Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 cze 2006, 17:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2006, 1:23
Posty: 26
Lokalizacja: Białystok

Mógłby ktoś z Was napisać coś o firmie Techno-trans z Sopotu? Czasami widuje ich zestawy przejeżdżające przez Białystok. Z tego co przeczytałem na stronce to jest to niewielka firma z ok 40 zestawami, i z tego co widziałem to były to stare volva fh12.
Jeśli ktoś z Was może rozmawiał z kierowcami z tej firmy lub wie coś więcej na temat warunków pracy, taboru jaki mają to prosiłbym o info.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 cze 2006, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Firma techno-trans Polska jest firmą spedycyjną zajmującą się międzynarodowym oraz krajowym transportem drogowym. Wykonujemy przewozy artykułów żywnościowych oraz artykułów nonfood w sektorze konwencjonalnym i specjalistycznym.

Spedycja techno-trans Polska powstała w Polsce w Gdańsku w 1998 roku. Początkowo firma nasza zależna była od niemieckiej spedycji techno-trans GmbH. W 2002 roku techno-trans Polska uzyskało pełną niezależność co pozwoliło na szybki rozwój firmy.
W chwili obecnej możemy zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę spedycyjną, logistyczną i celną na terenie całej Europy.

Firma techno-trans Polska Internationale Spedition otrzymała certyfikat ISO 9001 - 2000.

techno-trans Polska obsługuje obecnie:

* transport krajowy;
* transport międzynarodowy:
# Europa zachodnia : Niemcy , Belgia, Holandia, Dania, Luxemburg, Francja, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania, Irlandia
# Europa południowa : Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, kraje byłej Jugosławii, Rumunia,
# Europa środkowa : Polska, Czechy, Słowacja, Węgry
# Europa wschodnia : Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Rosja
# Europa północna : Szwecja, Norwegia, Finlandia

(C) http://www.techno-trans.com.pl

Ja osobiście nie znam firmy , ale pomyślałem , że warto co nieco napisać o niej.Od czasu do czasu widuję ich autka jak pomykają w kierunku z Litwą.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 17 cze 2006, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

ja korzystałem 3 razy z ładunków Techno-Trans 1 niemiecki i 2 razy polski oddział.
dość mocne kłopoty z płatnościami osobiście odradzam.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 18 cze 2006, 15:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Do mojego miasteczka kiedyś przyjeżdzał do kolegi jeden kierowca,z którym sie poznał mój kolega z Techno-Transu.Miał białą Premiumkę Route 385 z naczepą chłodnią SCHMITZ.Ogólnie to widziałem od nich tylko chłodnie i to obecnie głownie VOLVO FH nowszej i starszej generacji...Co do warunków pracy to obecnie nie wiem bo kolega już zmienił firme na inną...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: