Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 kwie 2013, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:12
Posty: 196
Samochód: R410
Lokalizacja: Radom/Przysucha

Praca w piekarni kojarzy mi się jedynie z morderczym dla mnie porannym wstawaniem i nędzną kasą.Może dlatego że mój krótki epizod w Cukierni tak wyglądał.Praca w sumie ok,wystarczy być sumiennym i dokładnym w tym co się robi.Chociaż ja uderzałbym raczej do Hurtowni jakiejś niż piekarni...

_________________
Nie spać, zwiedzać zapier......


Post Wysłano: 19 kwie 2013, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Praca w piekarni kojarzy mi się jedynie z morderczym dla mnie porannym wstawaniem i nędzną kasą.Może dlatego że mój krótki epizod w Cukierni tak wyglądał.Praca w sumie ok,wystarczy być sumiennym i dokładnym w tym co się robi.Chociaż ja uderzałbym raczej do Hurtowni jakiejś niż piekarni...
Fakt, trzeba bardzo wcześnie wstać - ja np. wstaje o 3, żeby przed 4 być w robocie. Dla jednych będzie bardzo to uciążliwe, a dla drugich nie. Mi to odpowiada, bo po 12 jestem już w domu i całe popołudnie mam dla siebie, co w przypadku osoby, która studiuje, czyli dla mnie jest ważne, bo zawsze mam czas, żeby ogarnąć coś z uczelni. :wink:

Co do kasy, to nie mogę narzekać, tym bardziej, że jest to moja pierwsza praca - taka na poważnie.

Jest trochę liczenia, ale kwestia wprawy i wszystko da się ogarnąć.
Dodam, że moim głównym zadaniem, nie jest rozwóz towaru po sklepach (mam tylko 2 sklepy), lecz jazda po wioskach - indywidualnych klientach. :wink:


Post Wysłano: 20 kwie 2013, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

I ja dostałem pracę. Jutro w nocy start na zachód. Oczywiście 20 dni przerzutów. Autko to nowy Boxer blaszak

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 22 kwie 2013, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2011, 23:01
Posty: 16
GG: 2789452
Lokalizacja: Łowicz

Panowie i Panie.Poszukuję firm transportowych do 3.5t z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.Czekam na informacje i pozdrawiam :D


Post Wysłano: 25 kwie 2013, 15:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2007, 19:04
Posty: 118
GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Post Wysłano: 25 kwie 2013, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2011, 23:01
Posty: 16
GG: 2789452
Lokalizacja: Łowicz

Kolego a nie wiesz jak jest z przyjęciami? i czy biorą bez doświadczenia.

Z góry dzięki za odpowiedz :D


Post Wysłano: 25 kwie 2013, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

W takim razie jeżeli samochód ma ładowności 1,5 t to przy 8 paletach każda z nich może ważyć 180 kg.
....kto tak jeździ ?
Miałem nieszczęście jechać busem w zastępstwie wioząc 1 mauzera i palete..niestety kontrola ITD i.....stop,samochód do przeładunku.
Waga towaru na liście przewozowym okazała się fikcją.
To moja ostatnia wycieczka busem...także lepiej bardzo dokładnie przyjrzeć się firmie przed podpisaniem umowy.
Pozdrawiam i powodzenia.

P.S. Mój post nie tyczy się powyższej firmy tylko ogólnie...

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Post Wysłano: 25 kwie 2013, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2013, 18:35
Posty: 18
Lokalizacja: Mazowieckie

Ile u nich kilometrów można wykrecic ? Maja jakies stała trasy po europie i exporty z Polski ? Czy wszystko z giełd i sie czeka kilka dni na ładunek???


Post Wysłano: 25 kwie 2013, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 maja 2007, 19:04
Posty: 118
GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Czarny nie wiem , ale jakiś czas temu widziałem gdzieś ogłoszenie od nich spróbuj wyślij papiery, najlepiej zadzwoń i się spytaj :wink: .

_________________
http://fifus.picturepush.com/ --> http://remigiuszwiniewski.picturepush.com/


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 2:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

No to panowie wróciłem po 1.5tygodnia. Trasa głównie Anglia, jeździłem prawie tydzień po Anglii i Szkocji(prawie sama północ, miejscowość Inverness), potem na powrót były państwa po drodze do Polski: Belgia(1miejsce),Holandia(2miejsca),Niemcy(4 miejsca).

Anglia jak dla mnie to bardzo przyjemny kraj, dużo uśmiechniętych i pomocnych ludzi, wysoka kultura jazdy, a to przepuszczą, albo mrugną światłami. Jeździłem różnie były miasta takie jak Londyn( z 4 razy razy tam byłem) i małe miasteczka, gdzie jedzie się landami i podziwia widoki ;)

Co do samej roboty nie jest źle, zbiera się paczki i rozwozi. Terminów nie ma aż tak napiętych, można sobie spokojnie jechać. Jeżeli dogadam się z szefem, to będe chciał się tam przyjąć.

Auto:
Obrazek


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 12:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2013, 12:50
Posty: 4
GG: 6269514

Cytuj:
No to panowie wróciłem po 1.5tygodnia. Trasa głównie Anglia, jeździłem prawie tydzień po Anglii i Szkocji(prawie sama północ, miejscowość Inverness), potem na powrót były państwa po drodze do Polski: Belgia(1miejsce),Holandia(2miejsca),Niemcy(4 miejsca).

Anglia jak dla mnie to bardzo przyjemny kraj, dużo uśmiechniętych i pomocnych ludzi, wysoka kultura jazdy, a to przepuszczą, albo mrugną światłami. Jeździłem różnie były miasta takie jak Londyn( z 4 razy razy tam byłem) i małe miasteczka, gdzie jedzie się landami i podziwia widoki ;)

Co do samej roboty nie jest źle, zbiera się paczki i rozwozi. Terminów nie ma aż tak napiętych, można sobie spokojnie jechać. Jeżeli dogadam się z szefem, to będe chciał się tam przyjąć.

Auto:
Obrazek


ciebie wziął tak bez doświadczenia ? czy jak :) bo bym przedzwonił jak coś :)

dziś pisałem do gościa kiedyś dawał ogłoszenie w necie
Cytuj:
Kierowca kat. B na busa plandeka 8 lub 10ep. Mile widziane
doświadczenie na trasach krajowych i międzynarodowych UE, mile
widziana znajomość języków obcych, przepisów konwencji cmr z
umiejętnością wypisywania druków cmr. Uprawnienia adr dodatkowym
atutem. Wymagane: dyspozycyjność i sumienność, umiejętność
organizacji pracy własnej, umiejętność rozliczania powierzonej
gotówki lub karty i rozliczanie paliwa. Wyjazdy 2/1, 3/1 lub 4/1
w zależności od zapotrzebowania. Telefon do kontaktu: 660-480-
218

wygląda na letki przekręt bo napisał meila
Cytuj:
Witam

Tak przyjmuję, ludzi naprawdę chcących zarabiać pieniądze i przede wszystkim pracować...

Pozdrawiam
napisałem mu czy przyjuje bez doświadczenia i że jak by mi się nie chciało pracować to bym nie pisał ;]

a on odpisał ;]
Cytuj:
wielu już chciało i jakimś dziwnym trafem nie chciało pracować.

proszę o cv

pewnie leci w balona


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 14:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

grekuu, tak przyjął mnie bez doświadczenia. Szef wymagający,miał wcześniej 4 kierowców i żaden się nie nadał, a to jeden po wjeździe do UK nie chciał w ogóle jechać, drugi zahaczył gdzieś paką, a pozostali też coś tam. Mnie o dziwo chce przyjąć, ale musimy się jeszcze dogadać co do samej pracy, jutro będę wiedział co i jak.


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 15:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2013, 12:50
Posty: 4
GG: 6269514

czyli tylko ty jeden będziesz walczył ? :) czy jak by ktoś zadzwonił do niego np ja ;p to by też mnie wziął :)


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 16:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Firma ma 2 busy, z czego jeden tylko jeździ, bo z drugim coś nie tak. Mnie chce normalnie przyjąć, tylko nie odpowiada mi jeden warunek i dlatego pisałem, że muszę się jeszcze z nim dogadać :)


Post Wysłano: 26 kwie 2013, 16:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2013, 12:50
Posty: 4
GG: 6269514

A myślałem że więcej Busów mają :) a tobie co nie pasuje ? ;D


Post Wysłano: 29 kwie 2013, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 18:23
Posty: 16
GG: 8030321
Samochód: Mitsubishi L200
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn

Cytuj:
Tylko z doświadczeniem.


Post Wysłano: 29 kwie 2013, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Jutro wyjeżdżam PL-D-GB, myślę że będzie wszystko w porządku :)

Biorę laptopa, jak gdzieś podłapie neta to dam znać.


Post Wysłano: 12 maja 2013, 13:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2013, 12:56
Posty: 1
Samochód: SEAT

Witam wszystkich szoferów. Jestem nowy na tym forum. Panowie znacie jakieś firmy co śmigają busami do 3,5t po kraju z woj. kuj-pom, wlkp( Bydgoszcz, Gniezno, okolice.) Jestem z szubina i szukam czegoś dorywczo na okres od czerwca do września. Szukałem, ale większość jeździ na zachód. Praca w piekarni, cukierni odpada, bo nie ma wolnych miejsc. Doświadczenia nie posiadam, prawo jazdy kat. B od 2 lat. Polskę znam tyle co z Ojcem zjeździłem, tak samo Europę zach i UK, ale czy warto od razu porywać się na międzynarodówkę? Pozdrawiam.


Post Wysłano: 12 maja 2013, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Witam wszystkich szoferów. Jestem nowy na tym forum. Panowie znacie jakieś firmy co śmigają busami do 3,5t po kraju z woj. kuj-pom, wlkp( Bydgoszcz, Gniezno, okolice.) Jestem z szubina i szukam czegoś dorywczo na okres od czerwca do września. Szukałem, ale większość jeździ na zachód. Praca w piekarni, cukierni odpada, bo nie ma wolnych miejsc. Doświadczenia nie posiadam, prawo jazdy kat. B od 2 lat. Polskę znam tyle co z Ojcem zjeździłem, tak samo Europę zach i UK, ale czy warto od razu porywać się na międzynarodówkę? Pozdrawiam.
Niech zgadnę. Masz 19/20 lat, nadchodzą wakacje, chcesz znaleźć jakąś robotę na wolny czas, aby zarobić na podwyższenie uprawnień?
Praca kierowcy to raczej nienajlepszy pomysł na wakacyjne zajęcie, raczej ciężko będzie znaleźć kogoś, kto zatrudni ciebie na 3 miesiące. Wszelkiego rodzaju piekarnie, hurtownie na pewno by ciebie nie przyjęły, bo abyś mógł pracować, muszą cie przeszkolić (musisz poznać trasy, punkty do których jeżdżą). Firm, które 3,5-tonówkami jeżdżą po kraju jest jak na lekarstwo, więc tu też nie wielkie szanse.


Post Wysłano: 12 maja 2013, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Na wakacje nie widzę lepszej opcji jak wyjazd do pracy za granice. Są różne biura... Spoko zarobki, jakaś przygoda.

Tak poza tym wróciłem z pierwszej 3 tygodniowej trasy. Zrobione Niemcy, Francja, Hiszpania, Austria, Czechy i Słowacja. Najgorzej wspominam Niemcy. Mało kto zna angielski a mój niemiecki tragedia. Reszta spoko. Nauczyłem się nawet parę słów po żabojadzku. We wtorek wylatuje na 4 tygodnie.

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: