Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Gzella, Osie
Post Wysłano: 20 lut 2012, 19:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Kolejna firma która mnie zaciekawiła.
Są to zakłady mięsne,nie wiecie może czy wożą tylko na własne potrzeby :?:
Tabor to z tego co widuje to chyba przede wszystkim Volva
Dziś widziałem piękną solówkę nowego chińczyka :wink:


Tytuł: Re: Gzella Osie
Post Wysłano: 20 lut 2012, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Firma ma transport na potrzeby własne. Posiadają 30 ciągników siodłowych Volvo, kilka solówek i 70 aut dostawczych. Właściciel Gzelli ma również pod sobą EKO-TANK i żwirownię. Posiada również Volva FM z wywrotkami opisanymi właśnie logiem EKO-TANKU.
Tutaj macie jeszcze ich stronkę http://www.gzella.pl


Post Wysłano: 21 lut 2012, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Kiedyś miał chyba jeszcze drukarnie...

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 21 lut 2012, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sty 2009, 11:02
Posty: 333
GG: 4473051
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Drzycim

Cytuj:
Posiadają 30 ciągników siodłowych Volvo
kolego z tymi ciągnikami siodłowymi to chyba trochę przesadziłeś :shock: z tego co kojarzę to mają ich góra 10. Jeżdżą głównie na zachód, ładują karton, a przywożą półtusze do swojego zakładu. Posiadają prawie same Volva lecz jest też kilka Mercedesów, Atego oraz Actros z przyczepą, ale także prawie same Sprintery, z wyłączeniem Craftera i Daily. Volvo CS II i III generacji jeżdżą z chłodniami, kilka FM na chłodni jak i na wywrotce i cysternie, ale także FH II generacji są na cysternach. Drukarnie kupiła teraz szwedzka poczta, co do żwirowni i stacji paliw (EKO-TANK) to też jest pana Gzelli. Jeśli mi się uda to strzele foto ich zestawów i wrzucę :)

_________________
A,B,C,CE,KW- jest ;)
http://www.rozycki-drzycim.pl


Post Wysłano: 21 lut 2012, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Ok, na stronie pisze, że posiadają 30 zestawów, więc może w te zestawy wchodzą solówki, głupio napisałem :| Co do tych sprinterów, daily i craftera to jeszcze vario mercedes jest :mrgreen: Już w tamte rejony po drzewo się nie zapuszczam to i informacje mogę posiadać nie na czasie, ale jedno wiem, że "chatkę" Pan Gzella ma całkiem całkiem :wink: Pozdrawiam!


Post Wysłano: 21 lut 2012, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2011, 22:57
Posty: 3
GG: 2513056

miałem przyjemność jakiś miesiąc temu odwiedzić tą firmę, nowy zakład mają ok. ale starą część masarni gdzie zdejmowałem mięso to jedna wielka porażka. Dobrze ze zajechałem tam o 5 nad ranem to się jakoś wtoczyłem pod rampę, ale trzeba było się dobrze gimnastykować, jest tam tylko jedna rampa i cofa się pod nią z ulicy gdzie w dzień stoi na gęsto osobówek, jak wyjeżdżałem, musiałem prosić pracowników z biura o przestawienie dwóch aut bo inaczej wyjazd byłby nie możliwy. szkoda tylko że nie zrobiłem wam zdjęcia to byście mogli ocenić sami;)


Post Wysłano: 23 lut 2012, 1:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Jeżeli ktoś chcę jeździć u nich to działalność, płacona umówiona stawka za kółko. A półtusze wozi się często i gęsto do innych zakładów. Ładuje się niby do Osia... a one już dawno sprzedane przez Gzelle i jedzie się np. Madej i Wróbel Ruda Śl.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 14 kwie 2012, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sty 2009, 11:02
Posty: 333
GG: 4473051
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Drzycim

Tak z aktualności ;) Jeśli dobrze widziałem do flota Gzelli powiększyła się o nowego Actrosa :)

_________________
A,B,C,CE,KW- jest ;)
http://www.rozycki-drzycim.pl


Post Wysłano: 24 wrz 2012, 18:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2012, 2:33
Posty: 7
Lokalizacja: csw

Witam! Podpowie ktoś jak wyglada teraz sytuacja w firmie? gdzie jedżą, w jakim systemie i czy przyjmują w ogóle? a może ktoś wie jak wyglada praca u gzelli na mniejszych autach? z góry dzieki za informacje ;)


Post Wysłano: 13 mar 2013, 13:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 maja 2012, 14:05
Posty: 263
GG: 0
Samochód: Mazda 626

Gzella posiada na stanie Scanie (kilka sztuk): http://trucks.phototrans.eu/14,10103,0, ... 3506H.html


Post Wysłano: 13 mar 2013, 15:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Obrazek

I fotka ode mnie :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: