Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 mar 2012, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Witam, w związku z propozycją jaką dostałem, proszę osoby, które jeżdżą w tej firmie, lub mogą doradzić lub odradzić pracę w niej o kontakt na PW lub opinie w tym temacie. Proszę o pominięcie w tym temacie dyskusji na temat, czy praca na lohrach jest dobra czy zła. Kiedy uzyskam stosowne informacje usunę tę część postu
Cytuj:
W 1993 r Firmy:

Besenzoni Group /Włochy/
Arcese Mercurio /Włochy/
Unitrans – Marian Czapka /Polska/

postanowiły utworzyć Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe o nazwie TRANSPOLAND.

Firma posiada oddziały w Tychach i Radomsku.

Aktualnie działalność PST Transpoland koncentruje się wokół specjalistycznych usług związanych z transportem i spedycją samochodów osobowych, użytkowych i gamy ciężkiej realizowanych na terenie kraju i za granicą.


Doświadczona, wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższy poziom realizowanych usług. Profesjonalizm, terminowość dostaw do koncesjonerów, kultura obsługi, efektywne wykorzystanie środków transportu czynią spółką wiarygodnym partnerem zapewniającym wysoką pozycję na polskim rynku usług w zakresie przewozów, spedycji i składowania.



Siedziba spółki mieści się w Skoczowie przy ul. Góreckiej 45.

Obrazek
Zdjęcie pochodzi ze strony http://transpoland.pl/

Obrazek
Zdjęcie pochodzi ze strony http://transpoland.pl/

http://transpoland.pl/


Post Wysłano: 02 mar 2012, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Jak masz możliwość podjedź na ten plac gdzie parkują przy Retosie, zaczep kierowcę i pogadaj. Często gęsto startują właśnie z tego miejsca, a będzie to wg mnie wiarygodne źródło.


Post Wysłano: 03 mar 2012, 13:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Taka Renia mojego autorstwa:

Obrazek

Obrazek

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 03 mar 2012, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Spokojnie, nie chciałem tworzyć specjalnego tematu poświęconego mojej nieskromnej osobie, dlatego dodałem firmę do tego działu, zachęcając do ogólnej dyskusji i do dodawania własnie takich zdjęć. Dołożyłem indywidualną prośbę, dotyczącą najlepiej kontaktu via PW, żeby nie zaśmiecać tematu.


Co do zdjęć w internecie pojazdów tej firmy, nie ma ich zbyt wiele, a większość jest właśnie tych starych premiumek. Wydaje mi się, że sporo z nich jest już wymienionych na nowe premiumki, oraz stralisy, ale ciężko powiedzieć, bo prawie cała flota ciągle jest w ruchu.


Post Wysłano: 03 mar 2012, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:11
Posty: 121
GG: 47850762
Samochód: brak
Lokalizacja: skoczów

Kolego posiadają premiumki stralisy i chyba actrosy a co do warunków musiałbym się popytać znajomego :wink:


Ostatnio zmieniony 03 mar 2012, 19:21 przez jeszkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kwestię taboru tej firmy już ustaliliśmy. Więc zamiast powtarzać coś, co już było, może bys się zapoznał z definicją słowa INTERPUNKCJA?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: