Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 maja 2006, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Chciałbym wam przedstawić firmę transportową Trans Bieszczady, która ma swoją siedzibę w Cegrowej (woj. Podkarpackie). Firma oferuje specjalistyczny transport płynnych artykułów spożywczych, na rynku istnieje od 1990 r. Posiada 85 zestawów transportowych.

Źródło Informacji: http://www.trans-bieszczady.pl

PS. Jeżeli ktoś ma jakieś fotki ich zestawów to proszę sie pochwialić.
Na stronce jest ich bardzo mało.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2006, 16:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Pojazdy TransBieszczady widuję codziennie, mam też kilka fotek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

(C) DeL


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2006, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2006, 14:16
Posty: 93
Lokalizacja: RSR

Podzielam zdanie kolegi-jeden z kierów powiedział

"Gdyby dawali mi 1000zł za spawanie czy jaką inną robote na warsztacie to popierdzielibym jazde"

Co do taboru to jest bardzo dobry mają scanie z takim wysuniętym przodem. Mieszkam niedaleko ale rzadko widuję tranbiede....
Ciekawe dlaczego???
Po prostu nie płaca kierowcom a auta na Cergowej na poarkingu stoją. Porazka panowie z tą firmą:/

Łukasz


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2006, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Na trasie już nie widuje tych lepszych pojazdów, same stare zestawy typu scania 3, 4 lub volvo F. Co się stało z tymi lepszymi zestawami ???


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2006, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Ja tez własnie ostatnio same f12. Choc czasem widuje jeszcze Scanie serii 4. Byc moze leasingo-dawca im odebrał auta, bo jak nie ma kto jexdzic to i nie ma kasy na rarty

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2006, 0:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Jakies 3-4 tygodnie temu widzialem FH12 chinczyka w Wieliczce. Co do firmy to jak odchodzilem w pazdzierniku z Pawtransu ladowalem sie na Wegrzech z kierowca z BIDY to mowil ze poblokowali im DKV i Shell karty i teraz tylko gotowka operuja, lub tankuja w miejscach gdzie maja ustalony przelew. Ogolnie kierowcy z TB przechodzili do Pawtransu ale nie wszyscy zostawali bo wielu nie podobalo sie to, ze sa obciazenia za zniszczenia powstale na samochodzie z winy kierowcy jak i za kombinacje z oszczednosciami. Duzo wozow z TB mozna spotkac na Bielanach Wroclawskich w Cargilu poniewaz maja monopol na transport glukozy po polsce, ale nie zaciekawe zestawy tam stoja. Firma ma bardzo duzo Scani 3 i 4 kilka 4T i ostatnie ich zakupy to wlasnie FH 12 chinczyki, co do cystern to niezaciekawie wygladaja wizualnie pozaginane, porysowane i nie pierwszej mlodosci bo sporo jest na resorach albo na pelnych ramach co sprawia ze beczka jest bardzo ciezka. W TB bylko kilka przypadkow, ze kierowca zapomnial odkrecic/otworzyc zaworow odpowietrzajacych czego nastepstwem bylo wciagniecie lub rozdymanie cysterny co w Pawtransie nigdy nie mialo miejsca (pytalem kierowcow i nitk nie kojazy takiego faktu w firmie aby rozdymalo albo wciagnelo cysterne).

_________________
MB :)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2006, 10:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Cytuj:
Jakies 3-4 tygodnie temu widzialem FH12 chinczyka w Wieliczce. Co do firmy to jak odchodzilem w pazdzierniku z Pawtransu ladowalem sie na Wegrzech z kierowca z BIDY to mowil ze poblokowali im DKV i Shell karty i teraz tylko gotowka operuja, lub tankuja w miejscach gdzie maja ustalony przelew. Ogolnie kierowcy z TB przechodzili do Pawtransu ale nie wszyscy zostawali bo wielu nie podobalo sie to, ze sa obciazenia za zniszczenia powstale na samochodzie z winy kierowcy jak i za kombinacje z oszczednosciami. Duzo wozow z TB mozna spotkac na Bielanach Wroclawskich w Cargilu poniewaz maja monopol na transport glukozy po polsce, ale nie zaciekawe zestawy tam stoja. Firma ma bardzo duzo Scani 3 i 4 kilka 4T i ostatnie ich zakupy to wlasnie FH 12 chinczyki, co do cystern to niezaciekawie wygladaja wizualnie pozaginane, porysowane i nie pierwszej mlodosci bo sporo jest na resorach albo na pelnych ramach co sprawia ze beczka jest bardzo ciezka. W TB bylko kilka przypadkow, ze kierowca zapomnial odkrecic/otworzyc zaworow odpowietrzajacych czego nastepstwem bylo wciagniecie lub rozdymanie cysterny co w Pawtransie nigdy nie mialo miejsca (pytalem kierowcow i nitk nie kojazy takiego faktu w firmie aby rozdymalo albo wciagnelo cysterne).

Potwierdzam to co napisał Coolio często widywałem ich czerwoną Scanie zaparkowaną na parkingu dla autobusów przed szkoła niedaleko mojego osiedla. Pewnie ktoś z mojego miasteczka u nich pracuje i zjechał do domu na weekend. Cysterna faktycznie w nie ciekawym stanie pozaginana zero bieżnika na oponach. Widać niezbyt dbają o tabor. Ale ten gość już pewnie u nich nie pracuje bo już dawno nie widziałem tego auta na parkingu.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 8:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

U mnie rowniez czasami na stacji widuje zestaw z tej firmy bo pewnie mieszka gdzies kierowca co u nich jezdzi. Driver przyjezdza czerwona Scania Topline a cysterna wizualnie nie wyglada tak zle. Nie wiem jak blizej bo nie podchodzilem i nie ogladalem.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Z roku na rok zestawy z TB wyglądają coraz gorzej. W poprzednie wakacje widywałem te pojazdy na parkingach i były one (zarówno ciagniki jak i cysterny) w niezłym stanie. Powgniatane ścianki beczek to w TB standard.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lip 2006, 11:45

Ja tez mieszkam niedaleko ich ok 10 km i słyszałem ze firma pomalutku plajtuje więc co tu mówic o zarobkach !!! :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sie 2006, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Rozmawialem jakis miesiac temu na coca-coli w Radzyminie z kierowca od nich byl niska Scania 113(faktycznie poobijana),ja czekalem na rozladunek cukru bo byl silos pelny,a on przywiozl jakis syrop takze czasu bylo duzo i powiedzial,ze trans-bieszczady to tak naprwde juz koncowka...Nie ma tam pozadnego pana zeby to wszystko utrzymal....

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sie 2006, 0:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

A tu coś ciekawego firma Trans Bieszczady zajmuje się też transportem chemikaliów, kupili jakiś czas temu od Zakładów Azotowych w Tarnowie 100 % udziałów w spółce Autozat. Myśle że z nimi nie jest tak źle skoro mają kase na takie inwestycje. http://www.autozat.pl/


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sie 2006, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Ostatnio na parkingu widziałem dwóch kierowców z tej firmy. Jechali akurat na Moskwe. Samochody mieli niezłe( Scanie 124L 420 HPI, cysterny też prawie nowe- HUBUR). Pytałem się ich jak tam z ich firmą, ale powiedzieli mi, że szef dobiera jeszcze samochodów, że sytuacja jest dobra.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sie 2006, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2006, 14:15
Posty: 98
Lokalizacja: LUBLIN

No właśnie wczoraj śmignęła krajową 19-tką biała scania pod ich oflagowaniem z beczką. 124 L oczywiście ;)

_________________
....:::::ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR LUBLIN::::...Na zawsze razem....Motor&Chełmianka


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

troszke zle zdanie macie o trans bidzie....wiem cos wiecej na ich temat....nie jest tak zle...

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 gru 2007, 9:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Kolego ostatnia wypowiedź w tym temacie była prawie 1,5 roku temu. Jeżeli twierdzisz że masz info z pierwszej ręki to mógłbyś co nie co napisać i przybliżyć nam firmę.

Głównie chodzi o sytuację jaka panuje w firmie, formę zatrudnienia, zarobki, mógłbyś coś napisać o aktualnym taborze, kierunkach jakie obsługujecie...


Tytuł:
Post Wysłano: 14 gru 2007, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

coz firme znam bardzo dobrze.jezdzi tam moj kuzyn,wojek,kolega najlepszy z klasy,jego tato...troche pojezdzilem z kuzynem,ktory akurat na zagramanicy jezdzi.powiem tak..kuzyn raz chwali raz nazeka,ale jak mu powiedzialem zmien prace to powiedzial gdzie pojde?wszedzie podobnie..w tej chwili nie wiem ile tb ma zestawow.faktem jest,ze maja kilka zestawow,ktore sa wiekowe...chodzi o volvo f10..i kilka scanii.lecz one jezdza na kargilu we wroclawiu czyli jezdza po polsce tylko i wylacznie..powoli te zestawy odchodza do lamusa.sluza tez jako sprzet do przyuczenia dla nowych kierowcow.moj kuzyn jak przyszedl do tb siadl z gosciem do top line zielono zoltej 400km ktora obecnie juz smiga na kraju.najlepsze zestawy smigaja na zagranice.maja tez czarnego konia..tj.czarna v8 ostania sprzedana w polsce scania z tych starszych.flagowym pojazdem nie jest.jedzi kilka scanii z noskiem,kilka top line,kilka niskich scanii,jeden stary fh,kilka chinczykow,ale oczywiscie nie to nie wszystko.firma ma swoich zleceniodawcow dzieki czemu nawet jakos prosperoje.obecnie trwaja zakupy kilku scanii r,ktore juz smigaja.kuzyn powiem wprost bo to istotne rzadko kiedy zarobi mniej niz 3,5tys.raczej pow 4 jest.minusy..?podstawa najnizsza krajowa...atmosfera w firmie...bezcenna.pozdrawiam

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 14:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Scania 124L 400 Topline uchwycona na DK 50 w okolicach Mińska Mazowieckiego:

Obrazek
kliknij, aby powiększyć

Zdjęcie jest oczywiście mojego autorstwa.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

mam moja fotke z przed paru latek jak wloczylem sie z bieszczadami

Obrazek

[ Dodano: Nie, 16.12.2007, 22:25 ]
kiepska fote dalem ale nie mialem wyjscia i syknolem fotke zdjeciu ,ktore mam w domu.mam jeszcze kilka ale do kitu jakosc wiec nie ma co.chodzi o to,ze jak jezdzilem z bieszczadmi to pare lat temu nie stac mnie bylo na cyfrowke.prosze o wyrozumialosc...

[ Dodano: Pon, 17.12.2007, 21:19 ]
pewien urzytkownik pyta mnie jakie kirunki firma obsuguje.wiec odpowiadam...portugali,hiszpania,francja,belgia,niemcy,grecja,wlochy,
romunia,wegry,slowacja,rzadko ukraina i rosja.nie bede wychwalal tej firmy do niebios bo ma duzo wad.ale kierowcy tam jezdza i jakos sie trzymaja.tabor bardzo powoli wymieniaja ale kilka sztuk rzechow dalej jezdzi po kraju.kazdy kierowca ma swoj sprzet i nikt mu tam bez jego wiedzy nie zaglada.nie tak dawno tb otworzylo swoja myjnie dla beczek we wroclawiu.cala baza zostala tez przeniesiona kilkaset metrow od bylej siedziby,bo jak wszystkie mobile zjezdzaja to nie ma gdzie parkowac.i tak wlasciwie wszystkie sie nie mieszcza.dzisiaj jak bylem popatrzec to staly dwie niskie scanie zileone i dwa vovla f....pewnie juz nie jezdza bo zawalone sniegiem.

[ Dodano: Czw, 20.12.2007, 21:50 ]
Obrazek
(C)WWW.TRANS-BIESZCZADY.PL...GALERIA

[ Dodano: Czw, 20.12.2007, 21:53 ]
Obrazek
(C)WWW.TRANS-BIESZCZDY.PL...GALERIA

[ Dodano: Wto, 01.01.2008, 20:59 ]
cos juz nikt nie zabiera glosu.dzis bylem pod firma i melduje,ze zakupow w firmie ciag dalszy.na placu stoi pare sztuk(dokladnie nie wiem ile bo samochody sa w rzedach ustawiane jeden za drugim)ale napewno trzy scanie R dwie bordowe i jedna czarna...sliczotaaaa.pozdrawiam!

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 21:46
Posty: 1
Lokalizacja: KROSNO

koledzy i kloeżanki na BIESZCZADY NIE MA RADY to firma jak jedna z wielu ale jednak dobra i wypłacalna godna polecenia pozdrawiam

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH BIESZCZADNIKÓW NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2008


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: