Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 6 [ Posty: 104 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lip 2006, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Firma transportowa EL-TRANS istnieje na rynku od 10 lat. Inspiracją do powstania firmy EL-TRANS stała się logistyczna obsługa najbardziej prestiżowych koncernów w Polsce.

Jej dotychczasowe doświadczenie i tradycje wiążą się z zaspakajaniem potrzeb na coraz bardziej zaawansowane pod względem wymagań jakościowych przewozy chemii płynnej w autocysternach. Stąd wynika ciągły rozwój i doskonalenie jakości sprzętu dla obsługi tych dostaw.

Firma EL-TRANS obsługuje wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz kraje byłego ZSRR. W zakresie obsługi transportu poza granicami Unii wszystkim przewożonym towarom firma gwarantuje bezpieczną dostawę towaru pod osłoną karnetu TIR.

Sprzęt:
Firma EL-TRANS dysponuje nowym wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem składającym się z :

- ciągników siodłowych marki VOLVO FH12

- naczep cystern marki MAGYAR

Firma EL-TRANS posiada 50 własnych autocystern, które wyposażone są w system lokalizacji satelitarnej (GPS). Zgodnie z programem Security nasze cysterny wyposażane są również w niezależny system GPS. Ciągniki siodłowe wyposażone są w automatyczny system poboru opłat autostradowych. Autocysterny posiadają różne pojemności od 32 000L do 51 000L. Są to cysterny 3 i 1 komorowe.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Siemka... moje kolegi father jeździ w ET i niedługo mam zrobić fotki wiec jak cos to je tu dam... :D Pozdro

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jedna z firm których tabor bardzo mi się podoba.Ładne mają te nowe FH 440 XL.Widziałem na allegro jeden z ich ciągników wystawiony do sprzedaży-FH12 Glob XL 420 z 2002r ale nie chinczyk...Zapytaj się tez kolego jak się pracuje w tej firmie-bo nic na ten temat nie wiadomo... :)

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Tyle co ja mogę pomóc to dosyć często widuję zielone FH-cze jak przemykają po moim mieście w kierunku Litwy lub spowrotem.Jak ostatnio Staliśmy w kolejecce na wiazd do kraju to lewym pasem szedł volviak z "EL-TRANSu".poniżej fotka:

Obrazek

sorki za jakość ale to odbicie z lusterka:

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Ostatnio zmieniony 22 lis 2006, 23:59 przez marcinp1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2006, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2006, 7:14
Posty: 173

Tabor firmy bardzo interesujacy, a czy firma EL-TRANS posiada tylko Volva czy moze maja tez inne wozy??

_________________
B, C, D
Instruktor kat. B - 16.10.2010 r.
Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy kat. B - 16.09.2012 r.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2006, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Są to tylko pojazdy volvo (50 sztuk) wszystkie sprzęgnięte z cysternami Magyar. Niestety nie wiem jak jest z starszymi FH-czami czy nadal je użytkują czy już wymienili na nowsze. Zamieszczam jeszcze kilka fotek ze strony firmowej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://www.el-trans.pl

Jeśli posiadacie jakieś zdjęcia przedstawiające pojazdy tej firmy to proszę o zamieszczenie w temacie.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2006, 23:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Ja dzisiaj na A4 widziałem jednego z ich nowych fhczy, bardzo ładne i zadbane auto.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lis 2006, 2:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2006, 14:43
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Wołomin-WWL

Siema.Moj tata jezdzi w EL-TRANSIE.Jak chcecie cos wiedziec to piszcie.Ja nawet niedaleko tej firmy mieszkam bo mam zaledwie 15 km.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lis 2006, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2006, 17:26
Posty: 10

Cytuj:
Niestety nie wiem jak jest z starszymi FH-czami czy nadal je użytkują czy już wymienili na nowsze.
Starsze FH-acze czyli rok produkcji 2000-2001 zostały sprzedane. Jeden jeździ pod cysterna i obsługuje stacje benzynowa obok mnie i Mariusza i w Wołominie jest firma, która kupiła od nich 10 takich FH i wszystkie jeżdza pod niebieskimi szmatami.

_________________
http://www.ziomkitrucks.fora.pl

Zrozum Sens Ich Istnienia...
Oni Mogą Żyć Ale Tylko Razem
Nie Rozdzielaj Ich Nie Odzieraj Z Marzeń
Muszą Ciagle Iśc Na Granicy Tchnienia
Cienka Linia Określa Sens Ich Istnienia


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lis 2006, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Cytuj:
Siema.Moj tata jezdzi w EL-TRANSIE.Jak chcecie cos wiedziec to piszcie.Ja nawet niedaleko tej firmy mieszkam bo mam zaledwie 15 km.

Kolego jakie są zarobki (tak określ i jak traktują kierowców)
Z góry dzięki !!!


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lis 2006, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2006, 14:43
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Wołomin-WWL

To tak powiem kolego.Każdy kierowca w tej firmie musi założyc własną dzialalność gospodarczą.Pytałem sie taty jak z zarobkami to powiedzial ze jak w kazdej innej firmie.A najważniejsze jest ze szef jest wyplacalny na czas.Kierowcy sa dobrze traktowani.To tyle powiem.Jak cos to piszcie........ :D


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Zestawy tej firmy są przepiękne,robią wrażenie i przyciągają wzrok.Ostatnio często je widuje bo jeżdzą na zakłady azotowe ANWIL S.A. a konkretnie przyjeżdzają FH z taką typową cysterną jakiej na powyższych fotkach nie ma,niestety gdy spotkałem go z aparatem kierowca nie pozwolił zrobić fotki,ale to już inna bajka.Ma może foto ktoś tej innej cysterny jeśli wie o co chodzi ?

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2006, 14:43
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Wołomin-WWL

Masz racje.Sa przesliczne.ale sa bardzo czesto myte na bazie bo szef zrobil wlasna myjnie i robi warsztat.juz chyba nawet skonczony.nie wiem dokladnie bo dawno nie bylem. :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 04 gru 2006, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2005, 22:59
Posty: 122
Lokalizacja: Brzesko

Ja znalazłem foto zestawu z tej właśnie firmy :) :
http://img159.imagevenue.com/img.php?im ... _387lo.jpg


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2006, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Tytuł:
Post Wysłano: 14 gru 2006, 16:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2006, 14:43
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Wołomin-WWL

W firmie sa już 63 zestawy i cały czas dochodzą nowe.

//Post został edytowany przez moderatora DeL

[ Dodano: Sro, 20.12.2006, 21:22 ]
A tu zestaw mojego fathera:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak wam sie podoba??

[ Dodano: Pią, 29.12.2006, 0:18 ]
A tu moje nastepne fotki z bazy:
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2007, 8:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Ja dosyć często widuje El-Transy u nas w Płocku jak lecą do rafineri, ale nie wiem czy tylko tu sie ładują chemią czy także coś tutaj przywożą...
naprawde ich sprzęt cieszy oko...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2007, 14:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Ja widuję Volvo z El-Transu na stacji paliw w Sompolnie w kierunku na Koło.W sobotę jak jechałem to stały tam dwa zestawy.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 kwie 2007, 9:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2006, 14:43
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Wołomin-WWL

No i wkoncu przyszly nowe Scanie Do El-Transu.Juz o ty wiedzialem ze przyjda jakies 2 tygodnie temu ale przyszly wczoraj.
Wczoraj pisze do mnie Sparrow(moj kumpel) ze widzial Scanie dla El-Transu w Słupnie na servisie Scani.To ja do niego pisze ze zaraz u niego bede i tam jedziemy.Dojezdzamy tam ale zostaly juz tylko dwie Scanie bo te trzy pojechaly wczesniej na baze.To fotki z Słupna ale nie wpuscili mnie wiec musialem z daleka robic ale przyblizylem.O to fotki:
Obrazek

Obrazek

I tak myslimy czy nie pojechac na baze do Radzymina bo jest blisko.No i buta na baze.Za chwile dojezdzamy i patrzymy stoja.Tu tez zrobilem fotki lecz tez nie wpuscili na plac wiec robilem przez płot.fotki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to tyle fotek.jak bede na bazie to porobie wiecej foteczek.I jak sie podobaja??pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 6 [ Posty: 104 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: