Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 mar 2012, 12:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2009, 16:07
Posty: 24
GG: 7592758
Samochód: renault
Lokalizacja: Kalisz

Post Wysłano: 23 mar 2012, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 mar 2012, 18:38
Posty: 6
GG: 3518388
Samochód: Mercedes C500
Lokalizacja: Zduńska Wola

Nie polecam tej firmy ponieważ:
-właściciele są oszustami
-mają długi
-słabe wynagrodzenie
-nie mili właściciele


PS.Pracowałem tam 1 tydzień,przesrane(prosto mówiąc)

_________________
Scania,królowa szos.


Post Wysłano: 23 mar 2012, 20:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ostatnio wyprzedzałem tego MP4 i właśnie mnie ciekawiło co to za firma a już wiem teraz :D
W tym czarnym kolorze super wygląda 8)


Post Wysłano: 23 mar 2012, 23:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

Młody Trucker napisz coś więcej. Firma w sumie niedaleko moich okolic. Na pierwszy rzut oka w miare konkretna. Co tam było nie tak? Myślałem kiedyś, żeby tam uderzyć z papierami


Post Wysłano: 24 mar 2012, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 19:47
Posty: 20
Samochód: Jelcz XF 105

Nie przepadam na nowymi actrosami, ale akurat ten wygląda nadzwyczaj estetycznie :wink: .

_________________
Adept sztuk tajemnych.


Post Wysłano: 01 kwie 2012, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 mar 2012, 18:38
Posty: 6
GG: 3518388
Samochód: Mercedes C500
Lokalizacja: Zduńska Wola

Cytuj:
Młody Trucker napisz coś więcej. Firma w sumie niedaleko moich okolic. Na pierwszy rzut oka w miare konkretna. Co tam było nie tak? Myślałem kiedyś, żeby tam uderzyć z papierami

Właściciele to kanciarze,długi mają aż takie duże że wymieniają ciężarówki na spłate długu.Nie wypłacają całej pensji.
Żwir-Trans jak prowadził ojciec terazniejszych szefów(dwaj synowie) to firma dobrze się trzymała.Szczególnie jeden brat to kanciaż(a kłamstwo ma krótkie nogi).
Żwir specjalizuje się przewozem kryszyw(wszystko co wejdzie na łodke) po polsce i miedzynarodówka.
Wgl nie myślą.Arctrosa w leasing a długi mają.Nie polecam.Wszędzie kryzys i trudno znależć dobrą pracę.A ty chcesz isć na miedzynarodówke czy na polske?

_________________
Scania,królowa szos.


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

szczerze to ani na Polske ani na zagranice. tzn. na Polske ale szukam w koło komina


Post Wysłano: 16 kwie 2012, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 kwie 2008, 11:19
Posty: 3
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Chyba podłapali robotę na Indesicie, bo spotkałem trzy auta od nich (2xMB III i Stralisa) na magazynach Indesitu w Raudns w GB i po drodze minąłem jeszcze ze dwa auta od nich. Niestety nie miałem okazji porozmawiać z kierowcami.


Post Wysłano: 07 maja 2012, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 maja 2012, 18:04
Posty: 7
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: [PK] Kalisz

Tak możliwe. Z tego co słyszałem firma cieszy się dobra opinią, mają ok 16 zestawów na międzynarodówce, a reszta wywrotek i maszyn budowlanych.
Latają głównie na Wyspy Brytyjskie.


Post Wysłano: 17 maja 2012, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 maja 2012, 18:04
Posty: 7
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: [PK] Kalisz

Nie wiem czy mają długi czy nie, przynajmniej mają 16 aut bodajże, robota ułożona, kierowcy sobie chwalą, nie stoją w Anglii tydzień czasu czekając na ładunek do PL, kasa na czas.


Post Wysłano: 25 maja 2012, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:31
Posty: 40
GG: 6673959
Samochód: daf xf
Lokalizacja: SIERADZ

to co wiem jest nieźle a każda firma ma długi... typu auta w kredycie lisingu.... pozdrawiam

_________________
viewtopic.php?f=44&t=31230


Post Wysłano: 01 cze 2012, 23:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Nie wiem czy mają długi czy nie, przynajmniej mają 16 aut bodajże, robota ułożona, kierowcy sobie chwalą, nie stoją w Anglii tydzień czasu czekając na ładunek do PL, kasa na czas.

To jeszcze są problemy z powrotami z UK :?: Jak odchodziłem z Agromexu jakieś 3 lata temu, to był prawie szczytowy czas tej patologii - postoje po 3-5 dni, w krzakach (Tesco w Ketteringu to był luksus - tam był kibelek :lol: ). Podziękowałem bo nie było mnie stać na taką turystykę :roll:

Jak ze zjazdami do domu :?: Na wariata (pół dnia, pare godzin, na 11tkę ), czy 45 H można wykręcić spokojnie i dalej gonić :?:

Na Porzadle chyba się nie tankują, nie widzę ich tam.


Post Wysłano: 02 cze 2012, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 maja 2012, 18:04
Posty: 7
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: [PK] Kalisz

45 zawsze w domu, robota jest ułożona jak należy, w porównaniu z wyżej wspomnianym Agromexem.


Post Wysłano: 08 cze 2012, 10:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:31
Posty: 40
GG: 6673959
Samochód: daf xf
Lokalizacja: SIERADZ

witam.

volvo stało w piotrkowie na rozładunku i scania gdzieś na stacji między łaskiem a zduńską
Obrazek Obrazek
zdjęcia złej jakości bo podczas jazdy z samochodu
:mrgreen: :mrgreen: pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:

_________________
viewtopic.php?f=44&t=31230


Post Wysłano: 12 cze 2012, 15:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2012, 17:35
Posty: 5
GG: 3518388
Samochód: duży

Cytuj:
45 zawsze w domu, robota jest ułożona jak należy, w porównaniu z wyżej wspomnianym Agromexem.

Wez człowieku mnie nie rozśmieszaj.Agromex jest o wiele lepszy od żwirku.
Żwir-Trans to chamy,żydy(w przenośni).
Po primo nie każda firma ma długi takie jak Żwirek który sięga parę mln na nie dużą firmę.Ich trzyma tylko pare kopalń i międzynarodówka,ale to kwestia czasu.Wszystkie auta w międzynarodówce są w leasingu(chyba tylko nie jest iveco,a scanie w zimie rozbili na placu u siebie)

Z drugiej strony Agromex to firma na podłapanie doświadczenia,ogólnie w Zduńskiej Woli nie ma tak dużo dobrych firm,a tym bardziej jak w dzisiejszych czasach jest kryzys i roboty coraz mniej.

Wcale nie 45 tylko zaiwaniają porządnie,żeby jak najwięcej zrobić jak to mówią kierowcy"tarczka za okno i Polska-Chiny w trzy godziny"

Wiec nie opowiadaj głupot.

Z szczerym sumieniem nie polecam tej firmy do robienia z nimi interesów ani zatrudnić się jako kierowca.


Post Wysłano: 12 cze 2012, 16:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 maja 2012, 18:04
Posty: 7
Samochód: Mercedes
Lokalizacja: [PK] Kalisz

Cytuj:
Cytuj:
45 zawsze w domu, robota jest ułożona jak należy, w porównaniu z wyżej wspomnianym Agromexem.

Wez człowieku mnie nie rozśmieszaj.Agromex jest o wiele lepszy od żwirku.
Żwir-Trans to chamy,żydy(w przenośni).
Po primo nie każda firma ma długi takie jak Żwirek który sięga parę mln na nie dużą firmę.Ich trzyma tylko pare kopalń i międzynarodówka,ale to kwestia czasu.Wszystkie auta w międzynarodówce są w leasingu(chyba tylko nie jest iveco,a scanie w zimie rozbili na placu u siebie)

Z drugiej strony Agromex to firma na podłapanie doświadczenia,ogólnie w Zduńskiej Woli nie ma tak dużo dobrych firm,a tym bardziej jak w dzisiejszych czasach jest kryzys i roboty coraz mniej.

Wcale nie 45 tylko zaiwaniają porządnie,żeby jak najwięcej zrobić jak to mówią kierowcy"tarczka za okno i Polska-Chiny w trzy godziny"

Wiec nie opowiadaj głupot.

Z szczerym sumieniem nie polecam tej firmy do robienia z nimi interesów ani zatrudnić się jako kierowca.

Biorąc pod uwagę twoją datę dołączenia do forum, śmiem myśleć że jesteś jednym z przydupasów biura agromex-u :lol:
A może boli fakt że do żwira gości coraz więcej byłych kierowców agromex-u?

Mówisz o tarczkach? Większość aut jest na kartę :lol:


Post Wysłano: 13 cze 2012, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2012, 17:35
Posty: 5
GG: 3518388
Samochód: duży

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
45 zawsze w domu, robota jest ułożona jak należy, w porównaniu z wyżej wspomnianym Agromexem.

Wez człowieku mnie nie rozśmieszaj.Agromex jest o wiele lepszy od żwirku.
Żwir-Trans to chamy,żydy(w przenośni).
Po primo nie każda firma ma długi takie jak Żwirek który sięga parę mln na nie dużą firmę.Ich trzyma tylko pare kopalń i międzynarodówka,ale to kwestia czasu.Wszystkie auta w międzynarodówce są w leasingu(chyba tylko nie jest iveco,a scanie w zimie rozbili na placu u siebie)

Z drugiej strony Agromex to firma na podłapanie doświadczenia,ogólnie w Zduńskiej Woli nie ma tak dużo dobrych firm,a tym bardziej jak w dzisiejszych czasach jest kryzys i roboty coraz mniej.

Wcale nie 45 tylko zaiwaniają porządnie,żeby jak najwięcej zrobić jak to mówią kierowcy"tarczka za okno i Polska-Chiny w trzy godziny"

Wiec nie opowiadaj głupot.

Z szczerym sumieniem nie polecam tej firmy do robienia z nimi interesów ani zatrudnić się jako kierowca.

Biorąc pod uwagę twoją datę dołączenia do forum, śmiem myśleć że jesteś jednym z przydupasów biura agromex-u :lol:
A może boli fakt że do żwira gości coraz więcej byłych kierowców agromex-u?

Mówisz o tarczkach? Większość aut jest na kartę :lol:

Hahaha,przydupasem,sam jesteś przydupas.

Po pierwsze chodziło mi o patelnie,yhy.Za podaj nazwiska ?.Agromex jak napisałem jest on tylko do młodziaków na podłapanie doświadczenia,mało kto jezdzi dłużej.Ciekaw skąd masz takie info?
Agromexsiaki nie do chodzą do żwirku ponieważ tam już nikogo nie przyjmują ,chyba że ktoś się zwolni(chyba że jakiś mechaników albo "przydupasów takich jak ty"
Koniec ot bo to o żwirku a nie o agromexksie.

Za pare dni dostane info na temat żwirku to napisze jaka sytuacja.


Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, 20:30 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obydwaj panowie niechaj się uspokoją i wyrażają kulturalniej.


Post Wysłano: 18 cze 2012, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Z tego co mi wiadomo to podobno ktoś (lub kilka osób) z Agromexu przeszedł do "Żwirka i Muchomorka" ... podobno żadnej różnicy między tymi firmami nie ma (nie wiem jak z obciążeniami, ale żeby zrobić 45 w domu to podobno są kombinacje).
Cytuj:
Mówisz o tarczkach? Większość aut jest na kartę
Wiemy jak to wygląda, karta na wójka szwagra, albo jazda na pigułce. Podobno w tej firmie to nie pojedyncze przypadki.
Urlopówki od granicy też tam się zdażają, co w Agromexie też było (a potem "biedne" chłopaki z taboru siedziały po nocach i zbierały tarczki aby się kilometry zgadzały... na "niezapowiedziane" kontrole.... i jak tu może być dobrze).

To są informacje od kierowcy z którym zaczynałem pracę w Agromexie jakieś 4-5 lat temu. Może nie jest całkiem jak w Agromexie, ale cudów bym się nie spodziewał.

Ogólnie jak słyszę o firmach z okolicy które jeżdzą tylko na Anglię.... szczególnie jak mają robotę pod AGD (wiemy jak to wygląda, auto ma być podstawione na czas, bo jak nie to inny przewoźnik) to zapala mi się czerwona lampka :/ (chociaż UK to mój ulubiony kierunek)
Cytuj:
Chyba zgubiło się jedno przeciwmgielne, albo ktoś sobie pożyczył. Tylko jedna sztuka czy więcej mają tych aut :?:


Post Wysłano: 27 lip 2012, 17:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:31
Posty: 40
GG: 6673959
Samochód: daf xf
Lokalizacja: SIERADZ

wanny złapane w sieradzu scania 124 i daf cf
Obrazek Obrazek
pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:

_________________
viewtopic.php?f=44&t=31230


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: