Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 maja 2006, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

Widziałem dziś na mieście dwa piękne zestawy tej firmy i postanawiam ją przedstawić:

DIREX Sp. z o.o. jest firmą działającą na mocy polskiego prawa handlowego, świadczącą całopojazdowe usługi transportowe. Od początku, tj. od 1989 r. specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Nadrzędnym celem działania jest realizacja każdego zlecenia w sposób profesjonalny − terminowy i zgodny z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

Wiemy, że 16 lat doświadczeń zdobywanych na drogach całej Europy jest gwarancją zrealizowania przez DIREX powierzonych zleceń w sposób bezpieczny i sprawny. Gwarantujemy naszym klientom kompleksową obsługę transportową przy zachowaniu najwyższej jakości na każdym etapie jej trwania (wdrożony system HACCP).

DIREX Sp. z o.o. stale poszerza swoją ofertę. Dlatego też w ramach wdrażania nowych rozwiązań i możliwości rozwoju w dniach 27 września − 17 października 2005 r., jako jedyna firma z Polski wzięła udział w międzynarodowym konwoju na trasie tzw. Jedwabnego Szlaku wiodącego z Pekinu do Brukseli. Głównym celem tego przedsięwzięcia prowadzonego pod hasłem „Od Pekinu do Brukseli; transport drogowy motorem rozwoju.” było praktyczne zademonstrowanie możliwości realizacji transportu drogowego towarów pomiędzy Wschodem a Zachodem, a przede wszystkim wykazanie, że transport drogowy jest efektywnym sposobem przewozu towarów między Europą i Azją. W ocenie specjalistów w najbliższej przyszłości będzie to optymalne rozwiązanie dla połączenia krótkiego czasu dostawy oraz zachowania niskich kosztów transportu.

Cały zespół, liczący obecnie 195 pracowników pozostaje do Państwa stałej dyspozycji, zarówno w momencie przygotowań do przewozu, jak i w trakcie jego realizacji.

DIREX postrzegany jest jako zaufany i pewny partner w biznesie, na którego pomoc w każdej sytuacji można liczyć. Największym źródłem satysfakcji w naszej pracy zawodowej są dla nas decyzje klientów o podjęciu stałej współpracy, określonej ramowymi umowami długoterminowymi, gdyż są świadectwem spełnienia stawianych nam wymogów i oczekiwań.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Więcej na http://www.direx.pl

A teraz fotki:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

A Volva które miałem przyjemność oglądać wyglądały dokładnie tak:
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Widzialem auta z tej firmy i musze powiedziec ze ladnie sie prezentuja. Slyszalem ze firma specjalizuje sie w przewozach do Kazachstanu ale nie wiem czy to prawda. Faktycznie dwa samochody jechaly w Jedwabnym Szlaku o ktorym czytalem w Trakerze.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2006, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Ja te autka często widuję w kierunku z granicą z Litwą , albo jak już wracają do domu.Tabur mają naprawdę nowy to co ja widuję to wszystko same chłodnie.Najczęściej widuję MPII i FH.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2006, 10:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2005, 15:47
Posty: 57
Lokalizacja: lublin

Oprócz nowego taboru posiadają w swojej flocie auta nie zdarcia, czyli volvo F12, spięte z nowymi lodówkami schmitz'a latają na wschód...

_________________
życie w drodze...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2006, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Widzialem sporo samochodow Direx-u w Hiszpani i z tego co rozmawialem z kierowcami to czesto a nawet bardzo czesto tam jezdza.

_________________
MB :)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2006, 15:08

Cytuj:
Oprócz nowego taboru posiadają w swojej flocie auta nie zdarcia, czyli volvo F12, spięte z nowymi lodówkami schmitz'a latają na wschód...
Kolego jakie ty brednie opowiadasz. Poczytaj na innych małych forach o tej firmie a bedziesz wiedział wiecej. Z tego co czytalem to maja 3 autka stare: VOLVO F12(białe), SCANIA 113(czarna) i MAN 19.392 (czerwony) i te auta jeżdza po Polsce i ładuja naczepy, potem na bazie przepinka pod nowszy zestaw. I głownie maja FH i Mercedesy (MPII i te starsze) ale maja tez mniejsze Actrosy, Many TG-A i jedna Magnumke kupili.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2006, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Cytuj:
Kolego jakie ty brednie opowiadasz. Poczytaj na innych małych forach o tej firmie a bedziesz wiedział wiecej. Z tego co czytalem to maja 3 autka stare: VOLVO F12(białe), SCANIA 113(czarna) i MAN 19.392 (czerwony) i te auta jeżdza po Polsce i ładuja naczepy, potem na bazie przepinka pod nowszy zestaw. I głownie maja FH i Mercedesy (MPII i te starsze) ale maja tez mniejsze Actrosy, Many TG-A i jedna Magnumke kupili.
a moz.e kolega nie był tak dobrze poinformowany jak ty?

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2006, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

To jak nie jest poinformowany to niech nie pisze nic... Tylko wprowadza innych w blad

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 16 maja 2006, 7:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2005, 15:47
Posty: 57
Lokalizacja: lublin

Ja nie czytam gazet tylko jeżdże po drogach i troche widze, a skoro widze samochód na granicy w odprawie to raczej na załadunek on tu nie przyjechał, na drugi raz sam sprawdx swoje info, nie wszystko co napisane jest prawdziwe...

_________________
życie w drodze...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 maja 2006, 9:18

Cytuj:
Ja nie czytam gazet tylko jeżdże po drogach i troche widze, a skoro widze samochód na granicy w odprawie to raczej na załadunek on tu nie przyjechał, na drugi raz sam sprawdx swoje info, nie wszystko co napisane jest prawdziwe...
Kolego jak jest napisane przez kierowce Direx, i potwierdzone przez byłego kierowce (czyli mnie) to jest raczej prawda. Sam jeździłem w firmie Direx i wiem co sie dzieje. A moze powiesz mi co to za polityka, ze mieli by akurat te 3 autka starsze a reszte (ok 85) nowych, najstarszy z 2001 ?? I wszystkie by jeździły po Europie? Ostatnio kierowca tym Volvem jechał scholowac naczepe poniewaz uległo awarii FH12, i zostało scholowane na serwis a naczepe trzeba było rozładowac. I nie opowiadaj mi bajek poniewaz samemu mi czasem wypadło pojechac (raz byłem Scania 113 i raz Manem 19.392) rozładowac i załdowac anczepe do nowej trasy.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 10:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kolego Nokia a jakie są zarobki w firmie Direx?Jak jest tam ze zjazdami do domu?Z tego co wiem to oni jeżdżą także dużo na Wschód...A auta to głównie VOLVO FH(chińczyki i starsza generacja) i MB ACTROS MPII...Widziałem od nich zawsze tylko białe składy z lodówkami SCHMITZ...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 16:17

Cytuj:
Kolego Nokia a jakie są zarobki w firmie Direx?Jak jest tam ze zjazdami do domu?Z tego co wiem to oni jeżdżą także dużo na Wschód...A auta to głównie VOLVO FH(chińczyki i starsza generacja) i MB ACTROS MPII...Widziałem od nich zawsze tylko białe składy z lodówkami SCHMITZ...
Wiec kolego zarobki zachowam dla siebie. A co sie tyczy zjazdów do domu, to praktycznie co tydzien, co połtora, chyba ze jakas daleka Rosja sie trafi. Direx ma cała Europe (oprócz północy) i paru krajów jak Rumunia, Ukraina, Białorus, ale Rosje maja, nawet Kazachstan. To była głowna przyczyna tego ze odszedłem z tej firmy, poniewaz trafił mi sie drugi Kazachstan pod rzad, a w tym czasie na bazie był kierowca, który miał mniejszy staz w firmie niz ja, ale ze polecił tego kierowce jakis kierownik to on niebedzie na wschód jeździł. Głowny kierunek jaki robia i maja tam najwiecej kursów to Grecja. Obsady sa w 80% podwójne, jest tez kilka obsad pojedyńczych i Ci kierowcy co jeżdza sami praktycznie byli co tydzien w domu, poniewaz robili bliskie trasy, kraje sasiednie. Maja same chłodnie, same SCHMITZ, woza nimi wszytko, słodycze, lekarstwa, warzywa, kwiaty, nabiał... Co do aut to kiedys były głownei Volvo i pare sztuk Scania, potem szef kupił Actrosy, sprzedał Scanie i głownie firmie kreci sie na Mercedesach (głownie MPII ale i starsze modele tez sa) i Volvo FH. Teraz gadałem z moim byłym zmiennikiem to dostał on MAGNUM DXi, nówke i lata. Firma ma tez pare MAN TG-A i 3 te starse autka które jeżdza po kraju a nie na miedzynaród :) Ogólnie myśle nad powrotem do DIREX, poniewaz po odejsciu z DIREX poszedłem do VOS, ale nie bede jakims polskim murzynem dla Guldena pedała, i niebede po miesiacu jeździł bez rodziny. Nie bede jego psem,a tu co tydzien w domu. Kasa lepsza w VOS, ale po odliczeniu podatkó itd (VOS masz na działalności) to wychodzi praktycznie to samo, do 500zl róznicy. Jeszcze jedno chciałem powiedziec, zeby jeździc w DIREX to musisz miec przynajmniej rok doświadczenia w transporcie miedzynarodowym. To tyle...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

A powiedz mi jeszcze tylko kolego jakie tam są formy płac?1-Jest stawka z kilometra czy od frachtu?2-Diety są wliczane w pensje czy to odrębne pieniądze?Aha i jeszcze jedno-3-jaka jest podstawa i czy 4-1 i 2 kierowca mają taką samą pensje?Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało...5-Jaka jest forma zatrudnienia?Umowa na czas określony,....czy inne tego typu zasady...?Z góry dzięki za odpowiedz... :twisted: Oczywiście kolego jeśli chcesz to odpowiedz na te pytania(chociaż na część...),a jeśli nie to zrozumiem... :) Najbardziej mnie interesują odpowiedzi na pytania:1,4,5...Reszte możesz pominąc... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 22:25

Cytuj:
A powiedz mi jeszcze tylko kolego jakie tam są formy płac?1-Jest stawka z kilometra czy od frachtu?2-Diety są wliczane w pensje czy to odrębne pieniądze?Aha i jeszcze jedno-3-jaka jest podstawa i czy 4-1 i 2 kierowca mają taką samą pensje?Aha i jeszcze jedno mi się przypomniało...5-Jaka jest forma zatrudnienia?Umowa na czas określony,....czy inne tego typu zasady...?Z góry dzięki za odpowiedz... :twisted: Oczywiście kolego jeśli chcesz to odpowiedz na te pytania(chociaż na część...),a jeśli nie to zrozumiem... :) Najbardziej mnie interesują odpowiedzi na pytania:1,4,5...Reszte możesz pominąc... :D
Wiec kolego tak, 1) Stawka jest liczona od frachtu, 2) Diety masz w pensji, 3)podstawa nie jest najniższa 4)w podwójnej obsadzie obaj kierowcy maja tak samo, chyba ze jeden jest juz z 10 letnm starzem a drugi na nauce... ale po ok roku jazdy sa jzu takie same wynagrodzenia 5)zatrudniaja Cie na umowe na czas nieokreślony.

Jak juz mówiłem w któryms temacie, jak zwolniłem sie z Direx poszedłem do VOS, ale jeb***** to juz 3tyg temu i kreciłem robote w Direx na nowo, i udało sie. Narazie jestem skoczkiem, jade jutro rano Magnumka z moim starym zmiennikiem do Francji, mamy odebrac naczepe z Wielunia (byłą rozładowywana w Koszalinie i ładowana w Kaliszu, i my mu ciagniemy tam kolejna naczepe do załadowania w Poznaniu na RUS. Wiec 3majcie sie panowie, niedługo wróce i zajrze.

CENZURUJ WULGARYZMY! Pazdz


Tytuł:
Post Wysłano: 17 maja 2006, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dzięki za szczegółowe informacje i powodzonka na drodze.... :D

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 maja 2006, 15:15

Dzieki za powodzenia. Juz wrócił. Zapier w DIREX. Jak mi tego brakowało Smile

[ Dodano: Pią, 26.05.2006, 15:15 ]
No i koniec dobrego, odpoczynku dalej trzeba jechac. Startujemy teraz na 6 aut na Grecje. Leca 2 FH (chińczyki)+ 1 jeden stary, TG-A, Magnum i MPII. Ja jade tym razem w TG-A. Auta jzu poładowane, pomyte, my juz popakowani i zaraz startujemy. Wiec do usłyszenia mobile, to bedzie fajna trasa. Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2006, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Ile km miesiecznie krecą w podwójnych obsadach w Direxie?


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 2:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Ostatno mnie zadziwiła jdna rzecz ładowaliśmy się w jednej z firm koło Grujca razem z autami DIREXu były tam FH(chinczyki) MPII no i F12 (dwie sztuki czerwona i biała z Globetrotter) z prawie nówkami naczepami Schmitza co ciekawsze autka latają na rosje.Myślałem że firma posiada tylko nowe zestawy a tu takie zaskoczenie.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 12:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

marcinp1985 ze starszych aut oprócz F12, firma posiada także scania serii 3 (koloru czarnego). Dla mnie zaskoczeniem był ostatnio widok actrosa bluetec 5, nie sądziłem że ta firma posiada actrosa w tej "wersji". Czas na moje zdjęcię :

Obrazek

Żeby rozwiać wątpliwości, porozmawiałem z kierowcą tego FHacza. Zadałem pytanie, "jak to u was jest". Odpowiedział że jak zjedzie z trasy to ma ok. 6 godzin odpoczynku, potem dalej naginaj na szlak...

Więc na dobrze w tej firmie nie jest . .


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 23:13
Posty: 1
Lokalizacja: Ryn

Mojego kolegi z klasy tata jeździ w Direx-ie i śmiga Manem TGA po europie

_________________
Jeździsz Scanią jesteś panią , jeździsz Manem jesteś panem!! :)

http://www.stasiak.biz.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: