Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Pak-Dek, Kępno
Post Wysłano: 27 sty 2012, 14:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2012, 14:10
Posty: 1
GG: 0

witam jak w temacie czy ktoś słyszał coś o tej firmie?

z tego co zdarzyłem się dowiedzieć to dysponują samochodami od 0 do 24 ton głównie sa to chłodnie, posiadają też dwie naczepy typy firana. Tabor jest zróżnicowany; mercedesy daf scanie renault.
kierunkiem wyjazdów jest europa zachodnia głównie hiszpania i niemcy

aha teraz news u garcarka w ociążu stoi nowy actros Mp4 pod flaga pakdeku:)


Post Wysłano: 15 gru 2012, 12:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

Post Wysłano: 15 gru 2012, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Bardzo dobrze znana mi firma.Generalnie dysponują dość zróżnicowanym taborem.Począwszy od Vito i Sprinterów,poprzez solówki Iveco,Mercedes,Scania,na zestawach kończąc głównie Mercedes i Scania.Jeśli chodzi o pracę,nie wiem jak na zestawach w tej chwili,ale jeśli chodzi o mniejsze auta obsługują kilka firm w obrębie Kępna,Ostrzeszowa,Ostrowa z branży spożywczej,praca bardzo zróżnicowana zależy z której to firmy trafi się wyjazd.

Załadunki,rozładunki jeśli chodzi o duże auta w większości paletowe,z małymi jest różnie.Generalnie właściciel jasno stawia warunki i nie owija w bawełnę,niektórzy jeżdżą u niego kilka lat i mają dobre zdanie.

Jeśli chodzi o stan aut,coraz więcej aut salonowych a i starsze solówki są w przyzwoitym stanie :wink: Firma znajduje się przy wylocie z Kępna w stronę Kluczborka po lewej stronie. Pozdrawiam :wink:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 15 gru 2012, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

Wszystko się zgadza co kolega MaciejOstrw napisał. Pracuje tam o 3 lat i nie narzekam, a tak przy okazji lada dzień kolejny Mp4 za wita w naszej firmie.


Post Wysłano: 15 gru 2012, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Że tak zapytam jakie kierunki na zestawach są obsługiwane?? Co ile w domu jesteście?? Pozdrawiam

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 16 gru 2012, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

jeżeli chodzi o zagranice to głównie wszystko lata na hiszpanie, a po kraju to wiadomo gdzie trzeba tam się jedzie. co do siedzenia w domu to różnie to bywa raz po tyg jesteś w domu raz po dwóch, wszystko zależy jak się ułoży. jedno auto jeździ w systemie 3/1, a reszta wszystko w kółkach.


Post Wysłano: 16 gru 2012, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

firany też tak latają??

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 16 gru 2012, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

tak firany też tak latają


Post Wysłano: 26 gru 2012, 11:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

przedstawie trochę floty pak-deku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 26 gru 2012, 15:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Nie no widzę że się rozwijacie.. :wink: Michał czym Ty obecnie teraz jeździsz ? Czerwona Scania 114 jeszcze jest ? Z tego co kojarzę była jeszcze czarna 124 ciągnik :D Pozdro

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 26 gru 2012, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

scania czerwona jeździłem na samym początku, ona dalej jest w firmie. w tym momencie jeżdżę ta niebieską 124, a czarna scania 124 tzw mamba też jest dalej u nas i ma się dobrze głównie obsługuje czechy.


Post Wysłano: 05 sty 2013, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

sorry że post pod postem ale jak wspominałem wcześniej o to nowy nabytek PAK-DEKU odebrany dzisiaj przeze mnie w ociążu u Garcarka

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 06 sty 2013, 0:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Coś czuję, że ta czerwona gwiazda pod białą chłodnią, będzie robić piorunujące wrażenie! :twisted:

W czwartek po świętach w Częstochowie, widziałem niebieską Magnum`kę z waszą chłodnią. To wasze auto, czy tylko chłodnia odkupiona?

Latem widziałem kilka razy złotą eMPe trójkę i srebrną eMPe czwórkę jak jechały przez moją miejscowość (Krzepice).


Post Wysłano: 06 sty 2013, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

tak Szaki to ja leciałem przez czewe do domu z tarnowa, bo moja niebieska strzała(scania124) miała robianą obsługę na warsztacie i musiałem zapiąć magnum do swojej chłodni. wszystkie auta które wymieniłeś są nasze czerwony robur dostanie biała chłodnie z czerwoną paleciarą.a przez krzepice bardzo dużo naszych aut lata tzn przez waszą obwodnicę:)


Post Wysłano: 06 sty 2013, 1:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Czyli widzę Michał że już się nie bujasz po Polsce,tak jak to było na początku :wink: Fajnie że się rozwijacie..Swoją drogą to kilka razy widziałem Cię tą Twoją niebieską 124 jak leciałeś przez Ostrów tu koło dworca,czasem widuję kogoś małymi wozami na firmówkach Dropu, no i białego Atego jak sobie przelatuje :D Actros,jak najbardziej na plus,pewnie z czasem też zasiądziesz na Merca.

Pozdrawiam ! :wink:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 06 sty 2013, 11:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

tak Macieju bardzo często latam przez ostrów scania tzn co drugi dzień jadę do albo wracam z gdańska stała trasa :D


Post Wysłano: 13 sty 2013, 12:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

Przejęli od mojej byłej firmy stałą pracę na trasie Mokrsko k.Wielunia - Czechy(2 magazyny Lidla) podejrzewam że wskoczyli tam z niższą stawką albo zadecydował fakt że mieli bliżej na załadunek ;]


Post Wysłano: 13 sty 2013, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

1magazyn na Czechach jak już coś, nie wiem jak jest z tymi stawkami bo mnie to nie interesuje. W tej firmie jeździmy już trochę czasu więc jak doszła nowa trasa tzn Czechy to mój szef ją też wziął i tyle


Post Wysłano: 13 sty 2013, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

Cytuj:
1magazyn na Czechach jak już coś, nie wiem jak jest z tymi stawkami bo mnie to nie interesuje. W tej firmie jeździmy już trochę czasu więc jak doszła nowa trasa tzn Czechy to mój szef ją też wziął i tyle
Od nas zawsze chłopaki jeździli na 2(Merin i Ołomuniec) ale mogło się pozmieniać. Nie wnikam jak było wyraziłem tylko przypuszczenie a Ty Michale też masz okazję się tam czasami ładować ?


Post Wysłano: 13 sty 2013, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2012, 10:37
Posty: 26

Na czechach byłem 2 może 3 razy a ładuje się tam bardzo często ale na inną trasę


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: