Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 cze 2006, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Chciałbym napisać wam o firmie, raczej spółce Eurolines Polska. Jest to spólka, która zrzesza firmy przewozowe z Polski. Eurolines PL jeździ po całej Europie. Zrzesza firmy takie jak: Sokół (Wrocław [przewozy głównie do Włoch]), Opolanin (Opole [Włochy razem z Sokołem]), Turysta Wałbrzych (Wałbrzych) oraz wielu innych przewoźników z Polski. Więcej info na
http://www.eurolinespolska.pl/ . Ja korzystam z usług firmy. Jestem zadowolony. Wielu moich znajomych jeździ w Sokole i mówią że po wielkich bojach z Almabusem i Sirą (Włochy) udało się stworzyć Eurolines PL. Dla nieświadomych zaznaczam, że Almabus, Sira, Sokół kiedyś współpracowali, ale spółka się rozpadła. Almabus splajtował, Sira poszła swoją drogą, a sokół wyciągnął się z bagna. W tym zamieszaniu całe grona doświadczonych kierowców straciło pracę i przez dłuższy czas byli bezrobotni!! Jeden z moich znajomych zatrudnił się ponownie w Sokole po stworzeniu Eurolines PL, ale jeździ na innej trasie. Ogólnie firma bardzo fajna!! dodaje też adres Opolanina i Sokoła (stara ze starym taborem, bo mają nowy) http://www.sokol.com.pl/ofirmie.htm
a to Opolanin http://www.opolanin.pl/

[ Dodano: Wto, 13.06.2006, 19:22 ]
Opolanin kupił pare nowych autokarów Bova. Mają pare tygodni życia i pachną jeszcze nowością :lol: . Widziałem dziś na dworcu PKS we Wrocku.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 sie 2006, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
Ja korzystam z usług firmy. Jestem zadowolony
A ja nie jestem.
Dwa razy jechachałem,przwoźnikiem była firma Omnia.
Taką trasę pokonuje autobus w Polsce
=ZAMO%A6%C6&miasto[1]=LONDON]Link
Dwa razy jechałem i dwa razy powtórzyła się sytuacja z kierowcami.
Moim zdaniem powinno jechać trzech.
Wyjazd z Zamościa,jeden szofer kręci się do Wrocławia.Za wrocławiem wsiada drugi.Ten drugi jedzie do Olszyny może jedną zmianę,a może i nie,następnie wsiada ten który jechał cały dzień po Polsce i od niemieckiej granicy zaczyna się jazda na tacho.
Krew mnie zalewała jak się na to patrzyłem,autokar pełny ludzi...

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2006, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Eurolines to moloch europejski nie posiadający własnych autobusów tylko podwykonawców.Dla mnie konkret to SINDBAD,firma z tradycją i pożądnym taborem.Pamiętam ich początki na Jelczach w latach 80-tych.Coś mi się zdaje że ich strona jest mało aktualizowana,bo czasami widać nowe autobusy o których nie piszą.WWW.Sindbad.pl

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2006, 11:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

być może
wiem,że moim przwoźnikiem była omnia i ja zdaje sobie z tego sprawe,ale dla większości ludzi jak na autokarze napisane jest "eurolines" to będą myśleli,że cały eurolines to g****

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

A więc... co do Omnii ja też mam zastrzeżenia! Kiedyśsłyszałem o kursach firmy do Hiszpanii (sporo przed powstaniem Eurolines PL). Autobusy miały nawet 6 godzin spóźnienia co jest niestety, ale niedopuszczalne. Największym skandalem było to, że autokar podjeżdżał z... dziurą w dachu :!: To tyle o Omnii. Zgadzam się z opinią Drivera. Sindbad jest żeczywiście solidną firmą oferującą pełen zakres usług. Niestety muszę powiedziećcoś złego o linii E-420 teoretycznie obsługiwaną przez Sokół, ale tak naprawde jest ona wykupiona przez prywatną osobę (niewiem dokładnie o co chodzi ale powiedział mi o tym znajomy driver Sokoła, który jeździ na 420). Nowy "szef" oszczędza na wszystkim. Najbardziej oczywiście na paliwie. Wracałem z wakacji we Włoszech z 1.IX na 2.IX i w miejscowości chyba wielu znanej Drasenhofen w Austrii ok. 5nad ranem... zabrakło paliwa. Dla tych, którzy nie wiedzą jest to miejscowość, w której mieści się międzynarodowe przejście graniczne Mikulov-Drasenhofen. Autobus stanął 2 km od szlabanów. Stało się tak ponieważ szef zabronił zatankować auta na terenie austrii. Normalnie mój znajomy dolewał w Austrii 50 litrów na zapas, ale tym razem tego nie zrobił. Sprawa wywołała wiele skarg oraz zażaleń (to chyba normalka). Narazie pozostawiam bez komentarza... a Omnii nie polecam na przyszłość :/

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Jak jechałem drugim razem odprowadzał mnie ojciec.
Ojciec kulturalnie zaptał się:
-Sam pan wyjeżdża z Zamościa??
Kierownik:
-Tak,ale dosiada się drugi kierowca??
to mój stary mu
-Z innego autobusu??A trzeci??
Nie dpowiedział nic
Koleś czerwony jak burak,zły jak pies,dookoła pełno ludzi,wszyscy słuchają.
Na koniec stary patrząc na tylną oponę autobusu:
-że też mie boicie się na łysych oponach przez całą europe ludzi wieźć :D

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Dobre :lol:

Bylo dozucic mu do pieca :twisted: :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cała droge koleś się jakoś "krzywo" na mnie patrzył :mrgreen:
Dwa razy jechałem,teraz mowię "dziękuję",pojade se autkiem.Dwa razy gdzieś w oklicach belgii,padło ogłoszenie, że niestety WC jest już pełne i do Londynu potrzeby mozna załatwiac tylko na postojach.
A co mnie K***A to obchodzi :?:
Płacę to wymagam i podróż ma być zorganizowana tak,żeby każdemu jechało się wygodnie i komfortowo.
Do tego ich tankowanie we Wrocławiu.Mają chyba układ z jakąś stacją,która wygląda jak z czasów PRL-u,dotego jest na jakimś zadupiu.Nie znam Wrocka,ale żeby tam dojechać to kreci się ten autobus jak smród po gaciach chyba z godzinę czasu.
Żeby jeszcze te pilotki mieli ładne,to wsadzili jakiegoś chłopa,który mogłby grac w tytułową role tego wysokiego w filmie "Flip i Flap"

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 07 wrz 2006, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2006, 20:14
Posty: 2
Lokalizacja: Kielce

Miałem sia nie logować na tej co by nie było fajnej stronie,ale czytając wypociny kolegi BUREGO witam wszystkich.Przeczytałem pare twoich komentarzy i szczerze ci życze jezdzić autokarem z takimi d......mi jak ty{miałem pare razy nieprzyjemność}Zrób sobie prawko,przejedż sie chociaż raz z wycieczką za granice,dopiero wtedy zabieraj głos w sprawach o których nie masz pojęcia,{tatuś odprowadza...}.Przy okazji pozdrawiam wszystkich kierowców i życze jak najmniej takich pasażerów.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 wrz 2006, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
Zrób sobie prawko
tak się składa,że prawko mam od dobrych kilku lat,nawet C+E
Cytuj:
dopiero wtedy zabieraj głos w sprawach o których nie masz pojęcia
do czego zmierzasz??
opisałem swoje wrażenia z jazdy firmą omnia
coś nie tak??
do tego chyba służy forum
a po co mam jechać z wycieczką??
o czym nie mam pojęcia??
o tym,że trase zamość londyn robi dwóch kierowców i chyba nie jest to zgodne z prawem,że jeden kierowca dyma 12 godzin,śpi ze trzy godziny i od niemieckiej granicy zaczyna się jazda na tacho??
Cytuj:
tatuś odprowadza
coś widzisz w tym nienormalnego??

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2006, 16:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

To co pisze tolek1234 jet troche prawdy. Na przyklad kierowcy prywatnych autokarow jadac z wyciecza zagranice mowia ze WC w autokarze nie dzial albo nie mozna kozystac. Rozmawialem z kierowca autokaru z ktorym wyjezdzalem kilka lat na wycieczki dlaczego tak jest, dlaczego tak mowi.

Bo jak by 50 osob zaczelo korzystac z WC to bylo by ciezko jeszcze do tego jakas guwnazerja albo rozweseleni podrozni. Posprztac taki autokar na nastepny dzien zeby byl czysty jest ciezko, sam sprzatalem taki autobus z kierowca i to rozumiem.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2006, 17:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2006, 16:30
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań

Bury to nie jest wina kierowców,że kibel jest pełen...oni nie szczają i nie srają w kiblu co chwile w odróżnieniu od pasażerów...ubikacja w autokarze nie ma nieskończonej pojemności i przy 20-to paro godzinnej podróży ma prawo sie zapełnić,poza tym jest ona tam na wszelki wypadek...chyba wytzrymać 4 godziny pomiędzy postojami to nie jest jakiś wileki wysiłek...no chyba że sie chleje ciągle:/ A zamykamy ubikacje tylko na trasach krajowych które nie są zbyt długie lub własnie wtedy gdy ubikacja jest już pełna...kierowcy Ci popełnili jeden błąd...w Polsce nie ma takiej możliwości...ale w krajach zachodnich na prawie każdej ze stacji benzynowych jest specjalny kanał do spuszczania ścieków i nie kosztuje on majatku więc mogli tam zostawić niepotzrebny ładunek!

TSR co do sprzątania WC w autobusie nie jest to takie straszne,podjeżdżasz na baze i wchodzisz do kibla z wężem i spłukujesz wszystko...potem zalewasz sedes płynem i zostawiasz...idziesz sprzątnąć środek i potem spłukujesz płyn...i to cała filozofia czyszczenia WC w autokarach

_________________
www.trucki.dreamhosters.com


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2006, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Teraz takie oje małe sprostowanie.
Napewno nie wypowiadałbym się na temat firmy z powodu zapchanego sracza.Jeżeli nie miałbym innych zastrzeżen to poprostu nie zabierałbym głosu w tym temacie.Skoro jednak postanowiłem się wypowiedzieć to podzieliłem sie wszystkimi moimi spostrzeżeniami.
Wracając do tego nieszczęsnego kibla,o który powstał taki szum to zdaję sobie sprawę,że zapewnienie komfortu w tak długiej podrózy nie jest łatwe biorąc pod uwagę ilość osób i ilość osób,które nie powinny mieć wstępu do autokaru,ze wzgledu na swoje zachowanie.Ja nie mówię,że jestem świety,ale cztery piwa jak wypije sobie podczas ok 30godzinnej jazdy to chyba żaden grzech w porównaniu z ludźmi,którzy popadali na schodach na promie,bo już więcej nie mogli.Ale skoro:
Cytuj:
w krajach zachodnich na prawie każdej ze stacji benzynowych jest specjalny kanał do spuszczania ścieków i nie kosztuje on majatku więc mogli tam zostawić niepotzrebny ładunek
to chyba nie jest to aż taki wielki problem.
Tyle odnośnie kibla,bo nie warto robić z gówna problemu
Moje największe zastrzeżenia budzi jednak czas pracy kierowców i tu nikt mi nie powie,że w porządku jest jak kierowca jedzie 12 godzin,śpi 3-4h,a potem jedzie dalej,tym bardziej,że nie wiezie kartofli,tylku kilkadziesiąt osób na pokładzie.

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 08 wrz 2006, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Adamo02 ale jak jestes na jakims za...piu to nie masz mozliwosci podjechania na baze.

A autokar na nastepny dzien musi byc czysty :wink:

pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2006, 8:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Ale trzeba też pamiętaćże do kibla w autokarze sie nie sr...!!! :/

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2006, 9:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Ale trzeba też pamiętaćże do kibla w autokarze sie nie sr...!!! :/


spoko spoko.. sraka może być. Ja mam taki zajefajny płyn co zamienia g**** w wode.

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2006, 10:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

My tu gadu gadu o kibelkach a autokarach. A temat jest o firmie prowadzacej przewozy autokarowe :D :D :D :D


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2006, 15:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2006, 16:30
Posty: 16
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Moje największe zastrzeżenia budzi jednak czas pracy kierowców i tu nikt mi nie powie,że w porządku jest jak kierowca jedzie 12 godzin,śpi 3-4h,a potem jedzie dalej,tym bardziej,że nie wiezie kartofli,tylku kilkadziesiąt osób na pokładzie.
I tu się rodzi problem...bo co za to mogą kierowcy jeśli gruby szef siedzący za biurkiem rząda tego...dany kierowca nie chce stracic pracy i dlatego nagina oraz łamie przepisy!Nie raz miałem taką sytuacje,że wracałem z trasy,siedziałem w domu 2-3 godziny,przepakowywałem sie i przesiadałem sie na inne auto i jazda...jechałem dalej!To jest własnie to jeśli w firmie są auta a nie ma kto na nich jeździć!Więc też musisz to zrozumieć...to nie jest wina kierowców ,ale rozumiem Twoje sfrustrowanie...i miałeś prawo sie o to wkurzyć!

Cytuj:
Adamo02 ale jak jestes na jakims za...piu to nie masz mozliwosci podjechania na baze.

A autokar na nastepny dzien musi byc czysty
to ja wtedy to pier*** spuszczam gdzieś kibel w krzaki lub do rowu i go nawet nie myje!No chyba,że ktoś nie trafi z czymś...no to wtedy obmywam go mokrą szmatą

Cytuj:
spoko spoko.. sraka może być. Ja mam taki zajefajny płyn co zamienia g*wno w wode.
ta...to jest świetne rozwiązanie :D

Pozdro wszystkim
Szerokości życze :wink:

_________________
www.trucki.dreamhosters.com


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2006, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
Cytuj:
Ale trzeba też pamiętaćże do kibla w autokarze sie nie sr...!!! :/


spoko spoko.. sraka może być. Ja mam taki zajefajny płyn co zamienia g*wno w wode.
popraw posta bo ja tego nie napisałem :mrgreen:

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 17 paź 2006, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

Cytuj:
ale cztery piwa jak wypije sobie podczas ok 30 godzinnej jazdy to chyba żaden grzech
ekhm... w Eurolines jest całkowity zakaz spożywania alkoholu na pokładzie autokaru jak i palenia papierosów... :roll:

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: