Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 19 paź 2006, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
. A co chcesz dokladnie wiedziec kolego? To może jestem w stanie odpowiedziec Ci na to pytanie.
Chodziło mi właśnie ile takich autek mają.Jak się sprawują bo to chyba z mała kabinką bez łużeczka było.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2006, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Jeżeli chodzi o ilość to wydaje mi sie że tylko jedno, bo potem znowu zaczeli brać Scanie, tylko ze już R-ki Ale oczywiście moge sie mylić, choć wątpie w to że jest ich więcej. Jak sie sprawuję tego do końca nie wiem, ale napewno nie lepiej od Scanii, bo jeśli byłoby inaczej, to brali by Actrosy a nie R-ki. Napisałeś że widzialeś Actrosa 2544, tak? O ile się nie mylę w symbolach to napewno nie była sama solówka, tylko miała również 'teściowa', prawda? Jeżeli tak było to ta kabina mogła być niska, ale napewno nie krótka i miała napewno conajmniej jedno spanie...

Heh.... Dzisiaj dowiedzialem sie że Mercedes o którym pisaliśmy kilka postów wyżej jest skasowany... :twisted: Mialeś szczęście że udało Ci sie go zobaczyć całego... :? Nie wiem jak bardzo i nie wiem kiedy wróci na szlak. Ale wiem jedno... kierowca busa który wpakował się na czołówkę z tym Actrosem nie przeżył.... :( [*][*][*][*][*]

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2006, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Heh.... Dzisiaj dowiedzialem sie że Mercedes o którym pisaliśmy kilka postów wyżej jest skasowany... Mialeś szczęście że udało Ci sie go zobaczyć całego... Nie wiem jak bardzo i nie wiem kiedy wróci na szlak. Ale wiem jedno... kierowca busa który wpakował się na czołówkę z tym Actrosem nie przeżył.... [*][*][*][*][*]
To muszę ci powiedzieć , że jednak mają więcej meśków.Wczoraj wracając z Suwałk do Augustowa mijałem się na obwodnicy z Mercedesem z "Logpolu".

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2006, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Bardzo możliwe, odkad mój starszy nie pracuje w tej firmie wiem praktycznie tylko tyle co usłysze i zobacze na własne oczy :? A tak nie interesuje juz sie tą firmą, bo poprostu już nie warto. Wsumie to sie ciesze że sie stało jak sie stało i mój starszy juz tam nie robi... Może mają więcej tych Meśków bo są poprostu tańsze, naprawde juz sie pogubiłem. Pozdro

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2006, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Dorzucam kilka fotek zestawu Logpolu. Zdjecie z mojego balkonu :]

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2006, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Dzieki za fotki TSR. Bywa tam u Ciebie może Mercedes Actros z Logpolu? Jeśli tak to jak możesz to sfoć go i wstaw fotki. Bo chyba go nawet nie widziałem... :wink: Pozdro

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2006, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Jezdzi jak najabrdziej tylko ja nie siedze caly czas w oknie, akorat tak trafilem z zrobilem fote. Teraz dostawa do MC przyjezdza tak rano w sobote ze ja jeszcze spie :mrgreen: a w tyg jestem w job. Ale zie posaram zią 8)


pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2006, 23:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Dzieki za fotki TSR. Bywa tam u Ciebie może Mercedes Actros z Logpolu? Jeśli tak to jak możesz to sfoć go i wstaw fotki. Bo chyba go nawet nie widziałem... Pozdro
Ja postaram sie u siebie sfocić bo kiedys pisałeś , że go skasowali ale on jeżdzi i raz w tygodniu go widuję.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2006, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

A dzisja w mojim MC taki zestawik byl :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Troche szybko jechala i zdjecia mi nie wyszly i na dodatek rano a ja bylem zaspany :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2006, 16:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

Ostatnio byłem w Gdańsku i przy MC stała scania z przyczepą i auto z serwisu scani :lol: Kabina była podniesiona do góry więc chyba coś się zepsuło !!:lol: :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2006, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Dzięki za fotki Scanii o nr. 5A :wink: Ale nadal czekam na Mercedesa 8) Bo Scaniami już sie wyjeździlem w tej firmie. heh.. Ale i tak dzięki. Pozdro

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sty 2007, 11:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2007, 21:03
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
To muszę ci powiedzieć , że jednak mają więcej meśków.Wczoraj wracając z Suwałk do Augustowa mijałem się na obwodnicy z Mercedesem z "Logpolu".

Nie ma więcej Mercedesów w Logpol-u jest tylko ten jeden po dzwonie...ale został zreperowany ! I już jeździ.. :P


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lut 2007, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:18
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania P 380
Lokalizacja: TYCHY

Witam!
Logpol posiada tylko jednego Mercedesa. Jezdzi on w Warszawie. Logpol w Tychach posiada 6 zestawow Scanii i 2 mniejsze MANy. Co do samochodow w Warszawie to dokladnie nie wiem.

Co do pracy w tej firmie jest to praca nie tylko jako kierowca w glownej mierze jako osoba ktora towar rozladowuje na restaracjach i laduje puste opakowania.
Przewaznie wozi sie 4 restaracje na zestawie i jezeli jest to odleglosc maksymalnie 400 km( praca na 15 godzin wedlug ustawy) to jedzie jeden kierowca i wszystko jest na jego plecach. Po powrocie i rozladowaniu pustych opakowan czuje sie wszystkie kregi w kregoslupie!!!
Praca 4 dni w tygodniu okolo 300 godzin miesiecznie!


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:

Co do pracy w tej firmie jest to praca nie tylko jako kierowca w glownej mierze jako osoba ktora towar rozladowuje na restaracjach i laduje puste opakowania.
Przewaznie wozi sie 4 restaracje na zestawie i jezeli jest to odleglosc maksymalnie 400 km( praca na 15 godzin wedlug ustawy) to jedzie jeden kierowca i wszystko jest na jego plecach. Po powrocie i rozladowaniu pustych opakowan czuje sie wszystkie kregi w kregoslupie!!!
Praca 4 dni w tygodniu okolo 300 godzin miesiecznie!
Witam nowego usera adas1704, Ty może pracujesz w tej firmie :?: :?: :?:
Faktycznie, nie jest to praca tylko jako kierowca, bo samemu trzeba rozładowywać zestaw i to jeszcze zeby to zdejmowac po kolei to pół biedy. Ale często jest tak że trzeba wystawić "pół samochodu" żeby dostac sie do tzw."suchego" czylki bułek itd. bo to jedzie w innej temperaturze niż mrożonki itp. trzeba sie przy tym naprawde naszarpac widlakiem. a potem jeszcze załadować "zwroty" czyli tak jak kolega napisał puste opakowania,skrzynki itd. Co do tych 4 restauracji to jest to tak mniej wiecej. To zależy gdzie sie jedzie. Jak jeździłem z moim Ojcem jak jeszcze tam pracował np. do Szczecina i Lubieszyna to wieźliśmy czasem nawet 6 czy 7 restauracji. Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 07 lut 2007, 17:21 przez P3nCkI, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 17:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:18
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania P 380
Lokalizacja: TYCHY

Cytuj:
Cytuj:

Co do pracy w tej firmie jest to praca nie tylko jako kierowca w glownej mierze jako osoba ktora towar rozladowuje na restaracjach i laduje puste opakowania.
Przewaznie wozi sie 4 restaracje na zestawie i jezeli jest to odleglosc maksymalnie 400 km( praca na 15 godzin wedlug ustawy) to jedzie jeden kierowca i wszystko jest na jego plecach. Po powrocie i rozladowaniu pustych opakowan czuje sie wszystkie kregi w kregoslupie!!!
Praca 4 dni w tygodniu okolo 300 godzin miesiecznie!
Witam nowego usera adas1704, Ty może pracujesz w tej firmie :?: :?: :?:
Faktycznie, nie jest to praca tylko jako kierowca, bo samemu trzeba rozładowywać zestaw i to jeszcze zeby to zdejmowac po kolei to pół biedy. Ale często jest tak że trzeba wystawić "pół samochodu" żeby dostac sie do tzw."suchego" czylki bułek itd. bo to jedzie w innej temperaturze niż mrożonki itp. trzeba sie przy tym naprawde naszarpac widlakiem. a potem jeszcze załadować "zwroty" czyli tak jak kolega napisał puste opakowania,skrzynki itd. [/b] Co do tych 4 restauracji to jest to tak mniej wiecej. To zależy gdzie sie jedzie. Jak jeździłem z moim Ojcem jak jeszcze tam pracował np. do Szczecina i Lubieszyna to wieźliśmy czasem nawet 6 czy 7 restauracji. Pozdrawiam
Pracuje w tej firmie w Tychach.
Co do ilosci restaracji na zestawie to faktycznie kiedys tak bylo ale ostaniego roku tak wzrosla sprzedaz ze czasem zestawem jada tylko 2 restaracje( dzisiejsza trasa Zakopane) i jest pelno.

Najlepszy ubaw jest gdy spadnie snieg a palety waza po 600 kg i wiecej i trzeba 2 postawic na sniegu zeby inne wyciagnac i na koniec te ze sniegu wciagnac z powrotem na winde zaladunkowa!
Ale to juz inna historia!

Pozdrawiam!


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Witam nowego usera.
Koledzy a jaka jest ładownosc takiego zestawu w Logpolu? Interesuje mnie to ponieważ jest to dobra robota na początek.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
Witam nowego usera.
Koledzy a jaka jest ładownosc takiego zestawu w Logpolu? Interesuje mnie to ponieważ jest to dobra robota na początek.
Ładownośc jest taka jak każdego normalnego zestawu z naczepa czy też przyczepą, nie wiem ile w kg jest dokładnie. Ale jak wieźliśmy z ojcem nie raz po 6, 7 restauracji to nie wiem czy nie przekraczaliśmy przypadkiem max. DMC, raz jak ojcu dokładli mięsa w Ostródzie to ważył coś ponad 42t... 8) oczywsiście musieli go zaraz posprawdzać czy nic nie ukradł itd...bo waga była wyliczona :twisted: a jednak sie nie zgadzała. Nie pamietam czy ściagali to mięso po zważeniu zeby nie przekraczać tonażu. Ale raczej nie :wink: Czy taka dobra na początek to nie wiem ale być może. Zależy co kto lubi. Trzeba umieć jeździć w tej firmie zestawami z przyczepami z osią skrętną... Bo już nie raz były przykłady pogiętych dyszli i cieknących siłowników od windy, oczywiście przez "świerzaków" 8) pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:18
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania P 380
Lokalizacja: TYCHY

Moge Wam powiedziec ze w tej firmie wozi sie duze objetosci a stosunkowo nie duzej wagi w sumie!

Przy odbiorze miesa sera itp. jest mozliwosc przeladowania osi i DMC ale zdarza sie to sporadycznie.

A co do umiejetnosci to chyba kazdy z Was widzial jak sa zbudowane Mc Donald'sy i ile jest tam miejsca a trening czyni mistrza i wszystkiego sie mozna nauczyc.

W tej firmie sam bedziesz jezdzil moze po 2 miesiacach jak jestes kumaty bo jak P3nCkI stwierdzil Trzeba umieć jeździć w tej firmie zestawami z przyczepami już nie raz były przykłady pogiętych dyszli i cieknących siłowników od windy.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 16:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2006, 11:54
Posty: 7
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

adas1704 a może potrzebują u Was kierowców? Czy z samym C, świadectwem kwalifikacji z kursem przewozu rzeczy i `średnim` doświadczeniem jest tam czego szukać? Pisałeś, że macie mniejsze MANy, więc może akurat? :roll:
Pozdrawiam!

_________________
DUŻE jest piękne!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 20:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:18
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania P 380
Lokalizacja: TYCHY

Raczej potrzebuja kierowcow z E do C bo jestes uniwersalny wiec mozesz w razie potrzeby pojechac mniejszym autem ale jezeli chcesz na stronie jest adres do rekrutacji pewnie tam Ci wszystko powiedza

Pozdrawiam!

_________________
Tychy! Dobre Miejsce!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: