Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lip 2006, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

LOGPOL (obecnie Havi Logistics) założony w 1992 roku należy do holdingu Alpha Group, który jest wyłącznym dystrybutorem McDonald’s
w większości krajów europejskich.

W Polsce łącznie 133. pracowników jest odpowiedzialnych za prawidłową dystrybucję produktów żywnościowych (mrożone, chłodzone, suche)
i nieżywnościowych do 208 restauracji McDonald’s.

Nasz tabor to obecnie 18 izoterm dwuparownikowych wyposażonych
w rejestratory temperatur oraz ściany działowe do przewozu towarów
w różnych strefach. Pojazdy wymieniane są regularnie na nowe
i spełniają wszystkie standardy ekologiczne. W sposób optymalny zapewniają zaopatrzenie 206 restauracji w Polsce.

Obrazek


http://www.logpol.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2006, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2006, 14:15
Posty: 98
Lokalizacja: LUBLIN

O taborze za wiele nie można powiedzieć, a firma jak firma. Obrotna to napewno :wink:

_________________
....:::::ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR LUBLIN::::...Na zawsze razem....Motor&Chełmianka


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2006, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Jesli chodzi o tabor to:


Scania P 124 L 6x2

Scania R 420 6x2

Mercedes Actros 6x2 - nie wiem jaki silnik

Scania 94 D 310 4x2

Scania P 310 4x2

Man L 200 - tez nie nznam szczególów

Do tego dochodza przyczepy. Zestawow maja wiecej nic jest to napisane ale dokladniej ilosci nie jestem w stanie okreslic.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2006, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Dość sporo wiem o tej firmie, bo mój starszy pracował tam 8 lat... Scania na zdjęciu wyżej to właśnie Scania którą jeździł mój starszy noi oczywiscie ja jak był czas...a żeby było śmieszniej to nie widac tam kierowcy, ale to właśnie mój Vater podjeżdżał do zdjęcia... :lol: mam nawet kalendarz z tym zdjeciem. Ogólnie firma była spoko, choć jakies 2 lata temu była dość duża rotacja kierowców noi troche się tam 'popsuło'. A poza tym "ci wyżej" w tej firmie zaczeli wszysko 'ukrucać' noi zaczeło sie robic mało ciekawie...Robota spoko wyjazd 2-3 razy w tygodniu i reszta w domku. A ich tabor to 18 aut 6 lub 7 mniejszych bez przyczep,a reszta to 'pełne składy'. Mają główny oddział w W-wie i pare lat temu otworzyli jeszcze oddział w Leszczynach. Samochody tam robią naprawde spore kilometry jak na jazde po Polsce. Jak nie było oddziału w Leszczynach to Skakanki juz po 5 latach eksploatowania miały po milionie km i szły na handel.teraz jest zreszta podobnie. dobra koncze bo sie rozpisałem troche. Jak bedziecie chcieli cos wiedziec to piszcie.. 8) bajoo

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2006, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Teraz obecnie firma poszukuje kierowcow do job

http://www.logpol.pl/page.php?id=15&PHP ... 84e0ef73c5


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2006, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Jak checie to moge zeskanowac zdjęcja ze Skakankami tej firmy jak jeszcze mój Starszy pracował tam... A co do poszukiwania kierowców do tej firmy...to kiedyś kierowcy sami chcieli tam pracowac i firma nie musiała nikogo szukać, no ale kiedys w wiekszosci dobrych firm tak było a teraz jest już cięzko o takie firmy.... :? pozdro

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lip 2006, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2006, 15:31
Posty: 38
Lokalizacja: Opolszczyzna

P3nCkI Jak masz jakies dzjęcia tej firmy to nie pytaj czy chcemy tylko wrzucj.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lip 2006, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Obrazek


(c) Logpol.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lip 2006, 1:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Swego czasu często widziałem zestawy z mcdonalda takie jak na zdjęciu w poście powyżej gdy jeździły autostradą A4, ale te auta to mało ciekawe są nic specjalnego. A Actrosów i Scanii R nie miałem okazji widzieć.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lip 2006, 9:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

A ja widuje zestawy logpolu srednio 2 razy w tygodniu - mam MC pod blokiem 8)


A dzis przed 30 min przyjechaly 2 zestawy i wymienialy towar miedzy soba.

Scania R + przyczepa i Man 8)


Szkoda ze nie ma cyfry :(

[ Dodano: Czw, 20.07.2006, 12:54 ]
P3nCkI jak wiesz duzo o Logpolu to pisz wszystko co to wiesz!!! Jaka masz fotki to zapodawaj na forum.

Wiesci jesli chodzi o place i warunki pracy w firmie tez mozesz na przyblizyc :D


Tytuł:
Post Wysłano: 13 sie 2006, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Jak pisałem wcześniej że jak zeskanuje zdjęcia to je zapodam na forum, tak to właśnie czynie... :D
Obrazek
To fota jak mój starszy jechal do Wroclawia jak była ta powódź w 97 roku...Widac na Skakance napis "dla powodzian" oczywiście kurs był za friko...wkońcu trzeba było pomóc ludziom :?

Pierwsza '4' w szeregach firmy Logpol... 8)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pamietam jak pojechalem nia pierwszy raz do Szczecina, jak wszyscy sie podniecali na jej widok...hehe :D ale wtedy to była bajera, nie to co teraz... Nawet jak sie widzi nowy wóz to nie wywiera on takiego wrażenia jak to było kiedyś... :evil:

A to taka stara fotka ze stara Scania... 8)
Obrazek

To fotki Scanii 3A którą mój Vater jeździł na stałe w Logpolu... 8) jeszcze wtedy nówka sztuka..hehe
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

P.S Sorki za jakość zdjęć, no ale są skanowane...i tak myslałem że będzie gorzej, ale jak na skan to nie jest źle

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 3:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Ha,ja też kilkoma pojeździłem,tylko w Merctransie,odkupowali je z Logpolu.Dostawały nowe życie.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Szperałem po necie i znalazłem takie foto:

Obrazek

http://www.lkw-infos.net

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 20 wrz 2006, 12:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Ja widziałem te autka w Holandii i Francji ale były nie na Polskich tablicach... :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 20 wrz 2006, 18:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
Ja widziałem te autka w Holandii i Francji ale były nie na Polskich tablicach... :roll:
Nic dziwnego że nie były na polskich blachach, bo w kazdym kraju ta firma obsługująca restauracje Mc'Donalds'a inaczej sie nazywa (tylko samochody tak samo wygladaja), a co za tym idzie...jeżdża oni tylko po kraju...np. w Niemczech nazywa się to WLS, a w Polsce Logpol. Zeby było śmieszniej w Polsce był najpierw jeden oddział w MORSPOLU w W-wie na Żeraniu wsch., teraz jest kawałek dalej na ul.Daniszewskiej i jest to juz oddzielny magazyn razem z biurami itd...ale nie o tym tu mowa. Dopóki był jeden oddział, jeździło sie po całej Polsce, ale odkad zrobili 2gi oddział w Leszczynach (teraz jest chyba jeszcze gdzie indziej) to kierowcy z Wawki jeżdża tylko po Północnej Polsce... :twisted: t.j od Łodzi w góre, a Ci ze Śląska robia tylko południe...Troche przekichane moim zdaniem, ja wolałbym jeździć po całej Polsce, nic ciągle w te same miejsca :? Nie wspomne o tym ze jeszcze sie musiales narobic przy rozładunku przy kazdej restauracji, a jak sie jechalo np. na Szczecin to było ich 6 :evil: . Pozdraiwam, bajo

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 wrz 2006, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2006, 16:07
Posty: 32

Tytuł:
Post Wysłano: 24 wrz 2006, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

dzisiaj widziałem w Suwałkach pod magazynem Mc Donalda SCANIe P , ale tylko miała na boku napisane "Logpol" , a zabudowa(chłodnia) była czysta bez oznakowania.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 24 wrz 2006, 14:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
dzisiaj widziałem w Suwałkach pod magazynem Mc Donalda SCANIe P , ale tylko miała na boku napisane "Logpol" , a zabudowa(chłodnia) była czysta bez oznakowania.
Co do zabudowy tych samochodów to wszystkie to chłodnie, takze nie musisz uszczegolniac... :wink: aczkolwiek dobrze ze to zrobiles bo moze nie wszyscy o tym wiedza :? Widziales Scanie serii 'P' tak :?: wsumie to nic w tym dziwnego, zebys widział ją niedaleko od Stolicy lub gdzies na śląsku...ale w Suwałkach :?: Rzadko wypuszczają 'małe' pojazdy tak daleko, bo nie ma spania ani nic... :twisted: ale widocznie była taka potrzeba... A co do tego ze nie miała oklejonej zabudowy to pewnie dlatego że jest to nowy nabytek i jeszcze pewnie poprostu nie zdążyli, bo tyle pracy w lato jest... :wink: albo poprostu nie będą tego robić, bo Mc'Donalds moze już im za to nie płaci...Jak sie dowiem to Wam powiem... 8) Pozdrowionka, bajo

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 19 paź 2006, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Czy coś wiecie o nowych Mercedesach Actrosach?.Widziałem jak wyjeżdzał 2544 w barwach "Logpol".

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 19 paź 2006, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Niestety ja już sie nie doczekalem kadencji Actrosa w tej firmie, bo mój Starszy od niej odszedł zanim go zakupili...Jest chyba tylko jeden Actros w Logpolu, chyba ze jeszcze coś dokupili. A co chcesz dokladnie wiedziec kolego? To może jestem w stanie odpowiedziec Ci na to pytanie.

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: