Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 kwie 2013, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Istniejemy na rynku od 1992 roku i od początku swojej działalności specjalizujemy się w świadczeniu usług transportowych. Naszą strategią jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi klientów. Cechą wyróżniającą AN-TOR spośród innych firm transportowych jest zapewnienie możliwości przewozu każdej ilości towarów na obsługiwanych przez nas relacjach dzięki użyciu różnorodnych własnych środków transportu. Staramy się ciągle podnosić standard świadczonych przez nas usług poprzez szkolenia pracowników oraz modernizację i rozbudowę floty.

W związku z nudą przeglądam znane mi firmy i lustruję w necie co tam o nich piszą itd.
An-Tor jak na polskie warunki nie jest taką małą firmą, także postanowiłem wrzucić tutaj jakąś wzmiankę.
Wszystkiego można dowiedzieć się na ich stronie, link poniżej.
Z tego co wiem i rozmawiałem z kierowcami bardzo dużo stałej roboty. Większość aut ćwiczy Chorwację, Słowenię i Włochy. Jeżdżą po Jyskiem z Radomska, mają od sobą praktycznie wszystkie sklepy Jyska poniżej Zagrzebia i wszystkie na Słowenii. Z kierowców żaden, z którymi rozmawiałem nie narzekał bardzo.

http://www.an-tor.pl


Post Wysłano: 09 kwie 2013, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Swego czasu braliśmy od nich zlecenia na dzikusy, do Madziara najwięcej szło. Nigdy nie było jakichś większych problemów.
Tak jak Kwiatula napisał - na południu są regularnie, tydzień w tydzień.

Nie wiem jak teraz, ale bywało że tempo pracy/jazdy mieli szybsze niż na busie :mrgreen:


Post Wysłano: 09 kwie 2013, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Swego czasu braliśmy od nich zlecenia na dzikusy, do Madziara najwięcej szło. Nigdy nie było jakichś większych problemów.
Tak jak Kwiatula napisał - na południu są regularnie, tydzień w tydzień.

Nie wiem jak teraz, ale bywało że tempo pracy/jazdy mieli wyższe niż na busie :mrgreen:
Dokładnie, tylko ich jest tam tyle aut, które w większości są podobne, że mi się wiecznie mylą i dają złudne wrażenie, że "dopiero jechał, a już wraca" 8)
Na Jysku w Radomsku w poniedziałek jak ładujemy to bywa ich i po 15 aut na samą Chorwację. Słowenię i Madziara ładują w inne dni. Ruch ciągle jest, ostatnio przechodziłem z nimi granicę Hr-SLO w Środę przed świętami to robiłem wszystko, żeby tylko być przed nimi, bo jechało od nich z 7 aut, a to mała graniczka więc ze 2-3 godziny byłbym w plecy.

Nie wiem jak finansowo, ale nie znalazłem w necie nic, żadnych narzekań więc możliwe, że nie ma tragedii.


Post Wysłano: 09 kwie 2013, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
Cytuj:
Swego czasu braliśmy od nich zlecenia na dzikusy, do Madziara najwięcej szło. Nigdy nie było jakichś większych problemów.
Tak jak Kwiatula napisał - na południu są regularnie, tydzień w tydzień.

Nie wiem jak teraz, ale bywało że tempo pracy/jazdy mieli wyższe niż na busie :mrgreen:
Dokładnie, tylko ich jest tam tyle aut, które w większości są podobne, że mi się wiecznie mylą i dają złudne wrażenie, że "dopiero jechał, a już wraca" 8)
No no, tyle że ja przekonałem się na własne oczy - ciężko było dojść ich zestaw na pewnym madziarskim landzie :twisted:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: