Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lut 2012, 19:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Zakładam temat o tej firmie bo to dosyć duża firma a tematu o nich nie znalazłem.
Posiadają same Scanie R i nowe G chociaż kiedyś mieli premiumki i dafy ale czy mają nadal nie wiem.
Ciągają silosy stałe maja tez kilka podnoszonych.
Jak ktoś ma jakieś informacje na temat firmy to jak może niech się wypowie :wink:
Jedno auto od nich http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... rruta.gif/


Post Wysłano: 19 lut 2012, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 10:43
Posty: 54
GG: 3512373
Samochód: Scania R500 V8

Pracowałem na cementowni w Ożarowie. W sezonie jest ich od groma. Bardzo dużo aut ma naczepy z napisem "CEMENT OŻARÓW" auta przeważnie Scanie z silnikami od 380 do 420 podajże...kabiny highline.
Ciągają po całym kraju. Jak dobrze pamiętam to Słowacje i Czechy obsługują.

Z tego co wiem do tej pory to:
-chłopaki pracują cały tydzień, weekendy w domu aczkolwiek nie każde
-minimalna pensja to 3,5 do 4tyś (z kierowcami którymi miałem okazję porozmawiać wzięli za maj po 4800)
-auta mają przeważnie nowe, wszystko serwisowane ostatnio na cementowni widuję same SCANIE R 380 lub 420
-ciągają popiół z Kozienic oraz biorą cement z Małogoszczy i innych cementowni np. Chełm, Rejowiec
-GANIAĆ,GANIAĆ,GANIAĆ!!
-dyspozycyjność do granic wytrzymałości...
-w domu jest się gościem
-zarobki bardzo duże bo około 6tyś niektórzy wzieli
-jeśli masz kartę jeździsz na tarczki i na karty zmieniacie się autami albo na bazie albo na trasie
-kierowca który ze mną rozmawiał powiedział że przejechał już dzisiaj 1200km i musi przejechać jeszcze 500, a domu był na chwile żeby się umyć

Oczywiście to są informacje z MAJA 2011

_________________
Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

PRECZ Z KOMUNĄ!!


Post Wysłano: 19 lut 2012, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Wiosną i latem, dużo ich aut widywałem w moich okolicach, wszystko za sprawą tego, że część taboru (nie wiem, czy to ich wszystkie auta, dlatego napisałem część), parkuje w Białymstoku, przy ulicy Sejneńskiej. Dawno tam nie byłem, ale pod koniec tygodnia, jak znajdę chwilę czasu, to podskoczę tam i jeśli auta nadal będą stały, to zrobię kilka zdjęć :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 20 lut 2012, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Baza w Mińsku Mazowieckim na Sosnkowskiego, mają tez chyba swoją stację paliw. W dużej części mają silosy. Tabor to obecnie Scanie R i G ze słabszymi motorami. Jest jeszcze kilka 4'ek CR19 oraz CR19 Topline, które latają pod szmatami/firanami. Sporo autek, wyglądają na schludne. Więcej nie wiem.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 20 lut 2012, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Z silosami Apreo Logistics:
Obrazek Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 29 cze 2014, 9:46
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ostatnio co raz częściej widać ich ciągniki z silosami podnoszonymi co kiedyś było raczej rzadkością bo mieli tego mało.Z dwa tyg.temu widziałem od nich 105tkę SC co mnie zdiwiło bo myślałem źe juź tylko Scania taborze


Post Wysłano: 26 kwie 2017, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:51
Posty: 2

Witam czy ktoś z kolegów ma jakieś informacje o warunkach pracy w tej firmie.


Post Wysłano: 26 kwie 2017, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

zadzwoń sobie to się dowiesz, ja kiedyś dzwoniłem i nie wiedziałem czy mam się zaśmiać już w trakcie rozmowy czy po. plotek rozsiewać nie będę, chwycisz za słuchawkę to się sam przekonasz.


Post Wysłano: 26 kwie 2017, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
zadzwoń sobie to się dowiesz, ja kiedyś dzwoniłem i nie wiedziałem czy mam się zaśmiać już w trakcie rozmowy czy po. plotek rozsiewać nie będę, chwycisz za słuchawkę to się sam przekonasz.
Absolutnie nie mam zamiaru Ciebie atakować, ale...po co jest forum? Żeby zapytać, dowiedzieć się czegoś. OK, nikt za nikogo roboty nie załatwi, ale chyba wszyscy doskonale wiedzą, że w większości rozmowa przez telefon, czy rozmowa kwalifikacyjna, a fakty, które potem w pracy można spotkać, to są dwa światy.


Post Wysłano: 27 kwie 2017, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:51
Posty: 2

Ok więc może sprecyzuję. Dzwoniłem i byłem na rozmowie ,więc tak jak kolega wspomniał to co mówi szef i setka spedytorów nijak się ma do tego co powie inny kierowca. Jeśli ktoś tam krecił kółkiem niedawno albo dalej działa to fajnie jakby coś konkretnie powiedział, wyraził opinie.


Post Wysłano: 29 kwie 2017, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

sorry Panowie źle doczytałem, myślałem że to firma Rutra ale coś mi się przewidziało. także co do Ruty nie wiem ale mój post tyczył się omyłkowo Rutry gdyż gość jawnie przez telefon informuje że u niego kierowcy sami z siebie chętnie kleją rzepa bo chcą co dzień być w domu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: