Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 maja 2006, 19:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

"Belpol Poland" Sp. z o.o. obsługa rynek belgijski taborem chłodniczym i plandekowym.Ich specyfika polega na oferowaniu klientom taboru belgijskiego, czyli są kojarzeni z krajami Beneluksu. Usługi logistyczne mają raczej charakter tradycyjny.
Zatrudniają małe polskie firmy transportowe jak i współpracująy z dużymi KW TRANS i TEDEX.
Usługi zlecają na tych samych kierunkach na jakich sami jeżdżą, czyli Belgia, Niemcy, Francja, zarówno w eksporcie jak i imporcie.

Najwieksi odbiorcy:

BELPOL INTERNATIONAL
NORFOLKLINE
HORNS
MARKO SERVICE
LENOX
DANZAS
PROFROST

Najwięksi dostawcy:

DKV EURO SERVICE - dostawa paliwa
IBM dostawca komputerów
MAN - Polska ciągniki siodłowe
SCHMITZ CARGOBULL - naczepy

Obrazek
(C) firmy.pf.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 maja 2006, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Podobno oddział tej firmy niedawno powstał w Warszawie. Brat miał tam zajść, ale niestety nie miał czasu i lipa. Podbno zarobki też niezłe. Jak się czegoś dowiem, to napisze. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2006, 17:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
Bardzo podobają mi się odblaskowe naklejki na chłodniach. W nocy wygląda tą pięknie Mr. Green
No z tymi naklejkami to ktoś miał extra pomysł bo taką firme wieczorem lepiej sie rozpoznaje. :) 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2006, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Rzeczywiscie pierwszy raz słysze o tej firmie :U A co do chłodni to naprawde maja bardzo ładnie obklejone a w nocy to wogole fajnie wygladaja :D I za to maja nowe autka :D pozdro

_________________
Fujifilm S5800


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2006, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kolega mojego taty dziś do nich dzwonił z zapytaniem o pracę...Podobno robota jest-na chłodnie 4tygodnie w trasie(same przerzuty),a na plandeki normalnie jazda przez PL...Co do zarobków,to nic nie chciała babka powiedzieć,ale tata mówi że może sie zgłosi do nich za miesiąc... :)

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2006, 18:41

Ta firma to kompletna porażka. Mówie o chlodniach niewiem jak jest z plandekami. To jest syf podobny do VOS, tylko ze masz chłodnie. Kasa duza bo działalnośc, odlicz wszystko i masz wielkie g****. Słyszałem ze na plandekach panuja inne reguły ale nie wnikałem bo sie juz załamałem tym. Podejzewam ze na plandekach jest tez wilki syf, poniewaz wspólpracuja z KW, a tam tez jest DNO.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2006, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Stojąc na parkingu niedaleko Compiegne na A1 spotkalem auto z BELPOLu. Ciągają oni ciekawe naczepy firmy RANGERS z dośc nietypowym rozstawem osi oraz ze skrętnymi osiami. :wink:


Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2006, 19:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Gadałem teraz na Venlo z kierowcą od nich. Mówi, że na początku była to "złoto, nie firma", ale robi się coraz gorzej... Czyli norma - w przypadku GST Stadler też tak było...


Post Wysłano: 30 sty 2009, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

może ma ktoś jakieś nowinki na temat Belpol-u???


Post Wysłano: 30 sty 2009, 23:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2009, 18:09
Posty: 60
GG: 0
Samochód: DAF 105 460 SC
Lokalizacja: ZgR

stałem z kolega z tej firmy w Montelimar (F) jedzil manem ze szmatą na przerzutach 4/1 nie narzekał ale to było dosc dawno bo w 2006 :/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: