Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Mercedes Actros 1846 :arrow: DIREX

Obrazek

(C) :arrow: marcinp1985

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 21:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

W przeciągu kilku miesięcy płace w Direxie poprawiły się stanowczo. Jakiś czas temu szef podwyższył kierowcom podstawę do 1800zł (nie wiem czy wszystkim), bynajmniej tak twierdził kierowca z tej firmy, z którym rozmawialiśmy. Z kilometra mają płacone bodajże 30gr, także na płace u nich narzekać raczej nie można. A na koniec jedno zdjęcie mojego autorstwa przedstawiające Volvo FH12 Globetrotter XL:

Obrazek

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Post Wysłano: 05 kwie 2008, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Mercedes-Benz Actros 1846 Bluetec5

Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 05 kwie 2008, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Jeden z tej partii co przyszła w tym roku. Ostatnio znowu odebrali 4 takie.


Post Wysłano: 06 kwie 2008, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Jeździ nim bodajże kierowca o pseudonimie "Pająk".


Post Wysłano: 01 lip 2008, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

To teraz coś ode mnie 8)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
8)

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Post Wysłano: 01 lip 2008, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 maja 2007, 20:43
Posty: 15

Fajny zabytek na ostatnim zdjęciu :D
ostatnio często jeżdżą na Ukraine. Dzisiaj widziałem pare zestawów jak w kolejce stały przy wjeździe na UA.


Post Wysłano: 15 lip 2008, 18:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 cze 2007, 21:00
Posty: 29
Lokalizacja: Sokołów Podlaski DK63 i DK62

Czytam różne opinie na ten temat i postanowiłem dodać coś od siebie. . . Od kilku dni pracuje u mnie pan który jeździł w Direxie w czasach gdy firma miała 16 samochodów. Mówi ze nie można był złego słowa na władze firmy powiedzieć w tamtych czasach ponieważ pieniądze były godne za zrobione prace. Samochody zadbane i nie było czegoś takiego ze ktoś cały czas gibał Kazahstan czy Uzbekistan (w tamtych czasach tez tam jeździli ) tylko raz zachód raz wschód . Pan o którym mowa akurat na własne życzenie bardzo często jeżdził właśnie do Kazachstanu (Ałmata , Astana) . Z firm w których pracował mówi ze najmilej wspomina Direx .


Post Wysłano: 12 sie 2008, 7:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2008, 7:05
Posty: 3
GG: 99
Samochód: Actros MPII

W Direxie obecnie za 1km na wschodzie jest 10 eurocentó a na zachodzie 8.Dieta miedzynarodowa to 43 euro.
W chwili obecnej kierowca musi być naprawde dobry zeby sie dostać do Direxu i nie wystarczu tu rok stażu u kogoś innego.
Jeżeli ktoś chce jeżdzić na zachód jezdzi na zachód a ktoś inny ma cheć na wschód to jeżdzi na wschód.
Wracam z trasy mowie ze chce jechać na Rosje mam na nastepny dzien rano uszykowane auto na Rosje tak samo z zachodem jest a Kazachstanu już od pewnego czasu nie było ani Uzbekistanu i Azerbejdzanu.
Mój pierwszy kurs w Direxie to była Armenia w 2007 roku na 2 auta jechaliśmy własnie z kierowcą jedynej Magnumki a kierowca to ukrainiec Michał i on mowił ze na magnumce jeżdzi 4 miesiące.
Jeżeli ktoś jeżdzi na wschód to jedeń dzien po trasie jest w domu zazwyczaj wyjeżdza sie w poniedziałek na sobote w domu niedziela w domu i poniedzialek na bazie gotowa naczepa ale czasami sie zdarza że trzeba załadować w nocy z niedzieli na poniedzialek(bardzo czesto ładuje Ferrero na Moskwe i zazwyczaj godzina załadunku jest od 2 do 4 juz od 3 tygodni tak jest w moim przypadku)
Firma ok płaca mała ale nie najniższa lecz gnają.


Post Wysłano: 12 sie 2008, 13:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 11:39
Posty: 89
GG: 0
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Osterode am Harz

A jak wyglada u Ciebie kolego sprawa ze swietami? tez w trasie? Ostatnio w zime po swietach robilem trase do NRD to 27 Grudnia mijalem troche Direxów wracajacych z zachodu a 30 Stycznia na powrocie mijalem bodajze wsumie 7 zestawów w wiekszosci w podwojnej obsadzie jadacych na zachód... Moze nawet ciebie Mijalem? mam 3 zdjecia zrobione miedzy olszyna a wroclawiem...

_________________
Karta rybacka: jest
kurs obslugi wiertarki : jest
karta VISA: w trakcie
prawo jazdy na hulajnogi 1 kolowe: w planach :wink:


Post Wysłano: 12 sie 2008, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2008, 7:05
Posty: 3
GG: 99
Samochód: Actros MPII

Moje dni przedswiąteczne i troche po nowym roku to było zwolnienie chorobowe.Przyjechałem ze Szwecji miałem gorączke poszedłem do lekarza 21 dni wolnego i takie moje siweta.
Może choroba nie była aż taka mocna,może przeważyła cheć bycia w domu na swieta...
Ogólnie jest dobrze.
Przynajmiej nie ma takiego partolenia że jak stoje to mi diety obniżają czy coś.

Mnie nie mijałes ale mojego ojca na pewno mijałeś.
Wtedy jak mu dali kurs na niemcy a on tylko Rosje cwiczył to miał zamiar odejść,ale Aleksander posypał jakąs premie czy coś.


Post Wysłano: 13 sie 2008, 0:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
W Direxie obecnie za 1km na wschodzie jest 10 eurocentó a na zachodzie 8.Dieta miedzynarodowa to 43 euro.
Kolego ta kilometrówka i dieta to są razem wypłacane :?: czy trzeba wybrać albo diete albo kilometrówke :?:


Post Wysłano: 17 sie 2008, 11:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Obrazek
Cytuj:
Kolego ta kilometrówka i dieta to są razem wypłacane :?: czy trzeba wybrać albo diete albo kilometrówke :?:
No jakby to było...Wydaję mi się, że razem. Nie tak dawno ładowaliśmy się w Hiszpanii z kierowcą nowego Volva z Direx-u, później spotkaliśmy się jeszcze na odprawie. Z jego opowieści wynika, że faktycznie w firmie się polepszyło. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, zwiększyli swoje "udziały" na Ukrainie. Jednak dla wielu wciąż bolączką jest podwójna obsada..


Post Wysłano: 22 sie 2008, 23:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Cytuj:
Jednak dla wielu wciąż bolączką jest podwójna obsada..
Jakiś czas temu tata się dowiadywał na temat pracy w Direxie także mogę się z Wami pokrótce informacjami podzielić. :mrgreen: Otóż nie wszyscy jeżdżą w podwójnych, jeśli kierowca zażyczy sobie, aby jeździć w pojedynkę to nie powinno być problemu. Jedynie tylko konieczne jest zrobienie kilku kursów w podwójnej gdy rozpoczyna się pracować w tej firmie. Kierowca z doświadczeniem już po pierwszym kursie może dostać własne auto, młody będzie musiał się trochę dłużej pomęczyć - wiadome.

Mają także podział na kierowców jeżdżących tylko i wyłącznie do krajów UE, oraz tych, którzy mają powroty na wschód, jednak otwarcie mówią tym pierwszym, że od czasu do czasu może się trafić jakiś powrót na Rosję.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Mam pytanie czy w tej firmie użytkują pojazdy marki SCANIA bo dzisiaj widziałem jedną Scanię i 3 Volvo jak jechały przez Jarosław w stronę Rzeszowa.


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Mam pytanie czy w tej firmie użytkują pojazdy marki SCANIA bo dzisiaj widziałem jedną Scanię i 3 Volvo jak jechały przez Jarosław w stronę Rzeszowa.
Cytuj:
Kolego jakie ty brednie opowiadasz. Poczytaj na innych małych forach o tej firmie a bedziesz wiedział wiecej. Z tego co czytalem to maja 3 autka stare: VOLVO F12(białe), SCANIA 113(czarna) i MAN 19.392 (czerwony) i te auta jeżdza po Polsce i ładuja naczepy, potem na bazie przepinka pod nowszy zestaw. I głownie maja FH i Mercedesy (MPII i te starsze) ale maja tez mniejsze Actrosy, Many TG-A i jedna Magnumke kupili
:] .


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

" Siłą naszych zestawów są ciągniki siodłowe – 95% ogólnej liczby naszych ciągników stanowią maszyny marek Volvo oraz Mercedes – Benz.

Pojazdy dobieramy według dwóch głównych kryteriów – bezpieczeństwa i komfortu pracy kierowców, ekonomiki eksploatacji i trwałości sprzętu. Konfiguracja techniczna naszego sprzętu ma za zadanie w największym stopniu ułatwiać kierowcy jego pracę, umożliwiać odpoczynek oraz zapewniać bezawaryjne i niskie pod względem kosztów eksploatacji przebiegi.

Volvo FH 12 oraz rozwojowa wersja tego modelu – Volvo FH „13” stanowią trzon floty Grupy DIREX. Obszerna kabina kierowcy w wersji Globetrotter XL zapewnia maksimum komfortu i bezpieczeństwa nawet w najdalszych trasach transkontynentalnych, a perfekcyjnie dopracowane zawieszenie osi i kabiny sprawiają, że Volvo jest najchętniej wybieranym przez kierowców pojazdem w trasach na stepy Kazachstanu.

Gwiazdę Mercedesa we flocie Grupy DIREX reprezentują największe ciągniki niemieckiego koncernu – modele Actros 1843, Actros 1844 oraz Actros 1846. Solidne wykonanie, innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oraz kabina Megaspace stanowią główne walory tego pojazdu i sprawiają, że jazda nim to prawdziwy komfort i zaufanie do sprzętu oraz duża ekonomika eksploatacji. "

(c) http://www.direx.pl

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 05 paź 2008, 9:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Jedno marne zdjęcie ode mnie, takie łyse, jakościowo złe, ale cóż. :lol:

Obrazek

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 07 paź 2008, 13:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2008, 13:48
Posty: 28
GG: 9230840
Samochód: Scania

ja akurat z ta firma wspołpracowalam
i nie można nic zarzucić :)
takze mam naprawde pozytywne odczucie

ktos napisał ze nie jeżdza na Ukraine :P akurat mialam okazje brac od nich ładunek z I - UA wiec chyba jeżdzą :p

_________________
Kat B - 17.09.2007r.
Kat C - 08.09.2009r.
Kat C+E - zaczynam kurs :D


Post Wysłano: 03 lis 2008, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 wrz 2008, 15:10
Posty: 28
GG: 8061635
Lokalizacja: WLS........

Kolego co napisałeś że tym mercedesem jeździ kierowca o pseudonimie pająk to się pomyliłeś. Jeździ nim kierowca o pseudonimie gumiś :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: