Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lis 2012, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 22:10
Posty: 1

Tromat Eurotrans MIKOŁÓW zajmuje się logistyką, spedycją oraz transportem krajowym i międzynarodowym. Obsługujemy przesyłki towarowe we wszystkich relacjach europejskich (szczególnie Europa zachodnia).

Nadrzędnym celem naszego działania jest zadowolenie naszych Kontrahentów, jak również Klientów indywidualnych.

Bogate doświadczenie, własny tabor i wykorzystanie rzetelnych przewoźników i ich pełne zaangażowanie, a także znakomita ochrona ubezpieczeniowa - to właśnie oferujemy Klientom zlecającym nam transport międzynarodowy.

Sprawdzeni partnerzy w Polsce i Europie z kolei zapewniają nam optymalizację kosztową transportu oraz możliwość skutecznego działania w nowych sytuacjach poza granicami naszego kraju.

Stawiamy na jakość świadczonych przez na usług, dlatego nasz tabor stanowią samochody nowe, wymieniane po 3 latach eksploatacji, posiadające systemy GPS i stałą łączność z kierowcami, w związku z tym w każdej chwili jesteśmy w stanie podać dokładną pozycję wiezionej dla Państwa przesyłki.

Posiadamy szeroką bazę podwykonawców, dlatego też jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą usługę spedycyjną w Europie. Ciągle staramy się polepszać jakość świadczonych przez nas usług w celu utrzymania silnej pozycji na rynku.

Zapewniamy terminowość dostaw, fachową obsługę, kontakt z wykwalifikowaną kadrą 24h, szybkość i niezawodność w podejmowanych działaniach mającą na celu sprostanie Państwa oczekiwaniom.

http://www.tromat-eurotrans.pl


Post Wysłano: 17 lut 2014, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Odgrzewam kotleta.

Orientuje się ktoś, co tam u nich słychać? Kilka razy w tygodniu przejeżdżam obok ich bazy i plac cały czas pełny. Czyżby jakiś kryzys ich dopadł?
Odkąd pamiętam krążyły dobre opinie na ich temat, stąd też moja ciekawość :)

Pozdrówka!


Post Wysłano: 17 lut 2014, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Odgrzewam kotleta.
Co prawda nie moja branża, ale ich baza jest niedaleko mojej (przejeżdżam obok ich placu).
W sumie to tam w przeciwieństwie do Ciebie widuję pusty plac :)
Jeszcze niedawno migali mi na zachodnich autostradach. więc chyba jednak mają pracę.

Szczegółów o tej firmie nie znam.


Post Wysłano: 17 lut 2014, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

No widzisz, a ja regularnie zerkam na ich plac od strony DK81 i ile razy tamtędy jadę, tak zawsze ok. 10 aut stoi zaraz przy płocie, niezależnie jaki jest dzień tygodnia :)

Gdyby coś ktoś jeszcze wiedział, to proszę o info.


Post Wysłano: 17 lut 2014, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Ja dziennie 2 razy przejeżdżam obok ich bazy, ale nad Dk 81 i no zawsze tam stoi z 5/6 busów. Jeszcze nie spotkałem się, aby plac był pusty.
To nowo wybudowana siedziba, jeszcze w trakcie wykończania.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: