Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lis 2011, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2011, 16:10
Posty: 10
GG: 0
Samochód: Miłosny

Cześć

To mój pierwszy post na forum.
Interesują mnie wszystkie informacje dotyczące tej firmy. Przede wszystkim płaca, atmosfera etc. ?
Byłem dzisiaj na rozmowie w spr pracy. Praca na 2 lub 3 zmiany nawet w weekendy i rzadko w święta.Trasy krajowe. Jazda silosem.
Kojarzy ktoś tą firme ?

Dziękuje


Post Wysłano: 10 lis 2011, 11:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2011, 13:08
Posty: 61
GG: 0

No więc tak. To jest facet który jest wiceprezesem przedsiębiorstwa produkcyjnego powstałego po upadku Polamu. Produkują podobne rzeczy. Bardziej dla budowlanki niż dla domu. Ten facet zajmuje się logistyką w firmie. Ponadto ma jeszcze firme handlową. Samochody to praktycznie same Ivecka. Od tych małych dostawczych - nie pamietam nazwy, po EuroCargo, EuroStary i Stralisy. Chyba do neigo należą pojedyńcze sztuki TGA,
Scania i Magnum. Nie jest to firma transportowa. Więc auta nawet kilkuletnie są w bardzo dobrym stanie i nie mają wielkich przebiegów. Oni chyba nawet wracają na pusto z tras. Większość zestawów jest w low decku.

W Górze Śląskiej ma tylko warsztaty. Auta stoją na wrocławskim ProLogisie ponieważ tam są magazyny. Ta praca która Tobie oferuje wiąże się z wożeniem granulatu z Bydgoszczy do Wrocławia. Czasem chyba wozi się też soje czy coś takiego. Wszystkie auta w jego firmie są nie oklejone w barwy firmy. Na silosie praca jest o tyle ciekawa że praktycznie ten samochód się nie gasi. A jedynie kierowcy się zmieniają. Posiada jeszcze co najmniej jeden zestaw do wożenia kontenerów morskich. A reszta to boksy lub plandeki z tylnymi drzwiami. Jeżdżą po UE, d. Jugosławii, Turcji i chyba wschodzie.
Pieniążki są bdb. Zawsze wypłacane na czas. Zawsze podstawa + delegacje + premia. Czas pracy zawsze przestrzegany. Po dwóch latach jakieś dodatki funkcyjne.

Ich pamiętam jeszcze jak Jelczami + naczepy cysterny, wozili spirytus z gorzelni w Pełczynie i tej drugiej (nie pamiętam miejscowości) do Polmosu należącego do Gudzowatego we Wrocławiu i Lesznie. Pod wywrotkami dalej jeżdżą te Jelcze do Długołęki z popiołem z elektrociepłowni dla VKN-owskiej betoniarni.


Post Wysłano: 17 lis 2011, 12:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2011, 13:08
Posty: 61
GG: 0

To są nie które z jego aut :
Obrazek


Post Wysłano: 03 gru 2011, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 22:38
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Duży

Widzę że Szmajdzioszek dalej brnie w Ivecka. To się nigdy nie zmieni.
To jest chyba jedyna firma z Dolnego Śląska która jexdzi od Dużej Brytanii po RUS, KZ, KGZ, TM, TJ, Turcje i Bałkany oraz Kaukaz. Chociaż wysyłać do takich krajów auta w low deku + paleciary jest dla mnie ryzykownym podejściem. Naprawdę trzeba się czasami napocić aby czegoś w aucie nie urwać.
Jeszcze rok temu niektórzy szczęśliwcy witali do Syrii ! Raz była nawet Mongolia. Trzeba przyznać że auta zawsze w bdb stanie. Ubytki zawsze usuwane na bieżąco.
Okajak pracujesz tam czy przedarłeś się obok zawsze głodnych psów ? Mi kiedyś jeden kundel buta zabrał i nie chciał oddać. Niech zacznie wreszcie karmić psy. Inaczej opony zjedzą !


Post Wysłano: 21 gru 2011, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2011, 21:13
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Mam

Tego samego kierowcę spotkałem po raz drugi w browarze w Namysłowie. Facet tajemniczy. Nawet nie chciał podać namiarów na firmę. Pomoże ktoś ?
Zabierał piwo gdzieś na wschód.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: