Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 kwie 2013, 15:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

To powodzenia, może Tobie się uda :D


Post Wysłano: 06 kwie 2013, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Jeżeli firma ogłasza się na stronie www, podaje email żeby wysłać CV na niego. Jeżeli wolałbym podejść do tej firmy i osobiście dać CV, w razie czegoś porozmawiać z szefem. Czy oni by patrzyli dobrze na mnie, jeżeli kazali CV przesłać na email ?


Post Wysłano: 07 kwie 2013, 1:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Jeżeli w opisie wyraźnie jest napisane, że trzeba składać CV tylko i wyłącznie na maila to tak robię. Jeżeli jest tylko "proszę wysłać CV na maila..", to wtedy można podejść do firmy.


Post Wysłano: 07 kwie 2013, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 18:23
Posty: 16
GG: 8030321
Samochód: Mitsubishi L200
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn

Cytuj:
Ja mam 12 kwietnia rozmowę w sprawie pracy umówioną. Z tego co zdążyłem się zorientować to wynagrodzenie stanowić będą diety wyjazdowe za każdy dzień przebywania w trasie + pełne oskładkowanie które będzie podstawą wynagrodzenia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Do Warszawy jedziesz?


Post Wysłano: 07 kwie 2013, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Tak. Ty również ? Jak by co żeby tu nie śmiecić zapraszam na PW

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 08 kwie 2013, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 sie 2012, 22:31
Posty: 17

A jakąś firmę z okolic Śląska ktoś poleci?


Post Wysłano: 09 kwie 2013, 13:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 kwie 2011, 15:27
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania

W malopolsce zna ktos jakas firme z dobra renomą?


Post Wysłano: 09 kwie 2013, 13:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Nie wiem czy w Polsce są w ogóle jakiekolwiek firmy z "renomą" w busiarskim półświatku.
Jak ktoś szuka dobrej firmy to na facebooku jest grupa "busiarze" i z tego co okazyjnie zerknąłem okiem to chłopaki czasem komuś podrzucą jakąś firmę godną polecenia.


Post Wysłano: 12 kwie 2013, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 sie 2011, 23:17
Posty: 48
GG: 6834701
Samochód: Scanio

Są jakieś firmy z lubelskiego co latają na busach na międzynarodówce ?


Post Wysłano: 12 kwie 2013, 17:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Tak, są :lol:


Post Wysłano: 12 kwie 2013, 18:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Są jakieś firmy z lubelskiego co latają na busach na międzynarodówce ?
Jakieś tam są, chociaż najwięcej widać nieopisanych samochodów na blachach LU, LUB itp. Z takich opisanych to PHU Szkic, Savona, Omega Trans, no i bliźniak Omegi - TM Trans Bus. Jaka sytuacja to nie wiem, choć jak raz czytałem opinie na necie to opinie podzielone. Jednym dość odpowiada, drugim niezbyt. O Trotter-Transie pisał nie będę, bo opinie o nim krążą raczej jednoznaczne.


Post Wysłano: 12 kwie 2013, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

U mnie w Lęborku potrzebują, firma nazywa się MAKO TSL, miesiąc temu też ogłaszali się, teraz drugi raz. Biorą z doświadczeniem, wysłałem CV, zero odzewu. Może ktoś zna tą firmę ?


Post Wysłano: 12 kwie 2013, 18:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 sie 2011, 23:17
Posty: 48
GG: 6834701
Samochód: Scanio

Cytuj:
Tak, są :lol:
Oj Bartek Bartek :lol:

Dzięki Mateusz za odpowiedź,jakiś punkt zaczepienia jest.Będę jeszcze szukać jakiejś firmy bardziej w moich stronach.A jak nie to może będzie bratu uderzać gdzieś tam do którejś z tych firm co ty napisałeś ;)


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

No to panowie w poniedziałek w nocy mam wyjazd na Anglię :)

Mała firma, bo ma gościu tylko dwa busy, gdzie też sam jeździ. Jadę pierwszy raz z nim, no niestety trzeba się jakoś przemęczyć, no ale dobrze, że mam kogoś kto mi powie co i jak.


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 17:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

No to Patryk powodzenia i szerokości. Dobrze że na Anglię pierwszy raz z kimś bo jeśli nigdy sam nie byłeś to przynajmniej podpowie Ci jak się przeprawiać itp. Jakie warunki u tego człowieka ?

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Podstawa 1600zł + 17gr za km.

Mówił, żebym się zorientował jak założyć własną działalność, bo chce teraz takie coś wprowadzić, ale ja się na to nie chcę godzić. Powiedziałem, że się tylko zorientuję, ale powiem mu, że działalności nie mam zamiaru zakładać, jeżeli mu nie pasuje, trudno.
Zawsze to przynajmniej będzie jakieś doświadczenie i tym bardziej Anglia, gdzie ja akurat miałem pewną obawę :) Ogólnie mówił, że prawie ciągle będzie jazda na Anglię.

Szef wydaje się być fajnym człowiekiem i myślę, że się dogadamy, ale czas pokaże :)


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 17:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Patryk w Jerzmanowej ostatnio widziałem szukał na busa. Nazwy nie pamiętam tylko wiem,że na ul poziomkowej ;)

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 13 kwie 2013, 17:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Wiem, mój kolega z gimnazjum :) Zatrudnił kogoś ze swojej rodziny, dopiero firmę rozkręca, także może być różnie.


Post Wysłano: 16 kwie 2013, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Patryk, jak trzeba uderzyć do firmy bez dużego doświadczenia, żeby przyjęli ? Próbowałem do dwóch firm to każda chce z doświadczeniem, pytanie, tylko gdzie je zdobyć. Macie namiary na firmy z woj. Pomorskiego ?


Post Wysłano: 18 kwie 2013, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
No to panowie w poniedziałek w nocy mam wyjazd na Anglię :)

Mała firma, bo ma gościu tylko dwa busy, gdzie też sam jeździ. Jadę pierwszy raz z nim, no niestety trzeba się jakoś przemęczyć, no ale dobrze, że mam kogoś kto mi powie co i jak.
No i jak tam Ci idzie?


Od siebie dodam, że również szukałem pracy od września, na początku jako kierowca, lecz później uświadomiłem sobie, że z tym będzie ciężko, ponieważ studiuję zaocznie, więc poszerzyłem swoją skalę poszukiwań, na różne stanowiska. Ot tak, żeby zabić nudę, a i żeby trochę grosza wpadło.
W październiku byłem u jednego Pana - piekarza z zapytaniem o pracę, na stanowisku kierowcy do rozwozu pieczywa, usłyszałem wtedy, że będzie trochę ciężko, bo w sobotę jest najwięcej jazdy, a ja niestety będę niedysponowany, no ale za około miesiąc miał się zwalniać kierowca, więc powiedziano mi, że jak coś to da mi znać. Noo tak, ile razy już to słyszałem, że coś tam będzie - damy znać... :roll:
I tak w poniedziałek, po 6 miesiącach od złożenia CV, dostałem telefon od Pana z piekarni, czy coś znalazłem i czy nadal jestem zainteresowany ową pracą. Oczywiście moja odpowiedź była jednoznaczna, więc tego samego dnia, jeszcze rozmowa co i jak, a od wtorku do pracy.
Do dzisiaj, czyli przez te 3 dni jeździłem ze zwalniającym się kierowcą (ot, pracował tutaj dorywczo, normalnie pracuje na koparce), który pokazał mi co i jak itp itd. A od jutra ruszam sam, niby wszystko wiem i umiem, ale już czuję, że rano będę miał w oczach strach :?

Cieszę się, że udało mi się znaleźć pracę, która mnie bardzo satysfakcjonuje, poza tym praca lekka i przyjemna, od godz. 4 do 12, auto w miarę nowe, bo tylko 3 letnie.
Także mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i będę zadowolony jeszcze bardziej. :wink:

Powodzenia dla szukających pracy!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: