Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 cze 2006, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 20:33
Posty: 30
Lokalizacja: Żywiec

OFERTA firmy Alcoppertrans

Zasięg działania obejmuje całą Europę. Potrafimy dostosować się do każdych potrzeb klienta. Za usługi transportowe na najwyższych poziomie proponujemy korzystne ceny. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Dysponujemy 115 pojazdami o ładowności 25 ton. Tabor jest przystosowany do przewożenia każdego rodzaju ładunku, również do transportu materiałów ADR oraz ładunków ponadgabarytowych. Państwa towar zostanie przewieziony nowoczesnymi samochodami marki Volvo, Iveco, Daf spełniającymi normy Euro2 i Euro 3. Posiadamy naczepy oraz przyczepy marki Schmitz, Schwarzmuller, Kogel, Prod Rent, Krone typu Cysterna, Standard, Standard +, Mega, Mega firanka, Tandem, Tandem firanka o wysokości od 2,6 do 3 m. mieszczący 34 europalety.

Doświadczeni kierowcy odznaczeni dyplomami IRU są gwarantem dostarczenia ładunku do 72 h od daty zlecenia. Posiadamy system zarządzania flotą oparty na systemie GSM oraz GPS dzięki którym w każdej chwili klient może sprawdzić gdzie znajduje się jego ładunek. W przypadku przewożenia materiałów niebezpiecznych nad poprawnością przewozu czuwa nasz pracownik będący Doradcą do Spraw Bezpieczeństwa w Transporcie Towarów Niebezpiecznych DGSA. Jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2000, a zarządzanie środowiskiem certyfikatem ISO 14001. Jesteśmy jedną z niewielu firm transportowych w kraju, która posiada stosowny certyfikat. Świadczy to o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska naturalnego.

Nasza wieloletnia współpraca poparta wysoką jakością usług, mobilnością i kontrolą nad przewożonym ładunkiem oraz troską o sprawy klienta powoduje, że grono naszych klientów stale rośnie. Mamy nadzieję, że przyłączycie się Państwo do nich.

Obrazek
Obrazek

KONTAKT

Alcopper-Trans

40 - 382 Katowice, ul. Roździeńska 41
tel. (48 32) 255 36 32
fax (032) 255 30 52

źródło http://www.alcoppertrans.pl

_________________
Iveco Stralis - King Of The Road


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 18:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Widuję to firmę u siebie w mieście , a nawet dzisiaj(26.06.06) wraz z nami jeden zestaw VOLVO FH 12 tandem zjeżdzał około godziny czwartej rano na pauze.Kierowca mówił , że wraca z Łotwy.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 20:33
Posty: 30
Lokalizacja: Żywiec

Połowa Tematrans Poland kierowców robiła w Alcopperze :]

_________________
Iveco Stralis - King Of The Road


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Na pierwszy rzut oka, firma ta bardzo przypomina wyglądem zestawy firmy TEMA TRANS. Na stronie internetowej firmy wyczytałem, że dają szanse młodym kierowcą i to mnie ucieszyło :D Tyle tylko, że nie mam żadnego info jakie są warunki w tej firmie itd. (jak ktoś coś wie, to nichaj się podzieli z nami :] ) choć skoro kolega ŁukaszTEMA napisał:
Cytuj:
Połowa Tematrans Poland kierowców robiła w Alcopperze
to może coś swiadczyć... Może kolega Łukasz wie coś więcej na ten temat :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Na pierwszy rzut oka, firma ta bardzo przypomina wyglądem zestawy firmy TEMA TRANS. Na stronie internetowej firmy wyczytałem, że dają szanse młodym kierowcą i to mnie ucieszyło :D Tyle tylko, że nie mam żadnego info jakie są warunki w tej firmie itd. (jak ktoś coś wie, to nichaj się podzieli z nami :] ) choć skoro kolega ŁukaszTEMA napisał:
Cytuj:
Połowa Tematrans Poland kierowców robiła w Alcopperze
to może coś swiadczyć... Może kolega Łukasz wie coś więcej na ten temat :wink:
Ale na stronie wyraznie jest napisane:
W przypadku kierowców bez doświadczenia zawodowego w transporcie międzynarodowym istnieje możliwość jazdy pod okiem doświadczonego kierowcy.
Jesli dobrze rozumie to zatrudnia bez doswiadczenia w miedzynarodowce.

_________________
MB :)


Ostatnio zmieniony 26 cze 2006, 22:19 przez Coolio, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Ale na stronie wyraznie jest napisane:
W przypadku kierowców bez doświadczenia zawodowego w transporcie międzynarodowym istnieje możliwość jazdy pod okiem doświadczonego kierowcy.
Jesli dobrze rozumie to bez doswiadczenia w miedzynarodowce.[/b]
Za pewne chodziło mu oto ile można zarobić? , i jakie są warunki czy umowa czy własna działalność?Bo o tym on napisał że przyjmują młodych kierowców.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Cytuj:
Na pierwszy rzut oka, firma ta bardzo przypomina wyglądem zestawy firmy TEMA TRANS. Na stronie internetowej firmy wyczytałem, że dają szanse młodym kierowcą i to mnie ucieszyło :D Tyle tylko, że nie mam żadnego info jakie są warunki w tej firmie itd. (jak ktoś coś wie, to nichaj się podzieli z nami :] ) choć skoro kolega ŁukaszTEMA napisał:
Cytuj:
Połowa Tematrans Poland kierowców robiła w Alcopperze
to może coś swiadczyć... Może kolega Łukasz wie coś więcej na ten temat :wink:
Ale na stronie wyraznie jest napisane:
W przypadku kierowców bez doświadczenia zawodowego w transporcie międzynarodowym istnieje możliwość jazdy pod okiem doświadczonego kierowcy.
Jesli dobrze rozumie to bez doswiadczenia w miedzynarodowce.
Też tak to zrozumiałem, nie uszczegółowiłem jednak swojej wypowiedzi :wink:
Cytuj:
Za pewne chodziło mu oto ile można zarobić? , i jakie są warunki czy umowa czy własna działalność?Bo o tym on napisał że przyjmują młodych kierowców.
Właśnie o to mi chodziło :wink: Kolega Coolio tylko nie wyczytał dokładnie o co mi chodziło, bo może trochu nie jasno to napisałem :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 20:33
Posty: 30
Lokalizacja: Żywiec

Już wszystkow wyjaśniam.

W Alcopperze jest tak że przyjmują bez jakiegokolwiek doświadczenia zresztą tak samo jak w TEMATRANS POLAND chcoiarz tutaj młodych kierowców posyłają na 2 minimum trasy ze starszym kierowcą . TEMATRANS POLAND słynie z tego że wypłacają pieniądze na czas nie ma opóźnień a w Alcopperze wypłacają pieniądze czasami po polwoei roku tak słyszałem od kierowców.

_________________
Iveco Stralis - King Of The Road


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2006, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Nie znam tej firmy,ale jedno mi się u nich podoba- z tego co widzę bazują na autach VOLVO... 8) Jeśli numery boczne są wiarygodne to duża firma nawet jest(55,72...)

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 cze 2006, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Nie znam tej firmy,ale jedno mi się u nich podoba- z tego co widzę bazują na autach VOLVO... 8) Jeśli numery boczne są wiarygodne to duża firma nawet jest(55,72...)
Zdecydowanie jest to bardzo duża firma skoro:
Cytuj:
Obecnie dysponujemy 115 zestawami z ciągnikami siodłowymi marki VOLVO, IVECO, DAF spełniającymi normy Euro 2+S i Euro 3+S
utrzymuje się na rynku od 13 lat wiec nie jest to firma "krzak" i z pewnoscia jest ona warta zauważenia.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2006, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2006, 21:21
Posty: 69
Lokalizacja: SILESIA

kolegi ojciec jezdzil....lepiej nie bede wypowiadal sie. Straszna rotacja kierowcow


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2006, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

dlaczego nie chcesz sie wypowiadać? Napisz jak jest, osteżesz przynajmniej potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, ze jednak nie warto się tam pchać...

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2006, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2006, 21:21
Posty: 69
Lokalizacja: SILESIA

jezdzil na skocza na okres probny jako drugi kierowca...kazali mu otworzyc wlasna dzialanosc...gdy juz papiery wszystie zalatwil oni podziekowali wszystkim probnym ktorzy byli zatrudnieni razem z nim. Szef tylko usmiechnol sie...
A to co opowiadal to mozna dlugo mowic przy piwku...np kierowcy po 20 lat tyle co prawko zrobili pierwszy kurs juz na glebokie wody.
Raz wjezdzaja na prom patrza stoja 2 Alcoppery... wchodza na stolowke patrza siedza kierowcy powaznie po kilku %% :) mowia "a wy nie jedziecie?" a oni "przeciez mamy cala noc!" - zapomnieli ze plyna tylko do Anglii a raczej nie wiedzieli :)
inny przypadek dzwoni chlopak 20 pare lat wracajacy z Anglii i mowi "Szefie zjezdzam szybko i chce troche wolnego bo zona wlasnie jedzie do szpitala - rodzi" a Szef na to "ok zrobisz jeszcze 2x Anglie i zobaczysz dziecko"


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2006, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Raz wjezdzaja na prom patrza stoja 2 Alcoppery... wchodza na stolowke patrza siedza kierowcy powaznie po kilku %% :) mowia "a wy nie jedziecie?" a oni "przeciez mamy cala noc!" - zapomnieli ze plyna tylko do Anglii a raczej nie wiedzieli

To już trzeba byc wybitnie nieudolnym. :shock: NIe wiadomo, czy się z nich smiać, czy płakac. Mam nadzieję, że na nich nigdy nie trafię na drodze. :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 sie 2006, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No nie zeby szef nie puscil na porod wlasnej zony???!!! :x Jakbym ja mial taka sytuacje to odstawilbym samochod na baze i poszedl do szpitala a robote znalazlbym gdzie indziej. Ciekawe jakby czul sie prezesik gdyby to on otrzymal taka odpowiedz w takiej sytuacji????

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 04 sie 2006, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Fotka Stralisa:

Obrazek

(C) http://www.lkw-infos.de


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sie 2006, 12:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

To jeszcze ja dorzuce fotkę :)

Obrazek

(C) http://www.lkw-infos.de

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2006, 16:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Widziałem dziś na Portowej w Gliwicach zestaw Alcopera mianowicie Renault Premium II z naczepą, jestem ciekaw ile sztuk tego wzięli... :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sie 2006, 11:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Wie ktoś moze jakie oni głowne kierunki obierają? Bo to, ze obsługują całą Europę niewiele nam mowi. Moze widział ktos poza granicami naszego kraju jakies zestawy Alcoppera? Pozdrawiam

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2007, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 19:26
Posty: 15
Lokalizacja: Namysłów/k.Opola

Mój kumpel z sąsiedniej wioski tam pracuje i bardzo sobie chwali. Tez zaczynał bez doświadczenia . główne kierunki jakie obiera to Anglia , Niemcy .

_________________
<<<<<<<SZUSTEK>>>>>>>


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: