale takiego na takie chamstwa nie spotkałem żadnym jak w Mławskim - kierowca nie miał wydać więc wziął 100 zł w Mławie miał wydać. W Mławie podszedłem po resztę, wydał nie spojrzałem i wyszedłem - wydał za mało nawet nie wspomniał nic że nie ma wydać. W zeszłą zimę na zewnątrz było około - 10 stopni, w autobusie nie działało ogrzewanie (tem. około 0 stopni) przez szyberdach wpadał śnieg wszyscy siedzieli w kurtkach i się trzęśli z zimna i tak ponad 200 km.

dodał: ~anonimowy anonim • data dodania: 2013-02-22
kierowca w mławskim pks-ie zarabia 1800 zł i niedługo nie będzie komu jeździć

dodał: ~IGA • data dodania: 2013-02-21
Mławski .pks jest drogi ! Jezdze często , innymi autobusami tak wiec wiem !Kierowcy sa w miare ale ........

dodał: ~Felk • data dodania: 2013-02-21
To dziwne. Niedawno kierowcy żalili się, że są zatrudnieni na śmieciówki.

wszystkich komentarzy: 16


ps
Jakosik NIKT nie pisze o wspaniałych warunkach pracy i płacy :mrgreen:

_________________
B - B+E - C - C+E - D - D+E - CDL i kilka innych ..... :-)
Wg. Nikodema Dyzmy § 13 ¼
NIKT Ci tyle nie da, co Kierownik Ci OBIECA !
oraz --> S T O P parówkowym skrytożercom !!!


Post Wysłano: 23 sie 2013, 15:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lip 2008, 12:50
Posty: 437
GG: 0
Lokalizacja: Szzzztolyca

Cytuj:
caly pks powinni prywatyzowac ;)
PKS już dość dawno przestał być firmą Państwową :!:
W zależności od regionu właścicielem jest ktoś inny.....
Większość PKS-ów w pólnocnej Polsce została wykupiona przez MOBILIS GROUP, a że używają starych znaków "PKS".....
Hmmm
Nie mają pieniędzy na przemalowanie :mrgreen:

Szczegóły :arrow: http://www.mobilis.pl
http://www.mobilis.pl/index.php/o-nas

.... a że oszukują.
No cóż takie traktowanie polskiego pracownika
na terenie Polski w XXI wieku "nadejszło" :evil:

Kto może i ma chęć, to wypie*****la , aby dalej z Polski,
a ostatni gasi światło (jeżeli rachunki za elektryczność
będą wogóle zapłacone).

Tylko czy zagramanicą będzie uczciwa zapłata za pracę :?:

To już zależy od danego kraju i tamtejszego "oszusta" :mrgreen:

_________________
B - B+E - C - C+E - D - D+E - CDL i kilka innych ..... :-)
Wg. Nikodema Dyzmy § 13 ¼
NIKT Ci tyle nie da, co Kierownik Ci OBIECA !
oraz --> S T O P parówkowym skrytożercom !!!


Post Wysłano: 09 wrz 2013, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lip 2008, 12:50
Posty: 437
GG: 0
Lokalizacja: Szzzztolyca

Rozszyfrowałem co oznacza zwrot "dobre zarobki" wg. PKS Mława :!:

Otóź jak wydać na załączonym obrazku,
to stawka zasadnicza dla kierowcy wynosi
7,28 zł./h :!: :!: :!:
Jako ATRAKCYJNY dodatek do tej stawki miał być dodatek/premia za przejechane kilometry
w wysokości 40 % stawki zasadniczej .
(jak zapewniał kierownik.
który zapewne trenował negocjacje w "Amber Gold").



http://imageshack.us/photo/my-images/593/22tl.jpg/
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Niestety , ale jak widać na "pasku", to dodatek ten wynosi niespełna 10 groszy/km ,
co stanowi jedynie 1,35 % stawki zasadniczej , a nie 40 % :!:

Z uwagi na to , że mają sporo wolnych etatów,
to chętnych do pracy nie zapraszam.

STOP parówkowym skrytożercom !!!

_________________
B - B+E - C - C+E - D - D+E - CDL i kilka innych ..... :-)
Wg. Nikodema Dyzmy § 13 ¼
NIKT Ci tyle nie da, co Kierownik Ci OBIECA !
oraz --> S T O P parówkowym skrytożercom !!!


Post Wysłano: 22 maja 2014, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2014, 10:24
Posty: 1

Witam.
Ja zwolniłem się z pks mława na początku roku,pracowałem tam kilka lat.

Omijajcie ta firmę szerokim krokiem.
Wynagrodzenie(które raczej można nazwać karą) jest poniżej czegokolwiek,płacą
tylko za jazdę (czyli jak jesteś w pracy 12 godzin jeżdziłeś 5 godz to tylko za te 5 godz masz płacone)
a i tak płaca jak chcą ,rżną na wypłatach jak się tylko da.

Żadnego poszanowania dla kierowcy,autobusy stare złomy,śmieszne normy paliwa -obciążają za przepały jak leci,
ale jak będziesz miał oszczędność to złotówki nie zobaczysz.

W zimę z marzniesz jak pies,jeśli chcesz mieć ciepło w autobusie to musiałbyś zalać paliwa do ogrzewania na własny koszt

Oczywiście za tam tacy co dobrze zarabiają, ale to czopki,co sprzedali by własną matkę żeby dostać
dobra trasę.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: