Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 sty 2007, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 kwie 2006, 14:23
Posty: 48
Lokalizacja: PL

Obrazek

INFORMACJE O FIRMIE

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "Dąbrowa" Wiktor Danielewski z siedzibą w Dąbrowie koło Poznania, działa na rynku od 1989 roku, jako prywatne, jednoosobowo zarządzane przedsiębiorstwo. Początki działalności oraz wielkość firmy, które mają swoje korzenie w transformowanej Polsce nie były tak imponujące jak obecnie. Aktualne rozmiary firmy mogą być dowodem wysokiej determinacji i wiary w sukces kadry zarządzającej, a w szczególności właściciela Wiktora Danielewskiego. Praca, jaką włożono w tworzenie i rozwój firmy pozwoliła na zdobycie wielu cennych doświadczeń, którymi dzielimy się z naszymi klientami poprzez wysoko wykwalifikowany personel. Przedmiotem działalności W.P.U.H. "Dąbrowa" jest transport międzynarodowy, spedycja, transport krajowy - w szczególności przewóz materiałów sypkich, wykonywanie robót ziemnych, wydobywanie i przerabianie kopalin, handel materiałami budowlanymi, mechanika pojazdowa.

TRANSPORT i SPEDYCJA

Od 1990 roku zajmujemy się transportem międzynarodowym. Dysponujemy 17-stoma ciągnikami siodłowymi marki SCANIA 124L oraz VOLVO FH12 wraz z naczepami plandekowymi.

Posiadamy dwa rodzaje naczep:

- burtowe:7 sztuk (13,64X2,48x2,60m) o kubaturze 85 m3
- firanki: 10 sztuk (13,62X2,50X2,78m) o kubaturze 92m3

Wszystkie naczepy wyposażone są w dachy z systemem Edscha, umożliwiającym załadunek towaru od góry.
Firma nasza poza przewozem ładunków standardowych, zajmuje się również przewozami materiałów niebezpiecznych ADR - wszystkie klasy oprócz 1 i 7.

W tym celu wszyscy kierowcy przeszkoleni są w zakresie przewozów ADR, auta posiadają odpowiednie wyposażenie a firma zatrudnia doradcę DGSA.
W celu ciągłej kontroli przeprowadzanych transportów na wyposażeniu każdego z pojazdów jest telefon komórkowy, co umożliwia stały kontakt z kierowcą. Część samochodów wyposażona jest także w system pozycjonowania satelitarnego GPS. Przewożony przez nas towar objęty jest ubezpieczeniem OCP do kwoty 150.000 USD, z możliwością podwyższenia kwoty.
Nasze usługi świadczymy na terenie Europy Zachodniej.

Obrazek

WYWROTKI

Oprócz wydobywania i przerabiania kopalin duży udział w naszej działalności stanowi transport materiałów sypkich. Do niedawna specjalizowaliśmy się tylko w takich przewozach do Niemiec. Obecnie wykonujemy podobne usługi na terenie całego kraju.
W chwili obecnej posiadamy 30 pełnosprawnych zestawów samowyładowczych typu TATRA 815 S3 oraz 20 nowych samochodów ciężarowych marki MERCEDES ACTROS.

Obrazek

ROBOTY ZIEMNE

W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę usług w zakresie prac ziemnych. Posiadamy koparki, ładowarki, spycharki. W celu profesjonalnego wykonywania podjętych zleceń, w ostatnim roku zmodernizowaliśmy praktycznie cały sprzęt budowlany. W chwili obecnej poza licznym taborem samochodowym posiadamy następujące maszyny budowlane:

Koparki:
CAT 330
CAT 322
Ładowarki:
CAT 966G
CAT 928
Spychacze:
T-130

Liczny sprzęt obsługuje młody i wykwalifikowany (ponad 80-cio osobowy) zespół pracowników gotowych do podjęcia każdego - nawet najtrudniejszego - zadania.

W dorobku kilkunastoletniej działalności naszej firmy ugruntowaliśmy naszą pozycję przede wszystkim poprzez profesjonalizm i fachowa obsługę. Dowodem jest uczestnictwo w następujących budowach: AHG Cottbus, Radymix Berlin, przejście graniczne Olszyna, Makro - Poznań, Selgros - Poznań, Szybki Tramwaj - Poznań, Fabryka Prefamixów - Warszawa, Instytut Stomatologii, wykop pod centrum King-Cross, udział w budowie Autostrady A2 i wiele innych. Uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach w zakresie budownictwa mieszkaniowego na terenie Poznania, a także w innych miastach Polski - głównie wykopy i wszelkiego rodzaju prace ziemne

KONTAKT

WPUH "DĄBROWA".
Wiktor Danielewski
62-069 Dąbrowa k/Poznania;
ul. Wiejska 57.
tel.: (061) 81 43 408
fax: (061) 89 44 417

www.dabrowawd.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 06 sty 2007, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 18:10
Posty: 67
GG: 3407033
Lokalizacja: PNT

Znana mi firma bo sąsiad jeździ w niej MANem TGA....
ObrazekObrazekObrazek

Firma podobno ma zamiar nabyć w tym roku jeszcze ok 100 pojazdów i głównie będą to Mercedesy Actrosy i MANy TGA.....

_________________
Jadę, jadę,
drogą lecę.
Ja mam towar,
Oni becel... :D


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sty 2007, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 10:28
Posty: 21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

jest to jedna z najlepiej rozwijających sie firm transportowych w Polsce !!

_________________
MAN 5 star :)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sie 2007, 18:31

ja widziałem tylko wywroty dąbrowy ale tatry też maja


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sie 2007, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

Firma o tyle mi znana, że mam w Dąbrowie rodzinę, więc czasem tam jeżdżę i wówczas mijam bazę firmy. Dawniej parkowały tam same czerwone Scanie 4 serii z niskimi kabinami i naczepami plandekowymi, które jeździły w transporcie międzynarodowym. Obecnie firma mocno postawiła na transport wywrotkami, które mozna bardzo często zobaczyć na ulicach Poznania, głównie nowe Actrosy. Z tego co mi wiadomo, to firma wykupiła też pobliską żwirownię i sama wydobywa i rozwozi kruszywo swoimi autami. Nie wiem jakie są tam warunki pracy, ale mogę powiedzieć, że rozwój tej firmy jest wręcz zdumiewający i w niczym nie przypomina ona tej "Dąbrowy" sprzed kilku lat, gdzie na placu koło domu stały ciasno poustawiane Scanie i Volvo FH w liczbie kilku czy góra kilkunastu sztuk. Właściciel mógłby chyba dawać wykłady pt. "Tak się robi dobry biznes transportowy i rozbudowuje firmę"! :mrgreen: :lol:

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Post Wysłano: 22 mar 2009, 19:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Widze,że baaardzo dawno nikt nic nie pisał na teamt tej firmy :( .Wiecie koledzy może coś nowego na ich temat,może macie jakieś fotki ich aut :?: .

_________________
:]


Post Wysłano: 26 mar 2009, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Pełno wywrotek lata po Lesznie. Jeździ ich całkiem sporo a nawet nie wiedziałem że mają inne zestawy a nie tylko wywroty.


Post Wysłano: 26 mar 2009, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Coś jeszcze może wiesz kolego na ich temat,masz jakieś fotki :?: .

_________________
:]


Post Wysłano: 12 sie 2009, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Orientuje sie ktos jakie tam zarobki i ile posiadają aut? Chodzi mi o te many z miedzynarodówki bez wywrotek :)


Post Wysłano: 20 wrz 2009, 16:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Witam.
Co nowego słychać w dąbrowie :?: .

_________________
:]


Post Wysłano: 24 wrz 2009, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 18:10
Posty: 67
GG: 3407033
Lokalizacja: PNT

Z tego co wiem to znów zakupili nowe MANy, tym razem TGX w XXL lub XLX. Są mniej oklejone, tylko z przodu jest naklejka z napisem. Dawno z sąsiadem nie gadałem :? więc za bardzo nie mogę wam powiedzieć co iajk. Bynajmniej zlecenia raczej są, skoro ciągle jest w trasie. Wypady za granice często są po 2 tygodnie i powrót do domu na 4 - 6 dni. Zarobki z tego co sie domyślam po sąsiedzie to ok 4 tys zł, ale nie jestem pewny. Stawka kilometrowa. Jak coś więcej będe wiedział to9 dam znać 8)

_________________
Jadę, jadę,
drogą lecę.
Ja mam towar,
Oni becel... :D


Post Wysłano: 26 wrz 2009, 18:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

A co tam słychać na wywrotkach :?: .

_________________
:]


Post Wysłano: 20 paź 2009, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2005, 17:33
Posty: 21
GG: 0

Siema jeżeli chodzi o wywrotki to sporo aut jest w Wrocławiu na robocie reszta lata w kolo komina jak to się mówi.


Post Wysłano: 23 paź 2009, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1309
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Nie tylko bo widziałem je też na budowie S7 pod Kielcami.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 25 paź 2009, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Chłopaki a orientuje sie ktoś jak jest w Dąbrowie z autami? Każdy kierowca ma swoje czy na skoka? I jak jest teraz z zatrudnieniem?Przyjmują?


Post Wysłano: 25 paź 2009, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2005, 17:33
Posty: 21
GG: 0

Jeżeli chodzi o auta to jest tak ze jeżeli jesteś ma miejscu to masz swoje auto :D a jeżeli jesteś na delegacji to na jedno auto przypada 2 kierowców bo jeździ się na zmianę :( .
Z zatrudnieniem na ta chwile będzie ciężko ponieważ zbliża się najgorszy okres w tego typu transporcie ale zadzwonić zawsze można się dowiedzieć 8) .


Post Wysłano: 26 paź 2009, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Ale kolego jeśli dobrze zrozumiałem to ty mówisz o ich wywrotkach tak? Mi chodzi o transport międzynarodowy :)


Post Wysłano: 26 paź 2009, 21:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2005, 17:33
Posty: 21
GG: 0

a to racja ja mówiłem o wywrotkach a jeżeli chodzi o transport międzynarodowy to niestety nie pomogę Ci bo nie mam pojęcia :(


Post Wysłano: 27 paź 2009, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Acha, no nic dzięki i tak :] Powodzonka


Post Wysłano: 21 lut 2010, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 18:10
Posty: 67
GG: 3407033
Lokalizacja: PNT

W międzynarowce każdy ma swój zestaw i latają w pojedynczych obsadach. Trasy głownie 2 weekedny poza domem, potem kilka dni w domu i znów 2 weekendy poza domem.

Ostatnio Dąbrowa straciła jeden zestaw na autostradzie A5 w Niemczech. Kierowca 'zapatrzył się' i wjechał w tył naczepy litwina stojącego w korku. Kierowca przeżył. Więcej szczegółów nie znam. Tu macie zdjęcia do tego wypadku

http://www.baden-online.de/news/bildarc ... hiv_id=580

_________________
Jadę, jadę,
drogą lecę.
Ja mam towar,
Oni becel... :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: